Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 12.
    part of me
    Flame

Нескорений (2000)

[COLOR=gray]Режисер: Олесь Янчук
    Сценарист: Василь Портяк
    Оператори: Олексій Золотарьов, Віталій Зимовець
    Художник: Олександр Шеремет
    Звукорежисери: Богдан Міхневич, Наталія Домбругова
    Композитор: Володимир Гронський
    Актори: Григорій Гладій, Вікторія Малекторович, Віктор Степанов, Володимир Горянський, Сергій Романюк, Георгій Морозюк, Орест Огородник, Ярослав Мука, Олексій Вертинський, Світлана Ватаманюк, Дмитро Миргородський
    Кіностудія: Український Конгресовий комітет Америки, студія ’’Олесь-фільм’’, Національна кіностудія художніх фільмів ім. О.Довженка
    Рік: 2000 Час: 109 хв.
    Жанр: пригодницький
    Формат: кольоровий

1950 рік. Вже давно закінчилася Друга Світова війна, а на теренах Західної України, в Карпатах ще продовжували збройну боротьбу знесилені, знекровлені, але нескорені духом збройні частини та невеликі боївки Української Повстанської Армії, ще зовсім недавно могутньої, добре організованої та вишколеної, яка змушена була вести нерівну боротьбу на два фронти: спочатку проти німецьких окупантів, а потім - проти більшовицької навали. На чолі Армії стояв видатний Командир: легендарний генерал-хорунжий Роман Шухевич – Тарас Чупринка, долю якого і покладено до основи фільму. Фільм "Нескорений" – це не тільки гострий динамічний сюжет, а й реальна спроба художніми засобами донести до глядача правду про події воєнного та повоєнного часу на Західній Україні.

Перша картина, фільмована в незалежній Україні, яка буде змагатися за увагу глядача на широкому екрані разом з ґіґантами прокату. Вперше, з часу релаксації, Кінопанорама повертає собі ім'я Прем'єрного кінотеатру. І, нарешті, перша ластівка нескореного українського сінематографу, яка символізує пробудження нашого кіно перед приходом Великої прем'єри.

"Нескорений" - це трагізм долі Романа Шухевича, людини, яка відрубала за собою все. Фанатика, патріота - Нескореного. Про героїчний життєвий шлях і боротьбу Головного командира УПА генерала Романа Шухевича, який віддав життя за Незалежність України.

part of me

Re: Нескорений (2000)

The Undefeated / Нескорений part 1
    part of me

The Undefeated / Нескорений part 2
    part of me

The Undefeated / Нескорений part 3
    Пророк

Гарний історичний фільм, у мене на ДВД є.От тіко там якість кульгає.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Гарний історичний фільм, у мене на ДВД є.От тіко там якість кульгає.
    Я його бачила. Фільм класний. Дуже хочу!!!!!!!!
    Vargus
    Гість

фільм дуже гарний, особливо сподобався музичний супровід на кінці фільму. дайте будь-ласка ссилку чи сайт де можна скачати...
    part of me

Ответ Сообщение от Vargus Посмотреть сообщение
    фільм дуже гарний, особливо сподобався музичний супровід на кінці фільму. дайте будь-ласка ссилку чи сайт де можна скачати...
    share.net.ua
    Vargus
    Гість

Адмін, неможу найти на тому сайті :(, якщо маєш час поможи будь-ласка.
    part of me

http://www.share.net.ua/forum/index.php?showtopic=35
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы