Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 90 из 227
Показано с 891 по 900 из 2264.
    ри?

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Вчора вечір пройшов під лозунгом "Дайош больше фільмів!"
    Пандорум - про кусь-кусь, хряц-хряц, обоженамкаюк, літатєльний звіздольот і кучу монстряків) Страшилка для Дітей, щоб вони ноччу не спали.

Хатіко - ну раджу, як мені Кетя порадила. Про собаку. Більше нічого не казатиму. Бо про собаку ж! Ридав...

Почала дивитися Царя - заснула :( Второй заход буде сьогодні. Після піаніста )))

Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Пандорум -
    мамадарагая! я цей кошмар скачала як легку фантастику на ніч))) через 15хвилин не витримала і стерла нафіг)))
    ри?

Olio, иии, не подолала? А я додивилася, даже з інтірєсом, в кінці на диво - хепі енд, осталися нєкоторі непоїджені тіла)))
    ТАК!

мда.... а фільм то на справді і є фантастика а не жахи
    як можна від такого впісяцця мені не понятна

ще пораджу оце

і вот
    творіння пітера джексона по книжці еліс сібольд

Здібна учениця

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    мда.... а фільм то на справді і є фантастика а не жахи
    ну не лю' я кишки по стінам і кров рікою! не естетично це))
    ри?

Meladon, "Нью-Йорк, я люблю тебя" схожий на "Париж..."?
    ТАК!

не просто схожий
    а це є продовження тематики
    ри?

Meladon, понял, спасіба. В чергу після Царя і Піаніста)))
    ТАК!

Название: Повелитель бури
    Оригинальное название: The Hurt Locker
    Год выхода: 2008
    Жанр: боевик, триллер, драма, военный
    Режиссер: Кэтрин Бигилоу
    В ролях: Джереми Реннер, Энтони Маки, Брайан Джерати, Гай Пирс, Рэйф Файнс, Дэвид Морс, Кристиан Камарго, Сухейл Алдаббач, Эванджелин Лилли, Сэм Спруэлл

О фильме: Члены элитного отряда по разминированию бомб направлены в один из иракских городов, где практически любой предмет представляет смертельную опасность.

Выпущено: США, First Light Production
    Продолжительность: 02:05:26

американские кинокритики какогото фигля назвали его лучшим фильмом года
    тьху!
    Пророк

сьогодні був нітний* кінодень!
    додивилась давно почате і абсолютно нове:
    "Розенкранц и Гильденштерн мертвы" від Тома Стоппарда (той ще красавчік!) - іменно харашо шо додивилась, а то б так і жила з переконанням шо не догнала цей фільм. фуххх, таке враження, шо догнала.

"Сумасшедшая помощь" - мабуть, все таки люблю такі абсурдно-алогічні стрічки. кінець розмазаний, залишений на роздумування глядача. тоже, в принципі, ок.

"Замок" по роману Кафки - тоже сюрр. порадив фільм юзер кілов, а від нього слід було такого чогось ожидать. хочу почитати книгу, може проникнусь ще більше.
    Офтоп:
    снегом упало эхо
    забытых весов и мер
    черпая силы у страшного смеха
    шел землемер
    © kilov

"Лампа" Поланскі - 7-хвилинна короткометражка про "кукольных дел мастера" і як одного разу стара добра Лампа змінилась лампочкою. і шо з того вийшло.

"Зандалі" (кіно яке я переписала у Вікторіуса по дорозі з - до) про грані людських стосунків, напевне.

зараз додивлююсь "Догму". люблю фільми з почуттям гумору). і добре, шо у бога теж є ПГ (- эй! какой он?
    - бог?
    - да.
    - одинокий. забавный. с отличным чувством юмора. взять хотя бы секс. нет ничего смешнее ваших дурацких гримас при соитии.
    - секс у вас повод для шуток?
    - насколько мне известно и на земле тоже
    ). інакше ж гайки нам всім би тут були.

"Нос" по Гоголю у постановці Ролана Бикова - непогано, актори хароші в кінові. пітєр харош. к стиду свому порівняти з книгою не можу(

*нітний - видуманий Кобеком термін позначення кіна з отріцатєльним кінцем (ніт!), коли гламні герої не перемагають, не добігають, не дотягуються до кнопки і не цілуються на фоні заката. фільми, після яких може наступити катарсіс і тотальне прозріння (це вже пішла отсєбятіна), тому шо вони трагічні. а в трагізмі є шото таке, шо заставляє задуматись, прочуствовать глибше і тонше, ніж обично. я за трагізм, короче.
+ Ответить в теме
Страница 90 из 227

Теги для этой темы