Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 71 из 227
Показано с 701 по 710 из 2264.
    Здібна учениця

Re: Фильмы, которые мы смотрим

повертаючись до вже згаданого: Укса, дуже дякую за рекомендацію "Прекрасная зеленая"! Вчора подивилася і так добре стало! Сумно, але по доброму))) Для мене фільм, незважаючи на не зовсім веселу злободнєвну тему, виявився смішним, над футболом я практично ридала)))

ри?

Ще раз переконалася в тому, що для всього свій час. Сьогодні ввечері - "V значить вендета". Чому я рік тому заснула під цей фільм, а ось зараз з таким захопленням дивилася?
    Про силу духу. Про знущання. Про співчуття. Про зраду. Про любов. Про ненависть. Про кохання.... Все разом.
    Добрий модер ))

Olio, це я тобі дякую!!!
    Добре, що не тільки мені цей фільм такий смішний. А подивитися має кожний його! Просто зобов’язаний!

laithemmer, хочеш сказати, шо і мені тре подивитися? Бо я починала двічі і такий він ніякий. Дійсно непоганий фільм?
    ри?

Uksus, перший раз я його солодко проспала, зовсім без угризєній совісті. Нічогісінько непонятно, все чорне, ужасне і взагалі. Вобщєм, я тоді вирішила, шо якшо воно нудне, то чого його мучатися? - краще хропнуть)) А це вчора сіла перед телевізором вишивати, перемкнула на Вендету абсолютно випадково, і як застряла! Дратувало неймовірно, коли під час перегляду хтось кудись звав або шось питав, бо фільм мені страшенно цікавезним видався.
    Навіть не дивлячись, що в кінці не зовсім хепі енд - все одно :)
    АЛЕ! Радити не буду, у нас досить різні смаки стосовно кінострічок.
    Добрий модер ))

Подивилася Світ від Гарпа (1982)
    Дуже всі хвалять цей фільм. Про життя «маленької великої людини». Мама Гарпа дуже любить розповідати про зачаття його ж, в той же час зневажливо говорить про хтивість. Він росте чудовим хлопчиком, що мріє літати. Спортсмен і творча особистість. Стає в результаті письменником, батьком і просто людиною у суспільстві.
    Цей «інженер людських душ» пізнає трагикомізм сучасного буття, абсурдність стереотипів поведінки і двозначність загальноприйнятої моралі. І тоді самою зворушливою і глибокою його книгою стає власне життя!
    Кажуть он розумні люде, що треба дивитися не один раз. Мені наче все ясно з першого. Через кілька років, може, передивлюся.
    Инвалид умственного труда

Бесславные ублюдки смотрел кто. Поделитесь вчепятлениями?
    Нервова, курррва

rust, то до Меладона!))))
    Він тут розпинався про хвільм.
    Мені сподобався)))
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Бесславные ублюдки смотрел кто. Поделитесь вчепятлениями?
    Я дивилася, але в досить поганій якості. В російському перекладі. Мені сподобалося. Не так.. шо - кращий фільм року або шо.. але раз подивитися можна. Додивилася до кінця - а це харош показник.
    Хто ходив в кінотеатр і дивилися з укр. перекладом - казали, шо дуже смішно українською, і тому сподобалося. Думаю... мені було б однаково. Бо .. мене не сильно веселять моменти, коли Бред Піт... чи ще хтось такий... каже саме українською - дупа чи щось на зразок того. Мені сподобався фільм іншими моментами. В основному... лінією про єврейку.
    Инвалид умственного труда

пачатал последние 2 часа.... мульт про ежика рулит
    Гуру

Хвалили, хвалили и я тоже посмотрела фильм "Прекрасная зеленая". хорошая комедия, хоть я и не любитель жанра. момент с футболом пересматривала два раза)))
+ Ответить в теме
Страница 71 из 227

Теги для этой темы