Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 69 из 227
Показано с 681 по 690 из 2264.
    2.0

Re: Фильмы, которые мы смотрим

ну там типу про жіноче начало Антихриста... кароч, для загального розвитку надобно було б...
    Я цей, забув. Нарешті я найшло Ельвіру Мадіган 1967 року!
    На thepiratebay канєшна ж.
    Але, звук там оригінальний, шведський мабуть. Прийшлося шукати субтітри, та й з тим не повезло, вони в часі відстають крапаль. Але дивитися можна. Тож я і подивилася.
    Можу сказати те, що зараз такого не знімають, і не знімуть. Дуже вже все наївно. Закохані тікають від свого життя, і не знімуть, бо це неактуально, скажу я вам. Тим кіно і цінне. Красиве. Головний герой мородом ліца похож на Кіану Рівза (який нах Рівз в 67 році, та ще й в Швеції!!!) а головна героїня просто красодка. Такий невагомий фільм, про попригунью стрекозу. І потрясна фінальна сцена.
    Вобщем все умєрлі.
    Рекомендую тим хто любить романтику, а також для загального розвитку.

Сержантюга

сподобався трейлер "Королівської битви", вже качаю, але хотілося б ще субтитри знайти, бо якось з японською я тей во недуже... може хто підкаже?
    ри?

Переглянула перед сном ще кіно. "Беги, Лола, беги". Ну не бачила я його! Оце я розумію! Оце стоящє! Змушує задуматися, але не викручує тебе навиворіт, не ламає мізки, не відчуваєш себе після перегляду облитим з ног до голови болотяним багном.
    З толком потратила півтори години свого нереалізованого сну))))
    Понра’ ще й тим, що грали Франка Потенте і Моріц Блайбтрой (знімався ще в Сонці ацтеків, ммммм!).
    2.0

ітак таваріщі, моя подивилося Антіхріста.
    думаю от, казати враження щас, чи хай ще подивляться люди.
    мабуть таки скажу.
    По-перше (і найголовніше) кіно для підготованого глядача! з урахунком міфілогії, психології і те.де.
    По-друге, просто сказати шо кіно "фууу" можна про Рембо чи про Скері муві. Бо там говорити ні про що. А тут... ммм...
    Бачимо як беруть гору інстинкти і забобони над свідомим і усвідомленим.
    Бачимо гендерну складову фільму.
    Бачимо гріховність еротизму, і неконтрольованість свідомості. ФІльм відсилає нас до прадавніх страхів, де табуйоване було жаданим, але від того не менш гріховним. І купа символів, не всі так одразу і прочитаєш... вобщем, гут!
    10 з 10. Хоча зразу думала шо буде нудно.
    Завсідник

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ітак таваріщі, моя подивилося Антіхріста.
    думаю от, казати враження щас, чи хай ще подивляться люди.
    мабуть таки скажу.
    По-перше (і найголовніше) кіно для підготованого глядача! з урахунком міфілогії, психології і те.де.
    По-друге, просто сказати шо кіно "фууу" можна про Рембо чи про Скері муві. Бо там говорити ні про що. А тут... ммм...
    Бачимо як беруть гору інстинкти і забобони над свідомим і усвідомленим.
    Бачимо гендерну складову фільму.
    Бачимо гріховність еротизму, і неконтрольованість свідомості. ФІльм відсилає нас до прадавніх страхів, де табуйоване було жаданим, але від того не менш гріховним. І купа символів, не всі так одразу і прочитаєш... вобщем, гут!
    10 з 10. Хоча зразу думала шо буде нудно.
    Реально, було від фільму бридко...
    Ви тут багато що написали, я з усим згоден... Але для мене цей фільм став ілюстрацією із серії: Як недальновидний чоловік, який подумав, що він супер-психолог забрав жінку-психопатку з лікарні і потім з цього отаке вийшло... А психопаткою вона стала за довго до смерті їх малюка...
    Пробачте, але на мою думку, до 10 з 10 дуже далеко! Хоча, я думаю, ми з вами дивимося на цей фільм під різними кутами...
    Ленивый....

Лучший фильм года как по мне это "Distict 9" он же "Район 9". Давненько не попадалось кина с отличным неординарным сюжетом, неизвестными но хорошо играющими актерами! Кто не смотрел, посмотреть обязательно
    2.0

DevilsAdvocate, та ну розслабся. ти ж знаєш, у мене псіхіка далєка віж здорової.

AmoKK, нууу.... двоякі враження. мо тому що якість копії була нєочєнь. сюжет цікавий, але чогось от тріхо не то шоб не хватає. кінець цікавий, і натякає на те, шо мол тіпа "ето ещьо не конєц бейбі".
    Новачок

А мені фільм август раш сподобався із останніх що я дивився.
    Руда, з хвостом

AmoKK, дивилися його в кінотеатрі. Жалко, шо там не дають пульт, щоб переключити(((
    Але вже додивилися, раз прийшли. Було скучно. Чекалося чогось ТАКОГО, а воно пшик. Моя думка: втрачений час і гроші)))
    kobieta, так захопливо розказала, що аж захотілося подивитися)))
    ри?

З останніх переглянутих триллер "Белая мгла". Про північний полюс, алмази, вбивства і відрізані пальці. Не раджу любителям артхаузу - не сподобається.
    Висить в дівіді "Геймер" з Батлером - ніяк шось на ніч не гляну. А таке як треба було б)
+ Ответить в теме
Страница 69 из 227

Теги для этой темы