Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей50Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 20
Показано с 71 по 80 из 195.
    Залишенець

Re: Серіали

Сподобався Декстер та Спартак! Також не гидую теорією брехні.

ри?

Sex, blood and country
    Здібна учениця

True Blood - на ТЕТі, здається, переклали як "Реальна кров", пару раз дивилася, та не пішло (може зачепилася б, якби ефір був не такий пізній, хоча там тааакіііі сцени проскакували, шо ой-ой-йой:)
    ри?

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    True Blood - на ТЕТі, здається, переклали як "Реальна кров", пару раз дивилася, та не пішло (може зачепилася б, якби ефір був не такий пізній, хоча там тааакіііі сцени проскакували, шо ой-ой-йой:)
    Да, показують на ТЕТі, і да, в 23.00 -23.30 шось десь так. Я не завжди в такий час дома, або не завжди бодрствую. Не попадаю. Прийшлося скачать і поглощать у спеціально відведений час байдикування) До речі, мені зразу теж не пішло, подумалося, шо брєд і парнуха, а потом якось затяглоооооооооо.... стало цікаво, а шо з отим жевжиком буууудеее,.. а вонаааа ж як?
    І да, там такі сцени, шо ойойой. Я ж написала свій опис: Sex, blood and country
    полосатік

Хто дивився "Надприродне / Сверхъестественное / Supernatural", цікавий? А то мене запрошують підсісти за компанію, а я поки що сумніваюся, влітку все одно майже нічого не дивлюсь, може з похолоданням надумаю...
    ри?

Tigrina, ентересне. Про страхіття разні)
    Постійний відвідувач

Воронины...
    Инвалид умственного труда

Воздействие, The Unit, грань, хранилище 13, белый воротничек, мыслить как преступник, NCIS (морская полиция), Кости, Монк. И русских метод лаврой понравился.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Tigrina Посмотреть сообщение
    "Надприродне / Сверхъестественное / Supernatural", цікавий?
    угумс))) ручки чухаються, чекаю наступного сезону)))

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    грань,
    ручки чухаються, чекаю наступного сезону)))

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    хранилище 13
    скачаний, чекає, поки ручки дійдуть)))
    Пророк

якось я не дивилась серіалів взагалі
    потім передивлась усі 10 сезонів Друзів, з самого початку, по порядку, і до кінця. зависла на них на довгий час.
    потім почала дивитись на цій хвилі Джоуі - але це зовсім не то пальто.
    порадили Black books - отлічний серіал з відмінним ангійським гумором, закохалась в головного героя-актора Ділана Морана (на цій хвилі почала дивитись всі фільми з його участю)
    потім подивилась Misfits - хоч не люблю такого, але затягнуло і передивилась 2 існуючих сезони. таке як скоро має вийти наступний уже
    після того хтось розказав про серіал де грає баба з Блек букс (Темсін Грег) і Мет ле Бланк (Джоуі з Друзів) - називається Епізоди. там лише вийшов 1 сезон, подивилась - ну нічо таке, тіки малувато шоб шось сказати.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 20

Теги для этой темы