Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности

Результаты опроса: Найвідвідуваніший вами кінотеатр

Голосовавшие
40. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Колос Кінопалац

13 32.50%
  • Кінотеарт ім.І.П.Котляревського

7 17.50%
  • КонКорд-кіно

19 47.50%
  • Палац дозвілля Листопад

1 2.50%
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 33.
    Добрий модер ))

Кінотеатри Полтави

Діліться думками з приводу наших кінотеатрів

ри?

Re: Кінотеатри м.Полтави

Була у всіх кінотіятрах (окрім Листопаду, бо він здАровий і мене лякає). Але найбільшіше з сонечком ходю у Колос - У ЧЕРВОНИЙ ЗАЛ! А взагалі-то мені не принципово: чи то в Колос, чи в Котлярик - аби зал був маленький і затишний. Якщо фільм пускають у синьому залі, то хіба що землетрус мене змусить туди піти
    Добрий модер ))

Я взагалі рідко ходжу в кінотеатри.
    Але якшо ходжу, то заради якогось конкретного фільму, а не заради того, шоб піти в кінотеатр. І, звісно ж, найчастіше це Колос.
    Тільки там показують фестивальне кіно.
    Була в Листопаді, коли це ще Листопадом не було, на Титаніку і в рамках Мазепи-фесту дивилася фільми. І в Котлярику на Дзвінку. Все інше - Колос

Що сильно дратує - це гребування артхаузним кіном, відсутність реклами, пропаганди фільмів, шо змушують замислитися.

Може, є в Полтаві якісь кіноклуби?
    Хто шо знає про це?
    part of me

За останні 14 років, а може й більше, в кінотеатрі був одного разу.
    Це був кінотеатр ім. Котляревсьокого, фільм про вікінгів.
    До цього я був в кінотеатрі "Алмаз", тільки навіть не пам’ятаю коли точно це було.
    Пророк

Наче в усіх була...
    В Конкорді було страшнувато, бо як тільки його збудували, мені хтось сказало, що він має скоро завалитися(це так традиційно кажуть про всі новобудови в полтаві :) ), і я тепер намагаюся туди заходити якомога рідше, щоб він завалився не мені на голову...
    Скоро маю піти на якийсь мультфільм...про бджолу чи осу...назву не знаю.
    На мене поклали місію повести племінника в кіно на цей мультфільм. Я маю дізнатися, де він буде, коли, скільки коштують квитки і т.ін. :)
    Сподіваюся, що десь в неті є ця інформація, бо що воно за бджола така - не уявляю....
    Було б добре, аби новоявлений і такий ретельний модератор підказав мені, про що мова :)
    Завсідник

Синий зал колоса и Листопад - на мой взгляд, слишком помпезны, как для кинотеатров.
    Очень люблю уютные кинозалы, Красный зал - Колос, Кт.Котляревского - в таких кинозалах в полной мере можно оценить представляемый фильм... ну это моё скромное мнение.
    Кинозалы в Конкорде, тоже вродь маленькие, ну вот что-то не то, то звук слишком громкий, то какая-то клякса на пол экрана, да и цена билетов повыше чем в других кинотеатрах.

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Скоро маю піти на якийсь мультфільм...про бджолу чи осу...назву не знаю.
    На мене поклали місію повести племінника в кіно на цей мультфільм. Я маю дізнатися, де він буде, коли, скільки коштують квитки і т.ін. :)
    Сподіваюся, що десь в неті є ця інформація, бо що воно за бджола така - не уявляю....
    Було б добре, аби новоявлений і такий ретельний модератор підказав мені, про що мова :)
    Той мультфільм про бджолу, чи осу, вже йде у кінотеатрі Колос...
    Так що, поспішайте шановна пані :)
    Добрий модер ))

Мульт називається Бі Муві
    Анімація, комедія; режисери - Стів Хікнер (Steve Hickner), Саймон Дж. Сміт (Simon J. Smith); 2007 рік, США.

Бджола, яка щойно закінчила коледж, пізнає світ поза вуликом. Коли вона дізнається про те, шо люди їдять мед, який так тяжко виробляють бджоли, вирішує подати в суд на людство і тим самим посприяє стійкому розвитку

Сеанси:
    Кінотеатр "Колос" - 10.00, 16.10, 15.50, 20.00
    КонКорд-кіно - 11:00 12:45 14:30 16:15 18:00 19:45
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение

Мульт називається Бі Муві
    Анімація, комедія; режисери - Стів Хікнер (Steve Hickner), Саймон Дж. Сміт (Simon J. Smith); 2007 рік, США.

