Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 62 из 227
Показано с 611 по 620 из 2264.
    Новачок

Re: Фильмы, которые мы смотрим

"Все умрут, а я останусь" фильм чем то похож на "груз 200", общем на любителя, но мне понравился

Нервова, курррва

Uksus, то ти його не в тій атмосфері дивилась. До речі, від цього багато залежить! А от з приводу "нудного", То, як правило, усе хороше нудне)))

Ответ Сообщение от paco Посмотреть сообщение
    чем то похож на "груз 200"
    Йоптіть! Головною героїнею?
    Аж занадто концентрований фільм! У дусі радянського "арт-хаусного" реалізму.
    Добрий модер ))

sharasha, та може і не в тій. А як її - атмосферу - вгадати? Виходить невдалий збіг обставин і враження від фільму безповоротно зіпсовані? Бо передивлятися не хо. Ще мені Анжеліна Джолі страшненька там, зовсім не її стиль.

Я подивилася щойно Номер 23. Вкотре переконалася, що Джим Кері - мегаактор. Фільм непоганий.
    Нервова, курррва

Uksus, та отож. Так воно й з музикою бува. Нормальна ж пісня чи трек, а тобі гидота, бо не там, не тоді...
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Джим Кері - мегаактор
    от кого не люблю, то це його. ну то, як в пісні співається: на вкус и цвет карандашей не наберёшь!)))
    Новачок

мегаактор это Галустян)
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    sharasha, та може і не в тій. А як її - атмосферу - вгадати? Виходить невдалий збіг обставин і враження від фільму безповоротно зіпсовані? Бо передивлятися не хо. Ще мені Анжеліна Джолі страшненька там, зовсім не її стиль.

Я подивилася щойно Номер 23. Вкотре переконалася, що Джим Кері - мегаактор. Фільм непоганий.
    а я, як тільки прочитала, шо ти подивилася кіно, і воно тобі нуднувате... одразу вирішила скачати
    змія болотяна ОЧКОва

я тоже подивилося "Підміну". мені сподобалося. Джолі, канєшно, страшна, як вся моя жиззь, но красіва вона б не прокатіла там.
    Вопсчєм, Шараша, діск оддам пізніше - ще раз подивлюсь)))
    Добрий модер ))

sharasha, мені раніше він також не дуже подобався. Але коли некомедійні ролі, як то в Вечное сияние чистого разума і Шоу Трумена, тепер ще й Роковое число 23, то дуже харош. Змінила ставлення.

kobieta, ))))
    2.0

Uksus, це болячка акторів, які світяться переважно в одному рольовому діапазоні. потім з нього важко вирулити. але я Джимма Керрі тож не очєнь.
    23q
    23-й участник

Роковое число 23 хорош фильм...
+ Ответить в теме
Страница 62 из 227

Теги для этой темы