Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 74 из 227
Показано с 731 по 740 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Із попсового: "Коко де Шанель" (Coco avant Chanel), Франція, 2009.

Таке миле кіно... світле, цікаве, логічне, сюжет іде по прямій лінії.
    Гарний дубляж, чудові діалоги.
    Одрі Тоту в головній ролі - ніби грає саму себе, з усіма своїми гримасами. Гарна як завжди.
    Кіно для тих, хто хоче отримати задоволення і забути про щоденні проблеми. особливо показано дівчатам...

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Із попсового: "Коко де Шанель" (Coco avant Chanel), Франція, 2009.
    Кіно для тих, хто хоче отримати задоволення і забути про щоденні проблеми. особливо показано дівчатам...
    Подивилася тільки що. Сподобався фільм. дякую за рекомендацію.
    Але... трохи не згодна щодо - забути щоденні проблеми... Якраз фільм підкреслив їх актуальність.
    Пророк

kobieta, бо в нас з нею різні погляди, а у вас - схожі. Вона неодружена, і ви неодружена; їй нічого взягти, і вам нічого вдягти...
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    kobieta, бо в нас з нею різні погляди, а у вас - схожі. Вона неодружена, і ви неодружена; їй нічого взягти, і вам нічого вдягти...
    :) саме так. І ще одне... - небажання бути залежною матеріально...
    Пророк

подивилась наприклад сьогодні кіно "Жар нежных". сподобалось. справді, нагадало дечим "Облако-рай", непроглядною тоскою своєю може, а може вічним стрємлєнієм загадошной руськой душі до щастя і вічний його облом, змішаний з потом кров’ю спермою і надією шо завтра будет лучше чем вчера. багато хто каже, шо фільм не вартий уваги, саме через персонажів, в ньому зображених. шо таких за кутком найближчим хоч ***** жуй хоч греблю гати. ("аміго", прівєт!). але реальність наша доведена до того вже стану, шо персонажів цих - людей з поламаними долями, з нездійсненними мріями, з нескладеними життями - помічати не прийнято. бо навіщо комусь чуже горе, чужі проблеми, чуже пройобане життя?
    в "Жар нежных" показано самий треш людських стосунків. людського побуту. де чужий відпочинок на курорті (та чого вже там, не вірю шо в криму якось інакше) показано як щоденний побутовий алкоголізм з видом на море. як смерть верблюда, який проїхав сотні кеме шоб потім здохнути, попередньо лишившись на сотнях чужих фотокартках з дитячим плачем, жіночим целюлітом і чоловічою сонцезахисною посмішкою.
    бабу цю, шо на фотці, якто по-особливому стало шкода. хєрйозна чого, від її розкаїння може... іскрєннього.

"Жар нежных" Расторгуева, безусловно лучший русский фильм нулевых, три часа фиксирующий в цифре нашествие на теплое черноморское побережье теплых народных масс и, между прочим, президента Путина. Камера выхватывает из русских орд отдельные истории, из которых явствует, что наши люди стремятся жить так сильно и так мощно, что в самые яркие моменты хочется даже войти в море и утопиться от то ли счастья, то ли горя, что некоторые и делают прямо в кадре. (з якоїсь рецензії)

Добрий модер ))

Подивилася я Коко де Шанель
    Із мінусів - я два дні співала ту пісню!!! Ніяк не могла вибити її з голови. Більше мінусів немає.
    Дійсно легкий, красивий, але все ж про наболіле. Час за переглядом минув дуже швидко.
    Ще подивилася Ідеальна втеча / A Perfect Getaway
    Три пункти, чого цей фільм варто подивитися:
    1. Дуже гарні краєвиди
    2. Міла Йовович
    3. Український дубляж
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Ще подивилася Ідеальна втеча / A Perfect Getaway
    Три пункти, чого цей фільм варто подивитися:
    1. Дуже гарні краєвиди
    2. Міла Йовович
    3. Український дубляж
    вражена, шо тобі сподобалося....
    я ходила на нього в кінотеатр... - самі погані враження
    Здібна учениця

я ходила на нього в кінотеатр... - самі погані враження
    + піццот.
    Єдиний плюс - у нас був ну дуже гарний настрій і весь фільм ми прогиготіли))) (хоча краєвиди дійсно гарні))
    ри?

Я теж щойно подивилася Ідеальна втеча. Правда в російському перекладі.
    От я помітила: Кобіті не сподобався фільм, значить мені як мінімум буде нормальний :)
    Таке, як я люблю - кров, ножички, вирвані зуби, прострілені руки і боки, куча ударів в голову (після яких практично ніхто не виживає, тільки на екрані), та ще й на красивому фоні все - водоспади, зелень, океан, ммммм!!
    О! Забула ж написати найголовніше!! В кінці хепі-енд! Всі щасливі!! Він віддає їй каблучку, шо таскав зі собою цілий рік і не наважувався позвать замуж, а вона за це обізвала його найсправжнісіньким чоловіком ))))

Вобщєм, пішла дивитися Коко Шанель - сподіваюся, що хоч трошечки понра....
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Вобщєм, пішла дивитися Коко Шанель - сподіваюся, що хоч трошечки понра....
    посмотрел шанель - ужас, скукотища...
    зато "клубничка в супермаркете" - хорош фильм, классический кустурица со всей этой суетой и забавной музыкой
+ Ответить в теме
Страница 74 из 227

Теги для этой темы