Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5
Показано с 21 по 30 из 47.
    ри?

Re: Фестиваль НОВОГО БРИТАНСЬКОГО КІНО

Про що були "Сцени..." Досить важко сказати...Як на мене, то у фільмі описувалися почуття, мрії, переживання, ставлення закоханих, або людей, що намагалися скласти пару. Пар було сім - якщо посилатися на буклет, бо я сама не рахувала))
    Пара заміжніх людей середнього віку, пара нежонатих гомосексуалістів, пара літніх людей, пара заміжніх, що вирішили розлучитися, пара людей, що прийшли на побачення всліпу....І ще кілька штуків людців - так можна всіх перелічити))..І ось вони всі знаходяться в одному парку. Інколи шляхи їх перетинаються. І кожна пара розкриває якісь свої неповторні почуття.
    Найбільше мені сподобалося про подружжя, що вирішили розлучитися. Вони люблять одне одного, їм гарно вдвох в ліжку, але вони давно вже зрозуміли, що їм некомфортно разом, чогось невистачає. Він гарний, чудовий батько, має гроші, але він не її. І навпаки. Для мене було ...не можу навіть висловитися...дуже приємно, що люди можуть розійтися ось так, спокійно, поважаючи і навіть люблячи, без сварок і скандалів, пояснюючи своїй донці, що батьки у неї щасливі))
    Заради цього фільму варто було хворій попертися у такий холод!
    На жаль, сьогодні другий фільм, який я хотіла б подивитися, але не склалося...так прикро((((

може треба десь на двд пошукати чи в тиреті ,тільки назви виписать, люблю такі фільми джах!нажаль не пощастило попасти на жоден.акори ще маловідомі мабуть?
    ри?

Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
    акори ще маловідомі мабуть?
    Здебільшого так, але одного з геїв грав Еван МакГрегор))))

Здебільшого так, але одного з геїв грав Еван МакГрегор))))
    хи, сподобався?)
    ри?

МакГрегор чи гей у його виконанні?
    Цей актор сподобався мені ще з "Мулен Руж".
    І гей у його виконанні самий найголубіший))) Навіть цілувався в кадрі з партнером
    Добрий модер ))

враження

Нарешті я наважилася написати свої враження від фесту.
    Перше, шо порадувало, це кількість відвідувачів. На японському фокусі, на манхеттенському фестивалі було набагато менше народу. Британське кіно до нас доїхало за умови, шо на кожен показ прийде не менше 15 чоловік. Дуже приємно, шо умова виконалася. З іншого боку мені залишається не зовсім зрозумілим, чому звичайні фільми, шо показують не в рамках фестивалів є більш відвідуваними.
    Фільм Сцени сексуального характеру "приємно" відзначився. Шматки (ок, може, не шматки, а шматочечки) фільму були вирізані. Імовірно, особливого інформаційного навантаження ті шматочки не несли, і загальна ідея була зрозумілою, але просто неприємно, коли шось скаче, субтитри то відстають, то поспішають на три репліки наперед. Це відволікало.
    Шось поки писала ... бобік здох ))
    Якшо кому цікаві враження від конкретних стрічок - питайте.
    ри?
    Lol

Re: враження

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Якшо кому цікаві враження від конкретних стрічок - питайте.
    Розкажи будь ласка!! Розкажи про Ірену Палм!!! Бо я же ж не бачила!!

І гей у його виконанні самий найголубіший))) Навіть цілувався в кадрі з партнером
    Сила акторского мистецтва:))
    Добрий модер ))

Фестиваль НОВОГО БРИТАНСЬКОГО КІНО

Ответ Сообщение от laithemmer
    Розкажи про Ірену Палм!!! Бо я же ж не бачила!!
    Фільм, про який я знала, шо точно тре його подивитися. Читання афіші вже обіцяє цікаве, смішне кіно, а приз глядацьких симпатій краще будь-якої рецензії говорить про легкість сприйняття, наявність теми для роздумів, симпатично обіграну сексуальну тематику і просто відпочинок.
    Сам по собі фільм просякнутий трагізмом, музика, мінорний настрій, обличчя, повні страждання і безвиході. Дійсно боляче думати, що дитина приречена через такий собі подарунок долі - невиліковну хворобу, а єдина лікарня, що дає надію на одужання знаходиться далеко за океаном, тоді, як в сім’ї вже всі гроші пішли на лікування, немає нічого, шо можна продати, немає можливості швидко заробити необхідну суму ... Сама Меггі, бабуся хлопчика, - домогосподарка, що вийшла заміж в 17 років і ніколи ніде не працювала, без освіти, без спеціальності, що так любить свого сина, і яку так не любить невістка. Подруги Меггі, що крім одна одною нічим більше не живуть - плітки, преферанс, ганяння чаїв - їх сенс життя при тому, шо єдиний чоловік в житті Меггі зраджував їй з однією з подругою, і вона про це знає ... Це все так ... сумно.

З іншого боку фільм настільки смішний!!! Сцена, коли Меггі, вона ж майбутня Ірина Палм вчиться новій роботі )) померти можна )) Згрубша, просто дуже смішно.

І оцей сум-сміх, сміх-сум ... Мабуть, загальна думка зрозуміла, мені фільм дуже сподобався, при нагоді подивлюся ще раз ))
    Іще неймовірно чітко і коротко передається стан речей. Не тре довгих скандалів, з’ясовування стосунків, шоб зрозуміти ставлення матері дитини до бабусі. Один вчинок і все ясно! Те саме з усіма героями. Якось так все нерозвозькано. Коротко і ясно.
    Ну от ... До речі, гроші вона таки заробила. А знач, не буває безвихідних ситуацій ) Все в наших руках. Схочеш - зможеш і тд і тп )) "Американська мрія" на європейський манер
    ри?

Дяки за комент....Зараз дуже шкодую, що не пішла))
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5