Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 65 из 227
Показано с 641 по 650 из 2264.
    Нервова, курррва

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Подивилась я "Безславних виродків". Фільм шикарний. Звичайно, не без "тарантіновських приколів", але дуже смачний.
    Окремий респект за дубляж україїнською! Бред Пітт, який постійно каже : "Шо-шо?!" - ето нєчто!
    І фільм насправді без будь-якого документального підтексту про євреїв! Це була просто знедолена дівчина, яка відімстила!
    Так шо, пане Меладон, у кожного своя правда! Якшо мені зроблять дуже боляче, я мститиму!

ЗІ: Респект також за саундтреки! Дуже неочікувані, але шикарні!!!

Здібна учениця

подивилася і я Район №9. Лю фантастику)) знято цікаво і навіть життєво, реалістично
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    реалістично
    Без придирств! Просто загадалось. коли мій тато шось таке дивиться, то завжди говорить: "Дебільні радянські реалісти! Ну кому воно треба?!" Просто згадалось!))))
    Добрий модер ))

А я подивилася "Життя Девіда Гейла"
    Я не заснула
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

"Смертельный номер", дуже сподобався (про життя Гаррі Гудіні)
    ри?

Сходила на показ "Бригада М" :) Яяяяк ми сміялися! Там морсвині давали жару фебеерівцям! Шо вони виробляли! На чому їздили!!! Дітям явно подобалося )))))
    Для мене найприкольнішими у всьому фільмі стали кріт з носом-зірочкою і миші!!! Миші - це взагалі розрив: "В руку какай, в руку какай!!!"
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Подивилася фільм Престиж
    Для легкого ненапряжного відпочинку зійде.
    як на мене, не все гаразд з порядком викладення сюжету(я не кажу про ті хронологічні перескоки, які часто бувають в фільмах), а ще по-моєму... трохи с пєрєподподвывертом получилося...
    коли забагато інформації, забагато секретів, які потім розкриваються, зменшується питома вага кожної окремої інтриги.
    Добрий модер ))

Не пам’ятаю чи писала я тут про фільм Подвійне життя Вероніки але саме після нього мені захотілося подивитися інші фільми Кшиштофа Кесьло́вського. Зараз на черзі Три кольори: Білий (Troіs couleurs: Blanc/Trzy kolory: Bіały) (1994) і вже переглянуті Три кольори: Синій (Troіs couleurs: Bleu) (1993) і Три кольори: Червоний (Troіs couleurs: Rouge) (1994)
    Цікаво
    Добрий модер ))

Подивилася я Білий, харашо, наче, якесь важливе завдання виконала ) Бо якшо трилогія, то треба ж всі три фільми переглянути

Чудовий фільм, що залишив дуже яскраві враження і емоції:
    "Прекрасная зелёная/La belle verte"
    Фільм просто чудовий. Таких чудових і позитивних фільмів небагато трапляється.
    Дивитися всім!
    І соц.опитування: смішний чи несмішний? Бо поки що думки розділилися і 1:1.
    Инвалид умственного труда

качаю...
+ Ответить в теме
Страница 65 из 227

Теги для этой темы