Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 89 из 227
Показано с 881 по 890 из 2264.
    ри?

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Да.. забула сказати, шо Черешні і Лайті не сподобається
    Бо там в кінці всі вмирають? Чи тому, що я вподобала Аватара? Чи тому, що ми дивимося різні кіна і мені просто не можна?! :)

П.С. Дивно, що я з ночі пам’ятаю все-все, шо ми балакали про кіно ))))))))))

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Бо там в кінці всі вмирають? Чи тому, що я вподобала Аватара? Чи тому, що ми дивимося різні кіна і мені просто не можна?! :)
    Задумалася про те, чи всі вмирають.... - ну.. в принципі да, але якось я про це навіть не думала. Людям взагалі свойствєнно умирать, так шо не було нічого дивного в тому, шо чоловік у віці 70+ років чи 80 помер. Ну .. вобщем не було на цьому акцента.
    А чому не раджу.... - думаю, шо він відноситься до розряду тих фільмів, про які ти кажеш, шо вони нудні або до тих кін, які вивертають мозги :).
    Але можна спробувати, шоб визначити, чи правильно я визначила тип цього кіна за славнозвісною лайтівською класифікацією :).

Анейш, круто канєшно, шо ти теж сьогодні його дивишся!!!!!
    Капітальний збіг. Ми ж вчора про нього не згадували, не домовлялися. Просто... якось от прокинулася і вирішила, шо його час настав!!!
    змія болотяна ОЧКОва

отож, шо не згадували. він в мене вже тижня два лежить. а я все ніяк не могла застравить себе подивицця. хоча рецензія була то, шо нада.
    хароший фільм. загадочний. цікавезний став з появою Вероніки. і справді, почина перекликатися з "Хаотичною Анною". вопсчєм, круть.
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    хароший фільм. загадочний. цікавезний став з появою Вероніки. і справді, почина перекликатися з "Хаотичною Анною". вопсчєм, круть.
    однозначно перекликаєтсья!
    весь час хаотичну анну згадувала!
    ри?

Так, стоп! Мені Хаотична Анна понра! А цей фільм радять не дивитися?! або я чогось не понімаю, або мене хтось дурить! Я вже запуталась!
    Пророк

Так, стоп! Мені Хаотична Анна понра! А цей фільм радять не дивитися?! або я чогось не понімаю, або мене хтось дурить! Я вже запуталась!
    ну... хаотична анна була лучезарніша набагато
    Завсідник

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    "Легенда о пианисте"
    тоже дивилася і дуже сподобався, приємне кіно. Недавно побачила уривок з фільму і захотілося передивитися ще раз повністю
    ри?

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    Название: Вероника решает умереть
    Оригинальное название: Veronika Decides To Die
    Мел, величезне тобі людське дякую.
    Прекрасне кіно. Зараз такий стан...якийсь...все буде добре обов’язково, просто треба ЖИТИ. Це наче фізично відчувається - як мені хочеться жити, як хочеться змінити свій світ, зробити кращим, щасливішим... Все-все прямо через край, так якось.
    ...Прекрасне кіно...

Кобі, для тебе пишу - це не екшн, і не бойовик, і крові там немає. Може захочеш глянути...
    Пророк

Ответ Сообщение от Mila Посмотреть сообщение
    тоже дивилася і дуже сподобався, приємне кіно. Недавно побачила уривок з фільму і захотілося передивитися ще раз повністю
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    тааак! щас буду хвалить кіно, яке вхлам рознесли крітіки.
    "Легенда о пианисте"
    По перше, похвалю зразу саундтрек "зроблений" Моріконе. це ж геніально! нада набить плеєєр і буде мені щастя.
    По-друге, просто красівий фільм. Там товаріщі, які розуміються на понттях "сюжет", "авторська задумка" і прочіх умних речах, кажуть шо кіно слабеньке і казкове, шо Лайтм... ой, цей, Станіславський, сказав би "нє вєрю!" і всьо такоє. Але ж бо кіно-бомба. Позитивне, хоча і не комедія.
    І по-третє, я ж не зря Лайтмена вспомнила. Тім Рот витягує все кіно своєю неперевершеною грою. Кажуть він навіть якісь партії на раялі виконував сам. Я щаслива, що це кіно не пройшло мимо мене! Для любителів рейтингів - воно сто якесь там у Кінопоіска в рейтингу. Якщо це комусь цікаво.
    Рекомендується: дєвочкам і тим, у кого рецидіви на тему "людська душа - потьомки".
    Тіки в кінці хепі-енду не буде. Така карма у Тіма - його героїв в більшості випадків вбивають

Тільки шо додивилася цей фільм!
    Як добре, шо я не пам’ятала нікелєрового Тіки в кінці хепі-енду не буде. Така карма у Тіма - його героїв в більшості випадків вбивають .
    Дивилася і до останніх секунд думала, шо може ж буде щастя ще.
    Дуже переживала весь фільм.
    Коли була дуель на роялях - серце ледь не вискочило!!!!!!!!!!
    Відчуваю, шо я попала в обидві названі Нік категорії - дєвочкам і тим, у кого рецидіви на тему "людська душа - потьомки"
    ПробралО
    ТАК!

як мені хочеться жити, як хочеться змінити свій світ, зробити кращим, щасливішим... .
    та отож... але якось невиходить ні світ ні людей
    додумавсь шо тре почати з себе...

а з свіжого ось
+ Ответить в теме
Страница 89 из 227

Теги для этой темы