Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей50Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 20 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 195.
    part of me

Серіали

В минулому році мені дуже сподобався серіал "Втеча з в'язниці" (Prison Break) 1 та 2 сезони я дивився з захопленням, зараз йде останній 3 сезон, його дивитися вже не так цікаво, але хочеться таки взнати, чим закінчиться ця фантазія режисерів.

Будь-хто віддасть все за шанс вибратися з виправної в'язниці Фокс Рівер, але Майкл Скофілд віддасть все щоб потрапити туди. Його брат засуджений на смерть за злочин, який він не здійснював, і єдиний шанс врятувати його - опинитися всередині.
    Озброєний секретними проектами в'язниці і неймовірно складним планом втечі Майкл добивається власного ув'язнення, і гонка з часом починається. Тепер йому знадобиться вся його хитрість, сміливість і успіх. а також допомога деяких найбільш небезпечних і підлих карних злочинців, увязнених тут.
    Prison Break: Intro

А наразі чекаю кожну наступну серію серіалу "Декстер" (Dexter). Це серіал про серійного маньяка-вбивцю. В нього на очах в дитинстві розпиляли його матір і залишили по коліна в крові, в контейнері. Перший поліцейський, що його знайшов забрав його до себе в сім'ю, і коли побачив, що в Декстера хвора психіка, то вирішив направити його маніакальність в "гарному" напрямку.

Простій криміналіст Декстер. Хто він? Він - просто маніяк - вбивця маніяків...
    Події розвиваються поступово. Навколо нас ходять маніяки і серійні вбивці. Знайти їх легко, але не для поліції. Їх пошуком займається Декстер. Навіщо він шукає їх? Все просто - щоб катувати і вбивати. Він - маніяк, але, завдяки батькові-поліцейському, який вчасно розгледів в маленькому Декстері дивності, він не вбиває простих людей. Він працює в поліції і захищає нас. По-своєму...
    Після 1-го сезону "Втечі з в'язниці" мабуть єдиний серіал, що мені дійсно подобається. Він краще зроблений ніж десятки фільмів, що зараз крутять на екрана кінозалів. Дуже цікаво споглядати як людина розбирається сама в собі, в своїх "темних кутках", в своїй психології.

Dexter: Serial Killer by the Night

Dexter: Intro

Пророк

Re: Серіали

а мне понравился сериал СПЕЦ

http://www.newsru.com/cinema/23aug2004/demochka.html
    Пророк

Смотрю House MD и меня колбасит. Может у кого-то есть 3-й сезон?
    STALKER
    Гість

Futurama
    Инвалид умственного труда

Санта Барбара!!!!! Хочу пасматреть!
    Частий гість

Without Trace (Без следа) - сериал BBC выпускал...о розыске пропавших людей...Жди меня отдыхает))
    Нравится CSI - Лас-Вегас и CSI-Майами
    Masters Of Horror (Мастера ужасов) - хоть ужасы и не оч люблю, но сериальчик впячатлил...каждую новую серию снимает известный в этом жанре режиссер...
    Добрий модер ))

А я люблю Друзів і Секс і місто
    Ще Альфа!
    Частий гість

а мне вот нравится сериал Герои. сейчас по телику показывают наверно только 15 серию 1 сезона, но я уже посмотрела 9 второго сезона. очень интересно, с нетерпением жду продолжения
    Пророк

"Втеча з вязниці" класний серіал! Але якщо його дивитися підряд всі серії - заморишся.... весь час біжать! Качаю його з Торента, а там "розписание"виходу серій ох як не радуе! :(
    будите сміятись, а може і ні, дивлюся ще серіал "Відчайдушні домогосподарки". також цікаве для мене кіно...

Самые роковые женщины Америки - героини американского комедийного сериала отложив фартуки и швабры, продолжают покорять сердца мужчин и зрителей всего мира!
    Что нового в тихом квартале Вистерия лейн, где живут четыре главные героини сериала: Сьюзан, Бри, Габриель и Линнет?
    Всё те же великолепные газоны, открыточные домики, счастливые семьи - характерные признаки одноэтажной Америки.
    А за фасадом этого мнимого благополучия продолжается ожесточенная война за власть, солдаты в которой - мужья, любовники, соседи, дети и, конечно же, сами отчаянные домохозяйки

І ще мені подобався серал "4400", хвантастика, і вже скінчився, хоча кінець хвільму "не завязаний"...

4400 человек, пропавших без вести в разные годы 20 века, неожиданно возвращаются на землю, оставшись такими же, как они были в день исчезновения. Обеспокоенные власти начинают расследование, чтобы выяснить, где же были эти люди и почему их вернули обратно. Очень скоро становится понятно, что их появление может изменить мир самым непредсказуемым образом.
    http://the4400.ru/images/seasons/0/title.jpg

Отак от...
    Частий гість

Ответ Сообщение от Maya Посмотреть сообщение
    "Втеча з вязниці" класний серіал! Але якщо його дивитися підряд всі серії - заморишся.... весь час біжать! Качаю його з Торента, а там "розписание"виходу серій ох як не радуе! :(
    да, меня тож не сильно радует... продолжение с 16 января
+ Ответить в теме
Страница 1 из 20 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы