Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей647Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 73 из 237
Показано с 721 по 730 из 2364.
 1. #721
  Offline
  2.0

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Sky, чо ж не чули! Початок - о 12.30 в понеділок у Інституті Післядипломної педагогічної освіти ім. Остроградського. (це типу біля 5 школи, там де кахве Вогник було, є поворот, ото туди.)

 2. #722
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  добралась до кіно. вирішила надолужить. подивилась:
  Прекрасная зеленая тоже харош. не сказала б шо він смішний, але шось там точно є. момент з футболом прокручувала два рази. і дуже сміялась, коли "ковбасивсь" оркестр".
  ну і нашумілий Трієр з його антіхрістом. Мойому ізвращєнному мозгу понравилось, хотя коли ноги пробивали великими штуками і клітор одрізали ножицями, я крививсь, канєшно. Но вцілому, очєнь даже.
 3. #723
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Порадили тут мені фільм подивитися... - "На верхней масловке"!


  Режиссер Константин Худяков
  Актеры Алиса Фрейндлих, Евгений Миронов, Алена Бабенко, Евгений Князев, Екатерина Гусева, Инга Оболдина, Никита Слепченков, Анна Гуляренко, Дмитрий Куличков, Роман Мадянов, Илья Рутберг
  Сценарий Константин Худяков, Дина Рубина
  Оператор Дильшат Фатхулин
  Композитор Алексей Шелыгин
  Продюсеры Владилен Арсеньев
  Производство компания "Президент-фильм"
  Москва, 1985 год. 87-летняя Анна Борисовна, в прошлом - знаменитый скульптор, когда-то знавшая многих представителей "серебряного века", прожила на Плющихе длинную и совсем не скучную жизнь. Она много курит и совсем не может передвигаться без инвалидной коляски. Когда ей исполнилось 72, она поняла, что не в состоянии вынести одиночество, и сдала одну из своих комнат молодому провинциалу по имени Петя. С тех пор Петр ухаживает за старухой и занимается хозяйством в ее огромной квартире-мастерской. Когда-то он с успехом дебютировал в театре как режиссер, но карьеру так и не сделал. Они уважают друг друга, иногда - ненавидят, но жить друг без друга уже не могут...
  Год 2004
  Зачаровує гра Фрейндліх!
  Само собою і Міронов харош! Але от її дуже давно не бачила ні в яких фільмах, і для мене це дуже різкий перепад - від службового роману до верхней масловки.
  Рекомендую подивитися. Вміє людина грати!
 4. #724
  Offline
  Філософф

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
  Прекрасная зеленая тоже харош. не сказала б шо він смішний, але шось там точно є. момент з футболом прокручувала два рази. і дуже сміялась, коли "ковбасивсь" оркестр".
  Так все отзывались про зеленую с восторгом, решила глянуть. Нормальный фильм, до конца досмотрела. Но вот именно футбол - хм. Может, я чего-то не заметила? Это смешно, или там что-то там другое - фишка?
  А вот "Анна" - да. Вошел в мой список.
 5. #725
  Offline
  ри?

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Вчора ходила на Клонів (Суррогаты/Surrogates):
  Действие разворачивается в будущем, в 2057 году, — когда люди практически перестанут общаться между собой и полностью возложат эту функцию на плечи роботов-заменителей. Они сильнее, моложе, привлекательнее своих обладателей и даже могут быть другого пола. Но находится террорист, начинающий уничтожать идеальных андроидов. Полицейскому Харви Гриру предстоит узнать, какие причины движут злоумышленником, лишающим жизни людей и их марионеток, технически и физически совершенных.
  Від себе додам - цікава ідея фільму. Мені ще такої не доводилося зустрічати. Ну і Брюс Уілліс (само собой!) грає добре, пронікновєнно так... В принципі наче все й "хоккєй", і фільм класний, але чогось не вистачило (або навпаки аж занадто вистачило, пєрємудрєно).
  Хто подивиться, буду рада почути, що ж мені не так :)
 6. #726
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
  вот именно футбол - хм.
  мені теж цікаво, чого цей момент люди по кілька разів переглядали.
  "Зеленая"...ніяка мені.
  "Клони" вже скачані, стоять в черзі за фільмами Ренати Литвинової.
  Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
  А вот "Анна" - да. Вошел в мой список.
  І в мій список ввійшов! Тільки озаглавлений мій список інакше, ніж твій
  Зараз дивлюсь "Когда расстаял снег" - 8 серій. Кобі каже, шо поганий смак робити хепі енди, і вообще фільм повєрхностний, а сама за перший день 4 серії проковтнула, і за другий - 4. Я теж в такому режимі.
  Сюжет - передвоєнні роки, шпигуни, розвідка, вона, він, любов, разлука, відважні моряки, хоробрі льотчики, пулі свістєлі над головой. Схоже на "Апостол", "Ліквідацію", "Дети Арбата". В такому дусі, тільки слабкіше трошки.
 7. #727
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  А я сьогодні подивився фільм Жана-Клода Бріссо, позиціонований як артхаусний - l'aventure - "Пригода" (в нашому прокаті - "Інтимні пригоди").

  Європейський кінематограф вже не знає, з якого боку дослідити сексуальність.
  Головна героїня (слід віддати належне, гарна, тонка, розумна) не задоволена своїм тіпа нареченим. їй хо сексу, а йому рано вставать (все дуже серйозно! хоч можна зняти й комедію).

  Тому вона самотньо мастурбує на дивані, а він, прокинувшись вночі, дуже цим засмучується. Вона на його закиди відповідає, що втомилась брехати. Наступного дня вона знайомится з молодим психологом, віддається йому і розповідає про це хлюпцю, який у відчаї вивозить меблі. вона ж, повна рішучості пізнати себе, продовжує зустрічатись з психологом, який знайомить її зі своєю колишньою (блондинка), а та, у свою чергу - з милою парою, архітектором і його співмешканкою, до якої вона ходить на садомазохістичні, як вона їх називає, сеанси. Наша героїня теж приєднується до них; далі йдуть декілька сцен групового і лесбійського сексу, досить-таки вишуканих.
  Аж раптом на перший план виходить співмешканка архітектора: під гіпнозом вона згадує інший, несексуальний екстаз із минулого життя. інші дівчата їй заздрять, а в психолога прокидається мисливський інстинкт. Сеанс групового гіпноза виливається ще в одну оргію, але наступного разу співмешканка архітетора (на той час вона вже йде до психолога) в екстазі підіймається у повітря (всі в шоці), а потім іде в монастир.
  Головна ж героїня заприятелювала з просвітленим водієм таксі, який розповіда їй про будову всесвіту, теорію відносності Ейнштейна і Великий Вибух - Big Bang, який у перекладі перетворився на Big Ben.
  У фільмі є кілька гарних кадрів, в основному краєвиди наприкінці.
  Було цікаво (бо невідомо чим закінчиться), але не захоплююче. Забагато містики й фізики на шкоду людським відносинам. А ще максимальна відвертість персонажів позбавила їхні стосунки інтриги.
 8. #728
  JPM
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  это во французском стиле....хорошо еще что пидаров не было...
 9. #729
  Offline
  модератор

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  сериал "Рим" и "Территория лжи"
 10. #730
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  а я подивилося нарешті "Розсікаючи хвилі" Трієра. всьо таки воно більше про любов, ніж про проституцію. ну і про божевілля трохи, але більше про любов.
+ Ответить в теме
Страница 73 из 237

Теги для этой темы