Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 95 из 227
Показано с 941 по 950 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Непоцензурені озвучки у нормальному оточенні незручно переглядати.
    Згодна! :)
    Думаю, є варіанти цього фільма і з нормативною лексикою. Але таке от попалося :).

Sky
    Небо в твоїх очах ©

захотілося підняти собі настрій ))
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Подивилася сьогодні "Догму" - багато сміялася!
    Сам сюжет такий.. ну.. нічого особливого.
    Але цей фільм варто подивитися заради Боба-Мовчуна!!!!!!!!
    Його грає сам режисер - Кевін Сміт.
    Зараз вже дізналася, що це не єдиний фільм про Боба - є ще "Тусовщики из супермаркета" і "Джей и Молчаливый Боб наносят ответный удар".

Чесно ... не знаючи, про кого ці фільми.. ніколи б не скачала з такими назвами. Але зараз качаю.
    Бо боб - више всяких похвал.
    За весь фільм в нього.. мабуть дві репліки, але від цього він тільки виграє. Міміка і жести - шикарні. Такий скромний, такий чемний - просто герой!

P.S. Озвучка без цензури була(може є і поцензурена, але хз.. - може гірше буде).
    есть еще несколько серий "клерки" с тем же бобом и джеем, но они там больше мимолетные персонажи. забавная штука "ответный удар", только (имхо) под конец нудноватая.
    Я повелитель клитора

Разговор о брючных змеях из фильма "Джей и Молчаливый Боб наносят ответный удар"
    Пророк

щойно додивилась останній фільм з "Декалогу" (1989-1990) Кшиштофа Кіслєвського.

«Декалог» — это десятиэпизодный сериал либо (что мне куда более импонирует) фильм, состоящий из десяти новелл, каждая из которых чисто формально посвящена одной из 10 заповедей. Впрочем, на этом связь «Декалога» с теологическими науками можно считать завершенной. Если кто-то подумает, что нас ожидает религиозная агитка либо перенос на экран нужных частей Библии, тот глубоко ошибется. Не секрет, что поляк по имени Кшиштоф был большим гуманистом. И именно это главный посыл сего монументального творения, проходящий красной нитью по всему произведению.
    справді, цікаво було б дивитись фільм не знаючи, яку божу заповідь він... хм... ілюструє. тому шо в фільмах Декалога - реальне життя, життєві ситуації і цікава поведінка героїв.

Легко найти в каждом из героев каплю себя, легко им сочувствовать, легко им сопереживать. Да потому и легко, что в каждом из них капля нас. Не идеальных, не всегда добрых, не всегда вежливых, не всегда думающих о ближнем, не всегда отгоняющих от своей головы ненужные мысли, но всегда остающихся людьми. Не Людьми с большой буквы, а просто самыми обычными людьми.
    насправді, скачала їх дуже давно вже, почала дивитись відносно недавно. і... кожного дня чекала як продовження, як можливість побачити ще одну історію з життя. дуже багатопланові фільми, багатогранні, неоднозначні. я прочувствовалась, вопшем, інколи і важкі думки, і всяке таке посіщало. фільм вартий часу, на нього витраченого. а ще там хороша музика збігнєва прайснера
    а ще... там із фільма у фільм переходить один персонаж. без жодної репліки, без суперкрупних планів. спостерігач, безмолвний і всерозуміючий.
    Пророк

Ответ Сообщение от DevilsAdvocate Посмотреть сообщение
    Найсильніший фільм, з тих що я дивився останнім часом...
    Кожному своє, але на мою думку, це просто шедевр...
    Подивилася "Мне бы в небо" - сподобалося!
    Багато над чим задумувалася і порадувала кінцівка - з місцем для роздумів.
    Завсідник

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    DevilsAdvocate, чим зачепило? Тільки що переглянув і немає емоцій. Якісно, гарна гра акторів і т.і., але просто гарна не більше... Надто просто? Мабуть.
    І так - моє життя поміститься в один рюкзак, але відповіді не дали, тільки ще більше запитань з'явилося.
    Одноразові рушники, одноразові люди, одноразовий дім, одноразові стосунки... нічого зайвого... жодної приязні... жодних проблем від інших людей... Це вибір нашого героя... Можна сказати, з точки зору "нормальних" загальноприйнятих людських понять, він зовсім "пустий", але в ноьго інші цінності і з яким достоїнством він робить найстрашнішу роботу по знищенню людських життів...
    А йому протиставлена молода дівчина, вся переповнена всім "людським", але вона готова знищувати людей найжорстокішим чином, просто втоптуючи їх в багно...
    Співставляючи їх двох, їх спілкування, інших героїв... Переоцінку цінностей головного героя, його облом... Реально... виникає дуже багато думок... Багато питань, від найпростіших, до досить складних...

А що поміститься у ваш рюкзак??? Чи зможете ви жити без улюбленої чашки??? Улюбленого крісла???? Власного дому??? Фотокарток, що зберігають ваші спогади??? Це все вам потрібно??? Чи ви готові його просто спалити... А може ці всі речі і є ви, це і є ваше життя :)
    Мати щось таке потрібне для вас, і водночас, таке не потрібне для інших... Мати дійсно близьких людей, які крім напруження мізків можуть дати вам таке необхідне тепло та пітримку...
    Кожен сам робить свій вибір :)

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    І так - моє життя поміститься в один рюкзак, але відповіді не дали, тільки ще більше запитань з'явилося.
    Не кожен фільм має давати відповіді, інколи зьявляються питання... І я думаю, якщо вони зьявляються, це вже щось значить!!!
    Пророк

Ще мене дуже зацікавило, нАшо отим молодятам фото з усіх видатних місць Світу?
    Завсідник

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Ще мене дуже зацікавило, нАшо отим молодятам фото з усіх видатних місць Світу?
    В них була мрія, побувати в усіх отих місцях, але грошей на її реалізацію не було... і вони вигадали собі такий собі фетиш... наче їх мрія реалізувалася... У молодят було тепло сімейного життя, але не було якогось авантюризму, чи що.. щоб оті всі міста відвідати.. але ж мрія є....
    А наш герой відвідав всі місця, які тільки можна було, всі мрії здійснено.. але "тепла" нема...
    Пророк

Ответ Сообщение от DevilsAdvocate Посмотреть сообщение
    В них була мрія, побувати в усіх отих місцях, але грошей на її реалізацію не було... і вони вигадали собі такий собі фетиш... наче їх мрія реалізувалася... У молодят було тепло сімейного життя, але не було якогось авантюризму, чи що.. щоб оті всі міста відвідати.. але ж мрія....
    В наш герої вдвідав всі місця які тільки можна було, всі мрії здійснено.. але "тепла" нема...
    мені це було надзвичайно странно!
    мабуть саме странне в цьому фільмі.
    одна справа - мріяти про подорожі, повішати фотки тих місць в себе на стіні.. а інша - робити вигляд, шо вони ВЖЕ там побували(це при тому, шо всі знають - не побували)
    вобщем я цього абсолютно не догнала
    Добрий модер ))

А в кінці ще був такий широкий дуже жест від головного героя, який поділився своїми милями з тією парою. Ніби, вони дійсно туди літали. Просто забули.
+ Ответить в теме
Страница 95 из 227

Теги для этой темы