Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 91 из 227
Показано с 901 по 910 из 2264.
    2.0

Re: Фильмы, которые мы смотрим

"Розенкранц и Гильденштерн мертвы" від Тома Стоппарда
    от маю сьогодні заполучити примірник. харашо прошвирнуться по фільмографії, авось шось та найдеш. і таки находиш.
    На вихідних було
    "Домой дороги нет"
    Воно і справді дещо схоже на "Американську історію Х", але тіки тим, що там два брата і один з них був у тюрмі. А соціалка - вона завжди схожа. Але саме отака соціалка і накриває, принаймні мене. Якщо "Забавные игры" були дивлені то лівим оком, то правим, (бо при всьому уваженії шото воно мені не то, чи й не ужастік, а може я просто не понімаю прекрасного) то отут я залип. На одному диханні. А початок фільму такий...ммм.. такий, шо якби то я ішла по вулиці, я б її бачила саме так, як побачив режисер. З написами "сейл" на стінах... обдертими бордюрами... звичайне таке життя. а потім апофігєй братської любові, попросту подстава. і в кінці незрозуміла смерть - си той боявся тюрми, чи вже не міг з цим жити. Хто любить життєві жорсткі (але не ті, де всьо зразу і наізнанку, кишки там...такоє) драми, я думаю буде до смаку.
    Ще одне враження
    "В западне"
    шоямогусказать? для мене це геніально. Але я б назвала це кіноновелою. Так окреслені межі, що ми не знаємо більше ніж нам треба. Не знаємо подробиць Її життя, окрім того, що вона розлучилася і її накрило новим коханням як дівчинку. І Його життя ми не знаємо, окрім того, що він вбив дружину. Головний - сюжет стосунків. Решта - умовні лінії, які допомагають зрозуміти.
    Фільм до запаморочення пристрасний, в усіх змістах цього слова. Що не рух - емоція (ага, особливо розборка посеред наповненої машинами штрассе.. істеричне *чому ти не говориш до мене!*) но єсть одно "но"
    Кіно - не з тих, що єсть повсюдно. Тоїсть воно єсть но... Або без перекладу (я брала з ю-туби...какчєство картінки фу...чути тож неочень), єсть ще версія вконтакті з перекладом НТВ (я не бачив і не шукав...бо ну його). а есть версія з Володарскім (я тепер знаю як його зовуть... я знаю його в ліцо...жалко не судьба плюнуть).
    З субтітрами плохо, но еслі в кого есть - прийму в дар. Рекомендую таки до перегляду. Знову ж таки, тим хто цінує якісно відзняті "саги" про людські почуття.

ТАК!

мда дівченке
    вшоці з вашога ріпертуару

а ше в шоці з оцього
    у когось піднялась рука на святоє
    як так можна
    качаю і сижу в шоці

Название: День триффидов
    Оригинальное название: The Day Of The Triffids
    Год выхода: 2009
    Жанр: фантастика, триллер
    Режиссер: Ник Копус
    В ролях: Доугрэй Скотт, Джоэли Ричардсон (Части тела), Ванесса Редгрейв, Джейсон Пристли, Брайан Кокс, Эдди Иззард

О фильме:
    По всему миру человечество наблюдало необычное астрономическое явление. И в одно мгновение большая часть людей на Земле ослепла. Во всеобщем хаосе из специальных теплиц выбираются триффиды - плотоядные подвижные растения, из которых ранее люди научились добывать экологически чистое топливо. Теперь уже триффиды готовы истребить ослепшее человечество, и только горстки людей, случайно сохранивших способность видеть, готовы противостоять им...

IMDB Rating: 6.3/10 (143 votes)

Выпущено: Великобритания
    Продолжительность: ~1:28:59
    змія болотяна ОЧКОва

падививсь вчора "зона военных действий". уххх, яке кіно!
    мощне кіно! якесь гнітюче, угнітающе, дощове і (шо удівітільно) красіве. ну, дуже круте.
    страхопудам і Лайті можна не дивицця!
    2.0

Meladon, а спорім, книжка Уіндема лучча? кстаті зразу думала шо ти про старезне кіно, піісят чи шіісят якогось года. а воно - рімейк. і вобше, людям нравицця шось, чого ти кіпішуєш. і ваще, яка тобі разниця.
    а касательно ріпіртуару я тобі твоїм же і отвічу
    Миниатюры Миниатюры lybvi_net.JPG  
    ТАК!

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Meladon, а спорім, книжка Уіндема лучча? кстаті зразу думала шо ти про старезне кіно, піісят чи шіісят якогось года. а воно - рімейк. і вобше, людям нравицця шось, чого ти кіпішуєш. і ваще, яка тобі разниця.
    а касательно ріпіртуару я тобі твоїм же і отвічу
    книжка читана далеко в дитинстві
    а писав я саме про той старий фільм

і мені ото цікаво звідкіля у вашої персони така зранку увага до моєї персони?
    чи дуже зачипила не моя тема про нема любви?
    чи саме це турбує у житті?
    психологічні переживання?
    2.0

Meladon, нрависся ти мені. шутю я так. ще шось апіснять нада?
    ТАК!

Офтоп:
    шутачкі у вас
    мабуть хібашо муж зрозумєє
    2.0

Офтоп:
    Meladon, от кромя вас, пане, всі покашо разумєлі....
    Пророк

я люблю старі фільми. я вже і писала про це, канєшно. просто вони як.. перевірені часом. я навмисно не дивлюсь щойно-щойно вийшовші фільми. це може бути хіба шо шось таке, чого я чекаю уже (наприклад, алісу в країні див бартона, переважно через деппа, канєшно. але і то не факт шо я кинусь його качати як тіки він вийде).
    а так коно ("коно" - так каже один мій товариш) вилежується, шолі. проходить перевірку. воно актуальне. як це може не здаватись дивним. так само актуальне, як і антична, скажімо, література, не зважаючи на свій вік. була ж хвиля екранізацій цієї літератури в сучасних технологіях (троя, одісея, александр македонскій, спартанці шо там щє), зрєліщних масштабних екранізацій. і люди дивились. і казали "вау". бо може ж таки "нове" це харашо забуте старе?) (а зелене - харшо підсинене жовте:)
    існують і т.зв. алюзії і повтори в нових стрічках на старі. тому шо режисери ж теж мають своїх кумирів, на чомусь вони виховувались. вони цитують в своїх фільмах також)
    Меладон писав шо він дивиться переважно новєйші кіна, допрокатні і тд. та на здоровля. просто потім мені видається дивним його нарікання на то, шо люди ідуть дивитись спецефекти, а не "ідєйні" і фільми з месіджами. може ти якраз шукаєш серед нових фільмів хароші, як ти щитаєш? бо в тебе шо не рецензія - то фільм *****. мені б було шкода свого часу на таке) не шкода?
    Частий гість

от я сьогодні нарешті аватара глянув оце де кіно так кіно, шо там ті сурогати або геймер ідея звісно банальна керувати кимось але фільм просто БОМБА
+ Ответить в теме
Страница 91 из 227

Теги для этой темы