Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 96 из 227
Показано с 951 по 960 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

DevilsAdvocate так гарно розказав про фільм, що доведеться качати і дивитись.

2.0

меладона поки шо нема, не скаже шо я хрєнов ретроград.
    подивилася Роб Рой (1995)
    за настроєм - схоже до "Бравого серця", але таки не те по експресії. таке ніби рядове епічне кіно. з красивими краєвидами, бутафорією і всьо такоє. але...
    сцена де Арчібальд вбиває рудого шотландця, погоня і пісня... (хто знає яким чином найпростіше вирізать кусок відео не встановлюючи таке громоздке як Прем"єр??? ) вобщем заради цієї сцени я готова міліон раз перегортать і передивляться.

"Дом из песка и тумана"
    Коннелі - прекрасна, як завжди плаче але їй це пасує. Дивився б і дивився на це лице! і є ж у світі такі красиві люди.... Тупани гори окіян - прекрасно. Хотіла подивитися, бо прочитала про то шо його зняв російський емогрант Перельман за книжкою яку найшов в аеропорті. Чекала "откровєнія". Не дочекалася. Красиві жінки (індійка і та, яку грає Джен) красивий коп з отаааакенними реснічками і трогатєльним поглядом. Але картина видалася не цілісною чи шось таке... І родину ту і жалко і ні... Неоднозначно сприйняла я фільм. Іноді 10, іноді 5. Ітого 7.5 за красу можна ще накинуть. Операторська робота тож то шо треба.
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    А в кінці ще був такий широкий дуже жест від головного героя, який поділився своїми милями з тією парою. Ніби, вони дійсно туди літали. Просто забули.
    мммм... а я не так зрозуміла
    я думала, що коли набираєш 15 млн миль, то тобі якісь привілеї даються(якусь там картку йому дали... шось там ще.. він віп клієнт і бла-бла-бла), так от.. я думала, шо одне із - це ти можеш свої 15 млн перевести в реальні - обміняти на квитки кудись. І от він вирішив купити квитки цим двом - на кругосвітню подорож.
    А інакше... - який сенс? Точно такий же як і з фотокарток отих.
    Добрий модер ))
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    "Дом из песка и тумана"
    Коннелі - прекрасна, як завжди плаче але їй це пасує. Дивився б і дивився на це лице! і є ж у світі такі красиві люди.... Тупани гори окіян - прекрасно. Хотіла подивитися, бо прочитала про то шо його зняв російський емогрант Перельман за книжкою яку найшов в аеропорті. Чекала "откровєнія". Не дочекалася. Красиві жінки (індійка і та, яку грає Джен) красивий коп з отаааакенними реснічками і трогатєльним поглядом. Але картина видалася не цілісною чи шось таке... І родину ту і жалко і ні... Неоднозначно сприйняла я фільм. Іноді 10, іноді 5. Ітого 7.5 за красу можна ще накинуть. Операторська робота тож то шо треба.
    Пам’ятаю цей фільм. Досить цікавий, але постійно було відчуття таке, ніби чогось не вистачає.

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    мммм... а я не так зрозуміла
    я думала, що коли набираєш 15 млн миль, то тобі якісь привілеї даються(якусь там картку йому дали... шось там ще.. він віп клієнт і бла-бла-бла), так от.. я думала, шо одне із - це ти можеш свої 15 млн перевести в реальні - обміняти на квитки кудись. І от він вирішив купити квитки цим двом - на кругосвітню подорож.
    А інакше... - який сенс? Точно такий же як і з фотокарток отих.
    Да, точно такий же. Але у нього була мета - налітати ці 10 (не 15) млн миль. Мрія ... Це його сенс життя був, а він ділиться своїми милями з сестрою. Ну це як колекціонеру віддати частину своєї колекції комусь, хто навіть не розуміє цього мистецтва. І навіть якщо це виглядає безглуздо для когось, для них це був би чудовий подарунок, судячи з бажання мати оті фотографії.
    2.0

Досить цікавий, але постійно було відчуття таке, ніби чогось не вистачає.
    іменно! от я не знаю чого саме...
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Да, точно такий же. Але у нього була мета - налітати ці 10 (не 15) млн миль. Мрія ... Це його сенс життя був, а він ділиться своїми милями з сестрою. Ну це як колекціонеру віддати частину своєї колекції комусь, хто навіть не розуміє цього мистецтва. І навіть якщо це виглядає безглуздо для когось, для них це був би чудовий подарунок, судячи з бажання мати оті фотографії.
    в фільмі наче казали 15...

ти впевнена, шо він саме милі дарував?
    бо людка он теж каже, шо подумала як я
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    в фільмі наче казали 15...

ти впевнена, шо він саме милі дарував?
    бо людка он теж каже, шо подумала як я
    Я передивилася цей уривок. Так, він переводив свої милі на рахунок отієї парочки. А подумали ви так, бо уточнювалося скільки саме переводити і дівчина сказала, що в них є квитки на кругосвітню подорож і вони коштують 500 тис миль чи шось таке.
    ри?

nickeler, а мені не сподобався взагалі фільм "Дом из песка и тумана". Ну от вза-га-лі. А чим - навіть не можу пояснити.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    "Дом из песка и тумана".
    ага, бачив. не скажу, що не сподобався, але справив враження. безпросвітно-гнітюче, але враження.

подивилася російську комедію "О, счастливчик!". просто відпочила))
    "О, счастливчик!" – авантюрная комедия о том, как в один прекрасный день Славику (Михаил Тарабукин), обычному молодому человеку, показалось, что жизнь его слишком банальна, непримечательна и лишена всяческого смысла. У него нет ни приличной работы, ни образования, ни девушки… Он решает свести счеты с жизнью, прыгнув с моста. Но неожиданно появляются два экстравагантных джентльмена: Олег Генрихович (Владимир Меньшов) и Константин Германович (Сергей Шакуров), которые убеждают героя в том, что самоубийство - не выход. Ему предлагают поменять cвою биографию и начать новую благополучную жизнь. Но как только Славик избавляется от одних проблем, тут же появляются новые!
    Игра в «чужую» жизнь превращается в калейдоскоп веселых, грустных, а порой и страшных приключений...
    Гуру

http://www.youtube.com/watch?v=Lg1ONFGzj00
+ Ответить в теме
Страница 96 из 227

Теги для этой темы