Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 75 из 227
Показано с 741 по 750 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    От я помітила: Кобіті не сподобався фільм, значить мені як мінімум буде нормальний :)
    Таке, як я люблю - кров, ножички, вирвані зуби, прострілені руки і боки, куча ударів в голову (після яких практично ніхто не виживає, тільки на екрані), та ще й на красивому фоні все - водоспади, зелень, океан, ммммм!!

А тепер питання - чого я сплю харашо і мені сняться тільки добрі сущєства, а кой-кому - ужастіки?

Добрий модер ))

Охххх, як же ж важко ...
    Ідеальна втеча не той фільм, який варто подивитися.
    Просто у порівнянні з іншими трилерами можна хоч вголос казати, що "ага ... було діло, бачив".
    Сьогодні подивилася ще кращий. Тобто просто якісний трилер. Навіть часу не шкода. "Велика гра"
    ри?

Uksus, у кожного своє поняття вартісності, мабуть )
    Щойно додивилася Коко де Шанель. Щас скажу! Да!
    ТАКЕ ТРОГАТІЛЬНЕ!!! Я всплакнуло... Але з Тейлом теж погоджуся, на початку скучненько було. Я навіть більше голкою орудувала, ніж дивилася кіно. Вже з серединки десь пройняло :)

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение

А тепер питання - чого я сплю харашо і мені сняться тільки добрі сущєства, а кой-кому - ужастіки?
    Я теж сплю прєотлічно! І не жалуюсь! Ну да, сниться інколи жуть, але я думаю, це теж потрібно! Інколи ТАКА ЦІКАВА ЖУТЬ насниться :)
    І взагалі, раз ти так переживаєш за мій сон, зараз в мільйонний раз перегляну Корпорацію монстрів і ляжу спать, думаючи, що у моєму шифанєрі живе добрий монстр, готовий мене насмішити
    Пророк

Я теж сплю прєотлічно! І не жалуюсь! Ну да, сниться інколи жуть, але я думаю, це теж потрібно! Інколи ТАКА ЦІКАВА ЖУТЬ насниться :)
    І взагалі, раз ти так переживаєш за мій сон, зараз в мільйонний раз перегляну Корпорацію монстрів і ляжу спать, думаючи, що у моєму шифанєрі живе добрий монстр, готовий мене насмішити
    Корпорація монстрів - це харашо!!!!
    Люблю, коли там носок кладуть на плече
    Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    посмотрел шанель - ужас, скукотища...
    Щойно додивилася Коко де Шанель. Щас скажу! Да! ТАКЕ ТРОГАТІЛЬНЕ!!! Я всплакнуло...
    ну я ж писав - фільм для дівчат. мене туди дівча заманило.
    Частий гість

Нечаянно наткнулась на фильм "Мой Ангел хранитель",фильм оказался очень хорошим.В нем идет речь о девочке больной раком.После просмотра невольно задумалась о своей жизни...Уж очень зацепило...
    ри?

Давно хотіла подивитися, та все шось заважало, або забувала, або відкладала - мелодрама "Поцелуй бабочки" з Сергієм Безруковим. Хароше кіно. Про кітайозу :)
    А також дивилася якось так уривками (вже вкотре) "Парфюмера". Фууууу, послєдня сцена вобщє ужас - буть загризеним паризькими бомжами. Оце смерть так смерть всім смертям смерть!! Але фу! Зато всєобща оргія - гі
    Пророк

Фууууу, послєдня сцена вобщє ужас - буть загризеним паризькими бомжами
    Офтоп:
    якшо не читаючи книги то справді фу. по роману то була сцена любові - вони настільки його любили (адже головний герой все життя витратив на винайдення аромату кохання, бо його ніхто ніколи не любив), що просто розірвали на шматки. ну це як я зрозуміла по книзі. у фільмі все показли по іншому: приземлено трохи, просто як історію убивств. а мотиву цих вбивств не розкрили. тому і враження фу.
    Здібна учениця

Офтоп:
    Ялина, +100.
    Лайто, можу для порівняння дати книжку, буде зовсім інший ефект)
    Пророк

тим часом я подивилась нарешті "Вавилон ХХ" (1979 р.). дуже влучно хтось сказав, шо кіно поетичне. кіно красиве. і ця його погана якість і вицвілі кольори...додають лише атмосферності і якогото розмитого...шарму, шолі. Прекрасні актори: геній Іван Миколайчук, неймовірної краси Любов Поліщук (була б мужиком - закохалася б і вкрала. та пізно), грізний Лесь Сердюк, розвеселий Брондуков...
    Вопшем, отримала величезне задоволення від перегляду цього кіно.

«Події, про які йдеться в нашому фільмі, відокремлені від нас невеличким проміжком часу — всього лише півстоліття. Але якщо подумати, скільки сталося всього за ці п'ятдесят років, як змінилася доля мого народу, його психологія, життя, то виявиться, що цей фільм про дуже далеке його дитинство, про те, що завжди прекрасне та незабутнє. Досить строката мозаїка яскравих замальовок побуту, сцен народного життя поєднується з образом Фабіяна, котрий є ніби єдиним стрижнем, який пов'язує всіх і дає моральну оцінку людям, їхнім вчинкам. Ця людина з народу, мудрець, філософ. Зміст його життя в тому, щоб побачити і зрозуміти, що відбувається. І це йому врешті-решт вдається», — Іван Миколайчук (1979).
    вікі
+ Ответить в теме
Страница 75 из 227

Теги для этой темы