Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 92 из 227
Показано с 911 по 920 из 2264.
    ТАК!

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от Elvi$ Посмотреть сообщение
    от я сьогодні нарешті аватара глянув оце де кіно так кіно, шо там ті сурогати або геймер ідея звісно банальна керувати кимось але фільм просто БОМБА
    фільм красіва шняга для інтелектуально слабких людей падких на ехвекти
    і для нього є окрема тема

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    Меладон писав шо він дивиться переважно новєйші кіна, допрокатні і тд. та на здоровля. просто потім мені видається дивним його нарікання на то, шо люди ідуть дивитись спецефекти, а не "ідєйні" і фільми з месіджами. може ти якраз шукаєш серед нових фільмів хароші, як ти щитаєш? бо в тебе шо не рецензія - то фільм *****. мені б було шкода свого часу на таке) не шкода?
    бо переважно старі я вже передивився епт!

створіть окрему тему для ретро кіна

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    Meladon, от кромя вас, пане, всі покашо разумєлі....
    Офтоп:
    я ж казав шо я оригінальне

Meladon, а спорім, книжка Уіндема лучча? кстаті зразу думала шо ти про старезне кіно, піісят чи шіісят якогось года. а воно - рімейк. і вобше, людям нравицця шось, чого ти кіпішуєш. і ваще, яка тобі разниця.
    різниця в тому шо оце дивився ше в дитинстві

Название: День Триффидов
    Оригинальное название: The Day of the Triffids
    Год выпуска: 1981
    Жанр: Фантастика, постапокалипсис
    Режиссер: Кен Хэннам
    В ролях: Джон Даттин, Эмма Релф, Морис Колборн, Ева Гриффитс, Дэвид Свифт

О фильме:
    Каноническая телевизионная (BBC) адаптация известного фантастического романа Джона Уиндэма, считающаяся наиболее достоверной экранизацией. Этот постапокалиптический фильм был снят в 1981 году, когда страхи ядерного Армагеддона достигли своего пика, что явственно отразилось на атмосфере повествования. С тех пор эта экранизация получила культовый статус в Великобритании и до сих пор популярна. После того как комета проходит вблизи Земли, метеоритный дождь ослепляет население Великобритании. Билл Мэйсон, проходящий лечение в больнице, является одним из немногих, кто смог случайно сохранить зрение. Мир, в который он выходит, уже необратимо и ужасно изменился. Правительство пало, банды преступников орудуют в городах, охваченных всеобщей анархией, и огромные плотоядные растения (триффиды) начинают пользоваться внезапной слабостью и беззащитностью людей. Для Билла Мэйсона жизнь превращается в отчаянную схватку...

Выпущено: Великобритания, BBC
    Продолжительность: 6 х ~ 00:26:00
    Перевод: Профессиональный, одноголосый
    Субтитры: Русские и английские

і оцьой уже третій заход на цю тему.... я ше духом не зібравсь подивитись творіння 2009 року
    до вечера маю надію осіліть

змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    створіть окрему тему для ретро кіна
    зачєм? тема ж про то, ШО ми дивимся, а не якого року воно випуску.
    ти дивисся нове, хтось старе.
    так можна постворювать теми для америнксько-мильного кіна, європейсько-інтелектуального кіна, просто дібільного кіна ітд. а, іще по рокам виходу розкидать і кількості оскарів.
    нафіга?
    2.0

Meladon, а у мене такий єсть http://www.stopsnyato.ru/1642157_Den_Triffidov.html
    мені не понравився...
    змія болотяна ОЧКОва

значить, отримала я не так давно партзаданіє подивицця кіна. дивлюся і ділюся.
    "Домой дороги нет"
    Воно і справді дещо схоже на "Американську історію Х", але тіки тим, що там два брата і один з них був у тюрмі.
    от тільки тим і схожа. хіба, я чого не помітив. цікаво як розвиваються стосунки в трикутнику два брата і дружина старшого. спочатку один брат захищає іншого від своєї половини, а потім жінка починає захищать малого від старшого. напружене кіно з харошими акторами. тіпа хеппі енд, бо з головним героєм все впорядку, але до кінця хеппі ендом це незвать, мабуть, все таки не можна. бо всім погано, все погано і вапше... "американська іст.Х" мене більше взяла. може того, шо я Едварда Нортона люблю більше, ніж тіма Рота. хз, але накала страстєй і ідейності, мені здається, там більше.

