Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 88 из 227
Показано с 871 по 880 из 2264.
    ТАК!

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Название: Сны?
    Оригинальное название: Сны?
    Год выхода: 2009
    Жанр: Андеграунд, Арт-хаус
    Режиссер: Владимир Ракша
    В ролях: Диана Дэлль, Василий Стоноженко, Алик Гульханов, Сергей Вольхин, Александр Филатов, Антон Джанбеков

О фильме: У немолодого психоаналитика Андрея Дмитриевича Корабельникова в жизни все размерено и предсказуемо - рабочие будни и одинокие холостяцкие вечера сменяют друг друга, не оставляя в душе следа. Все меняется, когда на прием к нему приходит удивительно красивая, и одновременно необычная девушка, рассказывающая о своих снах. С этого момента Андрей Дмитриевич попадает в вереницу запутанных непрекращающихся событий, которые невозможно отличить от реальности, где его неизменно сопровождает таинственная пациентка...

Выпущено: Россия
    Продолжительность: 01:15:04

ТАК!

шото чета я один тока сатрю шота.....

Офтоп:

Гомора (Gomorra італійською мовою) кримінальний фільм 2008 року режисований Маттео Гаронне. Фільм знятий за книгою що написана Роберто Савіано.

Фільм розказує одразу п'ять різних історій: Дон Кіро (Гіанфеліс Імпарато) підстаркуватий чоловік, відповідальний за виплачування субсидій родичам ув'язнених; Тото (Сальваторе Абрузесе) 13-річний хлопчина, що йде у кримінальну банду після того, як сховує пістолет від поліції; Роберто (Карміне Петерностер) випускник університету, що починає розчаровуватися у своєму харизматичному босі Франко (Тоні Сервілло), як результат його втягують у бізнес по зохороненню токсчичних відходів; Паскаль (Сальваторе Канталупо) талановитий кравець, що наражає своє життя на небезпеку, коли зголошується на роботу тренувати китайських конкурентів; та Марко (Марко Макор) та Кіро (Кіро Петроне) двоє дурнів, що знаходять сховище зброї та вирішують зробити собі ім'я.

італійський фільм, з італійськими акторами, по книжці італійського письменника, знятий італійським режисером про італійську мафію..... і все італійською мовою...
    отримав неймовірні задоволення
    Пророк

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    шото чета я один тока сатрю шота.....
    я вже це давно помітила!
    і мене дуже цікавить, коли це все передивитися можна!!!????
    особливо буває, коли викладаєть фільмів 3-4 за день.....
    ТАК!

безсоння
    + два монітори, за одним працюю на другий дивлюсь одним оком
    шо тут страшного?
    Пророк

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    безсоння
    + два монітори, за одним працюю на другий дивлюсь одним оком
    шо тут страшного?
    нічого страшного
    просто не уявляла, як можна встигати оте все дивитися
    ну.. в принципі, якшо 2 монітори.. може
    ТАК!

ще дивлюсь на кухні як шось готую чи посуд мию
    бо тілівізор зараз врєдно для моцку дивитись взагалі
    2.0

тааак! щас буду хвалить кіно, яке вхлам рознесли крітіки.
    "Легенда о пианисте"
    По перше, похвалю зразу саундтрек "зроблений" Моріконе. це ж геніально! нада набить плеєєр і буде мені щастя.
    По-друге, просто красівий фільм. Там товаріщі, які розуміються на понттях "сюжет", "авторська задумка" і прочіх умних речах, кажуть шо кіно слабеньке і казкове, шо Лайтм... ой, цей, Станіславський, сказав би "нє вєрю!" і всьо такоє. Але ж бо кіно-бомба. Позитивне, хоча і не комедія.
    І по-третє, я ж не зря Лайтмена вспомнила. Тім Рот витягує все кіно своєю неперевершеною грою. Кажуть він навіть якісь партії на раялі виконував сам. Я щаслива, що це кіно не пройшло мимо мене! Для любителів рейтингів - воно сто якесь там у Кінопоіска в рейтингу. Якщо це комусь цікаво.
    Рекомендується: дєвочкам і тим, у кого рецидіви на тему "людська душа - потьомки".
    Тіки в кінці хепі-енду не буде. Така карма у Тіма - його героїв в більшості випадків вбивають
    ТАК!

людям у кого аватар головного мозга посвящается :

Информация о фильме
    Название: Дориан Грей
    Оригинальное название: Dorian Gray
    Год выхода: 2009
    Жанр: триллер, драма
    Режиссер: Оливер Паркер
    В ролях: Колин Фёрт, Бен Барнс, Рейчел Херд-Вуд, Ребекка Холл, Эмилия Фокс, Бен Чаплин, Фиона Шоу, Кэролайн Гудолл, Дуглас Хеншэлл, Мэриам д'Або

О фильме: Молодой и невероятно красивый Дориан Грей приезжает в Лондон и попадает под влияние искателя приключений лорда Уоттона. Он внушил юноше, что секрет успеха и счастья Дориана — в его красоте, ведь она поможет получить все удовольствия мира. Дориан заключает сделку с Дьяволом. Юноша заказывает свой портрет, и теперь вся грязь его жизни, полной распутства и преступных страстей, будет пачкать и портить полотно, его же собственное лицо останется вечно юным и прекрасным. Проскитавшись по свету в поисках наслаждений 25 лет, Дориан возвращается на родину. Захваченный врасплох сильными чувствами, он впервые понял ценность взаимной любви. Но на пути к счастью железной преградой встало темное и загадочное прошлое Дориана…

IMDB Rating: 6.7/10 (1,510 votes)

Выпущено: Великобритания, Fragile Films
    Продолжительность: 01:47:41
    Озвучивание: Профессиональное (многоголосое)

пасатрел уже трижды... кайфую до ужаса...
    вспоминаю детство...
    спасиба всем авторам
    Пророк

Re: Фильмы которые мы смотрим

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Молодість без молодості (Френсіс Форд Коппола, тоді як людина вирішує, шо час їй вже піти з життя, доля дарує ще одне, стати знову молодим і мати шанс закінчити справу, за яку було віддано справжню молодість - гуд, та не дуже, чому? - дивіться)

http://www.poltavaforum.com/kino-114...html#post57967

Сьогодні замість того, шоб помити посуд, всілася дивитися це кіно.
    Дивлюся на дату.. - 3.08.08... огого! Оце в мене фільм більше року лежав.. чи шо!

Фільм сподобався! Люблю кіна на тему:
    «Однажды Чжуанцзы приснилось, что он - бабочка, весело порхающий мотылёк. Он наслаждался от души и не осознавал, что он Чжуанцзы. Но, вдруг проснулся, очень удивился тому, что он - Чжуанцзы и не мог понять: снилось ли Чжуанцзы, что он - бабочка, или бабочке снится, что она - Чжуанцзы?!»

Але до кіня так зрозуміти і не вдалося - мабуть саме з тієї причини, що й Чжуанцзи про метелика.

Да.. забула сказати, шо Черешні і Лайті не сподобається
    змія болотяна ОЧКОва

Новий год, однако! як все в масть, як в масть, бо прям зараз дивлюся "Молодість без молодості".харашо і цікаво.
+ Ответить в теме
Страница 88 из 227

Теги для этой темы