Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 72 из 227
Показано с 711 по 720 из 2264.
    Добрий модер ))

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Дивлюся фільм Токіо!
    Після першої ж частину швиденько пишу, бо знову всі емоції пройдуть і я так і промовчу про фільм.
    Називається, здається, "Дизайн інтер’єру" або шось таке, не було перекладено одразу.
    Увага! Далі частково розкривається сюжет!!!
    Так от про дівчину, від якої не було користі. Вона знає, чим любить займається, в неї є хоббі, але не знає чим можна заробляти на життя. Навіть для упаковки подарунків вона не згодилася! І от в період скрути, коли немає де і за шо жити, коли вона, в принципі, робить все можливе, щоб бути корисною, виявляється, що коханий і подруга вважають її абсолютним ледащем! Як же ж так? Людина старається ж! Просто ще час не настав, а вони ... Вобщем, стала вона меблями, а точніше - стільцем. І знайшла щастя. Бо що можна від стільця чекати? Стілець він і є стілець.
    Обидно, бо думала, що все-таки є шанс, наприклад, як знайти себе, знайти покликання, може, випадковість яка, чи ще шось хороше, а воно ...

les
    Філософф

Вчера посмотрел фильм "Странное преступление". Жаль, что смотрел не с начала - не очень понял конец.
    Но фильм интригует : любовь немолодого известного писателя и молодой красавицы - жены его сына, почти детективная история их взаимоотношений, связанная с их прошлым и общими скелетами в их шкафах, секс, кровь. Главную роль сыграл Даниэль Отой. Люблю его игру.

Кстати, рекомендую посмотреть фильмы с его участием : "Девушка на мосту", "Эскорт", "Ледяное сердце" (другое название - "Сердце зимой"), "Маркиз де Сад", "К бою", "Моя жизнь - ад", "Королева Марго" - все разножанровое высококачественное кино.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Бо .. мене не сильно веселять моменти, коли Бред Піт... чи ще хтось такий... каже саме українською - дупа чи щось на зразок того.
    Та нууууу....
    ти не права.
    То треба дивитись і все зрозумієш. Колорит такий!)))
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Та нууууу....
    ти не права.
    То треба дивитись і все зрозумієш. Колорит такий!)))
    Ну.. це ж не перший фільм з укр перекладом... я деякі бачила. І для мене ... укр переклад не є чимось ЕДАКИМ. Мені здається, шо більшість сприймає його приблизно так, як я сприймаю білоруську мову. Вона мені дуже подобається, дуже колоритна, дуже смішна, дуже така... позитивна!!!!!!!
    Але... при цьому всьому для мене це екзотика. І тому.. якби я дивилася цей фільм в білоруському перекладі, і Бред Піт сказав "дупа" білоруською.. - мабуть би мені було весело :). А українською... - якось так воно і має бути. Шо ж тут смішного?
    ри?

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Після першої ж частину швиденько пишу, бо знову всі емоції пройдуть і я так і промовчу про фільм.
    Називається, здається, "Дизайн інтер’єру" або шось таке, не було перекладено одразу.
    Увага! Далі частково розкривається сюжет!!!
    Вобщем, стала вона меблями, а точніше - стільцем.
    Навєрноє, я вже не хочу дивитися цей фільм - ну ЯК людина може стати стільцем?
    От знаєте, коли у мене гарячка і взагалі фороба одолєває мій організм, ото тоді мені глючаться всякі такі дивні речі. Мабуть режисерам і авторам сценарію теж вєчно шось глючиться, після чого і виникають от такі дивні сюжети.
    Добрий модер ))

Продовжую про Tokyo!
    Трохи повернуся до Дизайну інтер’єру, так от режисер Мішель Гондрі, його відомий фільм "Наука сну" і це все пояснює! Звісно ж, дівчина мала б перетворитися саме в стілець!
    "Это смесь тупых грубых шуток и глубоких философских концепций" — Мишель Гондри о своей части фильм

Щойно закінчила дивитися другу частину. Називається Лайно

Ну Лайно - це взагалі!!! Людина, що вийшла з каналізації, їсть гроші і квіти, смалить, розкидується гранатами. Ненавидить японців за те, що в них очі вузькі і схожі на жіночі оті самі ... Дуже емоційне кіно! А адвоката Лайна звати Воланд!!! І в них очі не те, щоб різного кольору, але не однакові, а ще кігті і борода.
    Вобщем, сподобалося, як отут написано:
    Месье Merde - символ общественного хаоса, воплощение Гамеры, чудовища, не раз громившего Токио, выродившегося из древнего божества, и находящегося как бы вне морали, по ту сторону добра и зла. Демон-иностранец, рыжебородый дьявол, выплеснувшийся из канализации, поедающий деньги и цветы, обезьяна с гранатами, своеобразный свихнувшийся в урбанистической среде Фавн.
    Пророк

Якось цей.. ні перший, ні другий твій опис не сприяє моєму перегляду фільма.
    Але оскільки ти кожного разу дописуєш, шо це цікаво.... то доведеться ж подивитися. Але самі оці ну... описи.. якось відвертають
    Добрий модер ))

kobieta, цікаво, чи сам фільм не відверне?

Ітак третя, остання частина Приголомшуючи Токіо про хікікоморі, який закохався і вийшов з дому. Людина 10 років жила в своїй квартирі затвірником і одного разу зустрілася поглядом з дівчиною. І шо ж? Зрікся своєї ізоляції.

Пророк

про хікікоморі
    цікаве в нього ім’я....
    лісовий рікша, якщо не помиляюся
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

А хтось чув що небудь про фестиваль документального кіно про права людини (тільки но йшов повз бібліотеку, бачив афішу, а на ній тільки дата - з 19 по 25 жовтня). І на сайті нічого не знайшов
+ Ответить в теме
Страница 72 из 227

Теги для этой темы