Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 94 из 227
Показано с 931 по 940 из 2264.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    я не плакав))) чогось не пройняло, щоб аж до сліз. але для загального розвитку потягне.
    угумсь. для поплакать, то тільки для Шараші. вона в нас любітєль цього дєла. і повод єсть. можна плакать, наприклад, за увядвющой красотой і без того не красівих женсчін.)))
    Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    бути добрими...
    як мінімум пристрасними і ето...якйого...жертовними. о!

Здібна учениця

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а він не добрий. він просто од жисті устав
    мені на фоні Доріана він добрим видався)) і аж занадто розсудливим (я б не втрималася-зловживала б)))
    змія болотяна ОЧКОва

Olio, ти? зловживала б? не вєрю!
    Здібна учениця

aneisha, це як перстень у Толкіна: хочеться скористатися во благо, але все не розрахуєш і обов'язково перебереш десь))
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    ще пораджу оце
    Дивлюся зараз. І спати давно пора, а цікаво ж. Емоційний. Сміюся і плачу, сумую і радію, гірко і так приємно водночас. Своє діло робить фільм.
    Завсідник

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Дивлюся зараз. І спати давно пора, а цікаво ж. Емоційний. Сміюся і плачу, сумую і радію, гірко і так приємно водночас. Своє діло робить фільм.
    NY - досить гарне кіно, але...

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    а з свіжого ось
    Найсильніший фільм, з тих що я дивився останнім часом...
    Кожному своє, але на мою думку, це просто шедевр...
    part of me

DevilsAdvocate, чим зачепило? Тільки що переглянув і немає емоцій. Якісно, гарна гра акторів і т.і., але просто гарна не більше... Надто просто? Мабуть.
    І так - моє життя поміститься в один рюкзак, але відповіді не дали, тільки ще більше запитань з'явилося.

Недавно переглянув "Запах жінки". Гра Аль Пачино - це просто неймовірно, не передати словами. Відчув, що треба жити на повну, хоч і можна втрати все, що треба боротися як би не було темно, що надто часто почав обирати той, легкий шлях.
    Новачок

Я ось нещодавно ходив на Аватар, то дуже сподобалось )
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    зараз додивлююсь "Догму". люблю фільми з почуттям гумору). і добре, шо у бога теж є ПГ (- эй! какой он?
    - бог?
    - да.
    - одинокий. забавный. с отличным чувством юмора. взять хотя бы секс. нет ничего смешнее ваших дурацких гримас при соитии.
    - секс у вас повод для шуток?
    - насколько мне известно и на земле тоже
    ). інакше ж гайки нам всім би тут були.

год 1999
    страна США
    слоган «Look out Below»
    режиссер Кевин Смит
    сценарий Кевин Смит
    продюсер Джон Гордон, Лаура Гринли, Скотт Мосье, ...
    оператор Роберт Д. Йоумен
    композитор Аланис Морисетт, Говард Шор, Иоганн Штраус
    жанр фэнтези, комедия, приключения, детектив

Два падших ангела, Локи и Бартлби, обреченные вечность торчать в штате Висконсин, узнали, что у них есть шанс вернуться в рай. Для этого нужно всего лишь воспользоваться ошибочной церковной католической догмой, провозглашенной кардиналом-новатором: каждый, прошедший через освященную арку в соборе в Нью-Джерси, получает отпущение грехов. Пройдя через нее, Локи и Бартлби получат прощение, далее им надо стать смертными, умереть и возвратиться в рай.

Есть только одно но. Если это произойдет, то исчезнет все сущее на земле, включая род людской. Помешать этому может только пра-пра… пра-пра племянница Иисуса Христа по имени Вифания, которой помогают тринадцатый апостол Руфус и два смертных пророка, одного из которых играет сам режиссер, а второго — его друг Джейсон Мьюз. К ним присоединяется уже давно живущая на земле Муза по имени Серендипити, подрабатывающая стриптизёршей…

Подивилася сьогодні "Догму" - багато сміялася!
    Сам сюжет такий.. ну.. нічого особливого.
    Але цей фільм варто подивитися заради Боба-Мовчуна!!!!!!!!
    Його грає сам режисер - Кевін Сміт.
    Зараз вже дізналася, що це не єдиний фільм про Боба - є ще "Тусовщики из супермаркета" і "Джей и Молчаливый Боб наносят ответный удар".

Чесно ... не знаючи, про кого ці фільми.. ніколи б не скачала з такими назвами. Але зараз качаю.
    Бо боб - више всяких похвал.
    За весь фільм в нього.. мабуть дві репліки, але від цього він тільки виграє. Міміка і жести - шикарні. Такий скромний, такий чемний - просто герой!

P.S. Озвучка без цензури була(може є і поцензурена, але хз.. - може гірше буде).
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Але цей фільм варто подивитися заради Боба-Мовчуна!!!!!!!!
    Його грає сам режисер - Кевін Сміт.
    Зараз вже дізналася, що це не єдиний фільм про Боба - є ще "Тусовщики из супермаркета" і "Джей и Молчаливый Боб наносят ответный удар".

Чесно ... не знаючи, про кого ці фільми.. ніколи б не скачала з такими назвами. Але зараз качаю.
    Бо боб - више всяких похвал.
    За весь фільм в нього.. мабуть дві репліки, але від цього він тільки виграє. Міміка і жести - шикарні. Такий скромний, такий чемний - просто герой!

P.S. Озвучка без цензури була(може є і поцензурена, але хз.. - може гірше буде).
    Один з фільмів про Джея та Боба мій син дивився у присутності бабусі. Хвилин через 20 я вимушений був попросити його передивитися цей фільм іншим разом - коли бабусі не буде поряд
    Непоцензурені озвучки у нормальному оточенні незручно переглядати.
+ Ответить в теме
Страница 94 из 227

Теги для этой темы