топаєм дальше. вчорашній празднік святого лінтяя я провело за просмотром ще одного кіна. " В западне". тоже хароше кіно. і Всьо, шо нікелер писало про нього
    Так окреслені межі, що ми не знаємо більше ніж нам треба.
    чистісінька правда. НО. міні кацца, шо якби актори були інші, от напрімєр яка нібуть, Кейт ВІнслэт, Камерон Діас, Джоні Деп, або Жорж Клуні, то було б воно ніяке. десь на форумі вичитала, шось таке "все одно, хто ти, звідки ти і шо ти зробив. навчись так дивитися і всі будуть твої". от оце воно. завдяки Джулії Ормонд і Тіму Роту кіно таке круте і пробирающе.

а ше кусок "Царя" по тілівізору падивилась. я наверно, ізвращєнка, яких мало, но БУЕЕЕЕЕ. нікакоє. вапше нікакоє, мені було так нудно, шо я переключила намегаспорт і дивилась якийсь не чемпіонський бой у якійсь середній вазі. ну, вопсчєм, бокс кручє в стотищьраз.
    Нервова, курррва

Писатиму хз як, бо в цьому клятому компи нема укр. розкладки. а рос. мовою думати не вмию.
    Отож. Подивилася я наццятий раз "Качели" Сиверса.
    Чи може тому, шо я так люблю Миронову, чи може тоиу, шо я так люблю фильми про шалене кохання. Не знаю. (будете тюкать - буду посилать особисто))))
    Хто такое любить раджу подивитись. раджу також подивитись тим, хто не вмие прощати и заздрить усьому.
    Ще! Тоже наццятий раз передивилася "С любимыми не раставайтесь". Молоди Абдулов и Алфёрова - шикарне поэднання.
    Кароче, я пид впливом оцих двох фильмив, а особливо финальних сцен, як и будь-яка баба, плачу.
    Офтоп:
    ще я плачу пыд промови Президента, ы пид патриотични писни, але то вже особисте))))

А тепер клацала пультом, а тут - "Свой среди чужих, чужой среди своих". Буду дивицця, бо кино тож моЕ!
    Як ви зрозумили, я люблю вытчизняний кинематограф.
    Планую на сьогодни "Вавилон XX" и "Пропала грамота", шоп поржать перед сном.
    Из довженкивського кинематографа виходили гениальни фильми!!!
    ТАК!

коротеньке перед пропажой

дививсь аватару в ШД
    впічетленія не поменялісь
    кіно поп культури

Офтоп:
    танци с волкамі пересмотрел на тєму
    в рази кручє

пордивився шерлаку холмсу
    думав шо гай річі після кабалістичного сєкс вліянія мадонни папустить
    так нє продолжає снімать ххххню

таке дивлюсь і на тітрах так прідставіл
    лєванов с інтонацієй та виражаніємвіктора хведровича ....
    "єхь.... пацанва ви зільйоная....."

подививсь найкращу камєдію за послєдніх полгода
    новий рєкламний фільим бекманбетова "чорна молнія"
    так ржав
    цекапєц

а тепер серьйозно...
    http://www.imdb.com/title/tt0380510/

кращий фільм в цьому році шо я бачив
    приклад того як режисер шо знімає
    http://www.lovelybones.com/
    касові фільми, орієнтовані на поп мас (тупо глядача) - ну наприклад аватара
    зняв дуже класн кіно
    справді фільм наповнений життєвою єсенцією
    де проймає до глибини души побачене і де специфекти не шкодять враженням
    справді витвір мистецтва
    дивився вже двічі - в оригиналі і з перекладом
    справді те що варте того...

хоч і сумно після нього =(
    Fanat

АВАТАР полнейшее *****, которое я смотрел за последние лет 5. Я не знаю с какой радости там такой кассовый сбор. Титанику он и в подметки не годится. Кто еще не смотрел Аватар - не смотрите, зря 2 с лишним часа потратите на полнейший бред и дерьмо.
    Частий гість

Ответ Сообщение от Sebast9n Посмотреть сообщение
    ........Кто еще не смотрел Аватар - не смотрите, зря 2 с лишним часа потратите на полнейший бред и дерьмо.
    ты прав Лучше потратить время на УНИВЕРСАЛЬНОГО СОЛДАТА ТРИ

меня хватило на 40 минут кого на больше?
    Fanat

Ответ Сообщение от saletell Посмотреть сообщение
    ты прав УНИВЕРСАЛЬНОГО СОЛДАТА ТРИ
    А про это фильм я и не слышал) Надо будет глянуть. А вообще, мне понравился фильм "На игре" - один из не плохих русских фильмов, кто не видел - рекомендую.
    Пророк

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение

подививсь найкращу камєдію за послєдніх полгода
    новий рєкламний фільим бекманбетова "чорна молнія"
    так ржав
    цекапєц

посмотрел, ну херня херней

могли б хоть нормальную волгу взять, типа этой

+ Ответить в теме
Страница 92 из 227

Теги для этой темы