Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 93 из 227
Показано с 921 по 930 из 2264.
    ри?

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Щойно додивилася "Милые кости" (The Lovely Bones ).
    Чудернацький, але сильний фільм. Видумка переплітається з реальністю, але якось так, ненав’язливо. В кінці відчуття гнітючості і безповоротності витісняється світлим смутком, від якого хочеться довго-довго плакати...
    Меладон, інколи такі хороші фільми радиш - слів нема, самі подяки.

П.С. Мутанти - :( як всьо прєдсказуємо, навіть для мене - любительки хорору.

Завсідник

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    кращий фільм в цьому році шо я бачив
    приклад того як режисер шо знімає
    http://www.lovelybones.com/
    касові фільми, орієнтовані на поп мас (тупо глядача) - ну наприклад аватара
    зняв дуже класн кіно
    справді фільм наповнений життєвою єсенцією
    де проймає до глибини души побачене і де специфекти не шкодять враженням
    справді витвір мистецтва
    дивився вже двічі - в оригиналі і з перекладом
    справді те що варте того...

хоч і сумно після нього =(
    Фільм дещо нагадав мені "What Dreams May Come" (Куди приводять мрії), але трохи не те...

Сумний фільм...
    ТАК!

Ответ Сообщение от DevilsAdvocate Посмотреть сообщение
    Фільм дещо нагадав мені "What Dreams May Come" (Куди приводять мрії), але трохи не те...
    схожий але інший (теж коли те дерево побачив так подумав)

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Щойно додивилася "Милые кости" (The Lovely Bones ).
    Чудернацький, але сильний фільм. Видумка переплітається з реальністю, але якось так, ненав’язливо. В кінці відчуття гнітючості і безповоротності витісняється світлим смутком, від якого хочеться довго-довго плакати...
    Меладон, інколи такі хороші фільми радиш - слів нема, самі подяки.

П.С. Мутанти - :( як всьо прєдсказуємо, навіть для мене - любительки хорору.
    так приходьте ще

тут стіко ше накачав на подивиться
    устрою ноч кіномана
    кляті праздніки шоп їх
    2.0

Любітелям артхаузу присвячую

"Звери" (Animals with the Tollkeeper) 1998

Я чекала більшого. Не скажу, що погано. Але це той випадок, коли начали за здравіє, закончили за упокой. За результатами перегляду залишилося виписаними кілька фраз. Одна вивчилася напамять "цинік - архітектор собствєнной бездни"
    Початок, коли нормальне життя нормального таксіста перетворюється на сон, що починає збуватися (ну не стільки сн, а скільки реалізація див, у які треба вірити)
    Тон цьому всьому дає короткометражка "Господар переправи" сумна і позитивно наповнена водночас. А потім життя таксиста сплітається з тою короткою історією.
    Але коли ось здається, життя нарешті стало таким, про яке ти мріяв, виявляється казкова суджена така сама людина. Але таксист вже змінився і він не згодний з цим. Єдин шлях - у прірву зі скелі (за традицією жанра, Тіма Рота упьять знищила гигик)
    Вобщем я завис. Я не всьо пойняв. Я вспоминав "Лебедине озеро.Зона" (В КОГО ЄСТЬ ЦЕ КІНО????) Много думав. Але мабуть і мета артхауза в тому, шо кіно закінчилося, а ти як придурок йорзаєш на стільці, тіпа не все розказали... тіпа, а шо ви імєлі в віду... странно все це. оцінок не даю. бо не знаю, з якого боку це можна оцінити і чи взагалі можна.
    змія болотяна ОЧКОва

знач так, субота - день святого лінтяя 2.
    подивилось много чого.
    "Легенда про піаніста". мені всьо-равно, шо це казочка красіва і кажуть, шо казали, шо аби в ролі піаніста був не тім Рот. а джазмена не чувак з таблєтками з Матриці, то... мені всьо-равно, я готова ще піццотищьраз його дивицця через МУЗИКУ. кльове кіно.
    Рекомендація: рекомендується. даже Лайтхамеренку.
    "Ватель". мабуть, хароше кіно для любителів романтичних непойми якого жанра костюмованих фільмів про хранцузький "двор" з Жераром Депардьє. Больше нічо сказать німагу, патамушо не люблю Жирара Депардье.
    Рекомендація: прочерки.
    "Доріан Грей". кіно стопудово англійське, патамушо такої кількості таких страшних бабів не буває больше нівчйьом кінєматографі. какчєствєнне
    Рекомендація: подивицця адин раз. для загального розвитку.
    "Комплекс Баадер-Майнхоф". Йолка, тобі велике человєчєске шпаціба! ото де круть крутєйшая. кіно про настаящіх терорістів. я у захваті! пішла тягать всьо по темі.
    Рекомендація: Рекомендується для вніматільного перегляду. не рекомендується страхопудам і нелюбітєлям всяких разних ковиряній.
    Нервова, курррва

Шпаціба! доріана Грея дивицця не буду.
    Бальшоє колікчєство страшних бабів вганяє мене в депресію!))))
    змія болотяна ОЧКОва

sharasha,
    Офтоп:
    тю, я думав тобі його і порекомендувать, як любітєлю поплакать)))))
    Нервова, курррва

aneisha, так ти ж казав, шо баби страшні там!)))
    Нє, я подивлюсь, якшо єсь лишня вазможность поплакать!))
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    "Доріан Грей".
    я не плакав))) чогось не пройняло, щоб аж до сліз. але для загального розвитку потягне.
    "Молодость без молодости" - вкусний фільм)) Чогось завжди думала, що люди з подібними здібностями не зможуть бути добрими...
    "Вероника хочет умереть" - пазітіфф, все буде добре і те де (незважаючи на раніше прочитану книгу, тут майже всплакнув:)
    2.0

Olio, а він не добрий. він просто од жисті устав. ну це канешна я так думаю... а шо там думав Коппола - тре спитать як побачим його
+ Ответить в теме
Страница 93 из 227

Теги для этой темы