Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 67 из 227
Показано с 661 по 670 из 2264.
    Добрий модер ))

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Щойно з кінозалу.
    Дивилася комедію "Гола правда". Наскільки я не фанат цього жанру кіно, але ж блін!! Мене скручувало від сміху. Я сміялася так голосно, шо поруч сидячий дядя явно хотів мене поколотити!! А шо робить? Смішно було до колік, до припадку, до кондратія!!

Раджу всім, кому паскудно -страшезно позитивний фільм!
    Жодного смішного моменту.
    Дуже давно не дивилася таких фільмів, іще стільки ж не буду.
    Лайта, а якою мовою дубляж був? Бо я дивилася російською і підозрюю, що кілька жартів можна було б врятувати, якби інший переклад.

Нервова, курррва

Uksus, знаєш, дивлячись який настрій.
    Я теж не піду. Але Лайта так розрекламувала, шо мать не ДВД таки подивлюсь)))
    Добрий модер ))

Про настрій - да. Якби я була п’яна і сміялася до фільму, то ясно, шо був би інший ефект )))
    Он декому Прекрасная зелёная несмішним був Так шо про настрій я знаю ... та все ж, слабеньке кіно
    ри?

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Лайта, а якою мовою дубляж був?
    Uksus, українською звичайно)) Я тепер всі жарти дотепні списую на вдалий підбір висловів і жаргонізмів.
    2.0

у суботу був "катрусин кінозал" до трьох ночі.
    дивилася оце http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/81540/
    і оце http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/220217/
    Перше, "У світі жінок" пріятні сємочки. Мег Райан нра. Атмосфера осені. Атмосфера, коли свербить шось написати, але не пре... ну і те. де, тіпа Сладкій ноябрь, тіки без соплєй. Хоча згадане кіно тож непогане, але кажу ж, сємочки.
    А От "Хаотична Ана" це вже цікаіше.
    Добрий модер ))

nickeler, ти оце тільки зараз знайшла Хаотичну Ану? З 05.08.2008 шукаєш )))) ми ж бачилися мільйон разів, тре було сказати, щоб я притаскала.
    Медема таки да, я також першим його фільмом подиивлася Люсію і секс, після чого захотілося передивитися всі.
    2.0

Uksus, та я особо не шукала.. просто латентно хотілося. а щас не латентно хочу Антіхріста Ларса фон Тріра.
    Добрий модер ))

nickeler, Антихриста я вже скачала, але ніяк не можу виділити час і подивитися.
    Знову ж таки, можу поділитися )
    2.0

Офтоп:
    Uksus, ділися! а в харошому какчєстве? і када мона буде забрать? бо дужечко хоцца!
    Добрий модер ))

Офтоп:
    Про якість нічого не скажу, навіть не відкривала після закачки. Я завтра вихідна, можу вибратися в центр і вручити. Можна принести на флешці і ти скинеш собі, щоб диск не писати? Чи краще диск?
+ Ответить в теме
Страница 67 из 227

Теги для этой темы