Бджола, яка щойно закінчила коледж, пізнає світ поза вуликом. Коли вона дізнається про те, шо люди їдять мед, який так тяжко виробляють бджоли, вирішує подати в суд на людство і тим самим посприяє стійкому розвитку

Сеанси:
    Кінотеатр "Колос" - 10.00, 16.10, 15.50, 20.00
    КонКорд-кіно - 11:00 12:45 14:30 16:15 18:00 19:45
    А до коли йтиме? А скільки коштує?
    Добрий модер ))

А до коли йтиме? А скільки коштує?
    Кобі, ти ходиш кожного ранку повз трикутнички на зупинках з рекламою, там написано до якого числа покази.
    Ціни в КонКорді на сеанси до 18.00 - 15 грн, після 18.00 - 20 грн. Сьогодні точно показують
    В Колосі Бі Муві показують в червоному залі з 8.11 по 14.11 і ціни на ранкові сеанси, по-моєму 12-16 грн, на вечірні 16-20, але це не точно.
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Кобі, ти ходиш кожного ранку повз трикутнички на зупинках з рекламою, там написано до якого числа покази.
    Ціни в КонКорді на сеанси до 18.00 - 15 грн, після 18.00 - 20 грн. Сьогодні точно показують
    В Колосі Бі Муві показують в червоному залі з 8.11 по 14.11 і ціни на ранкові сеанси, по-моєму 12-16 грн, на вечірні 16-20, але це не точно.
    Ура-ура-ура!!! вдалося!!!! Мені вдалося таки сходити на оту бджолу!!!
    Не скажу, що це було легко...але...я змогла :).
    Розказати вам, як це... - ПОХІД В КІНО З ДИТИНОЮ!!!!!!!???
    Перешкод була масса, на цей вечір окрім Бі муві було заплановано ще кілька справ, але всі вони пройшли якось паліативно...
    Перше - з роботи вийшла о 17.15 - в нас це вважається ну...приблизно те саме, що піти з роботи в обід. О 17.15 тільки розкочегарюється все, а я взяла і пішла!!! Директор був "дуже радий" .
    Далі... прийшла я з своєю дитиною в Конкорд... хто-небудь ходив в кіно з 4-річною дитиною в кіно? Сходіть :). Це того варте.
    Почали з того, що воно ж в комбінезоні(ну...знаєте, дитячі такі, космонавтячі), в якому ж буде жарко і не зручно!!! Тож...треба його зняти. А він же суцільний - штани-куртка. Далі більше - треба зняти чобітки брудні, бо воно ж вимаже мене і себе, і спекотно буде, а одягти треба чешки, які завбачливо поклала до рюкзака його мама(в малечі ж ще й рюкзак з собою, який звісно довелося тягати мені!!!!!!!).
    Так от... переодягла я його в холі кінотеатру, взяла всі його бебехи(в мене в руках був мій важезний рюкзак, його рюкзачішка, комбінезон і стакан попкорну, який нам нагвинтили нежаліючи) і заходимо...
    Ми були перші. Сідаємо... - ряд 6, місце 7(квиток один, бо на таких малих наче й не положено брати). Його пока саджаю поруч, бебехи кладу з іншого боку. Заходять папа-мама-дитина. Направляються прямо до нас і кажуть: ой...а ви сидите на наших місцях!!!!!!! Ну думаю...мабуть треба речі прибрати.. Аж ні - виявляється, що моє 7 місце в 6 ряді - і є їхнє місце!!!!!!!!!!!
    Як же так!!! В мене точно 7 місце, 6 ряд!!!
    Так і в них те саме!!!!!
    Далі вияснямо...що в мене квиток на вчорашній день
    Я то посунулася якось разом з усією купою бебехів, і далі вже якось дивилися...але... от скажіть: як можна було умудритися взяти квиток не на той день САМЕ НА ТЕ МІСЦЕ, яке купили, при тому, що зайнято в усьому кінотеатрі було 6 місць!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Купувала моя сестра :)
    З горем пополам додивилися ту бджолу(в процесі воно, то їло кукурудзу, то пило сік, то їло якісь цукерки з свого рюкзака, при цьому активно терло лапи об мої джинси, а я сунула йому вологі серветки).
    На виході знову ж таки відбулася церемонія одягання :). Коли вже були зібрані і збиралися йти, якась тьотя повідомила, що ми забули носок
    Це все забрало страшенно багато часу...і таким чином..я не встигла на каток, де мене чекала Уксус отак...

А мультфільм, до речі... доволі нормальний - я думала буде гірше.
    Візьміть якусь дитину і сходіть - вам сподобається :)
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы