Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей633Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 61 из 227
Показано с 601 по 610 из 2267.
    ри?

Re: Фильмы, которые мы смотрим

kobieta, та ти шо! Це ж не вмирає там ніхто, не сильно копаються в нетрях душі і взагалі - дуже хароший фільм. А закінчується як?!!!! Та вобщє ж! Дивитися на ніч!!! І спати як дитина, бачачи блакитно-фіолетові щасливі сни)

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    kobieta, та ти шо! Це ж не вмирає там ніхто, не сильно копаються в нетрях душі і взагалі - дуже хароший фільм. А закінчується як?!!!! Та вобщє ж! Дивитися на ніч!!! І спати як дитина, бачачи блакитно-фіолетові щасливі сни)
    Ну.. запишу, шо тобі понаравилося :).
    Буду старатися далі угадати!
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    німецьке кіно "Експеримент
    подивилося. ох, і хароше ж кіно. місцями. аж дух захоплювало. після перегляду я довго думало про те, як глибоко ховаеться наше "справжне" Я. а от, щоб показати його світові тре всього-нічого - дати людині владу, або запихнути в такі умови, де людяність (як така) нівелюеться.
    Новачок

9 округ - мегафильм, всем советую)
    модератор

"Роковая красотка" супер фильм))
    2.0

фільм "Підміна" з Анжеліною Джолі. Дяка sharasha за рекомендейшен і двд. Це та стрічка, яка тримає в напрузі. Чудова гра акторів і близька тематика, коли намагаються довести, шо ти не верблюд. Плюс до того, неповторна атмосфера 20-х років 20 сторіччя.
    Добрий модер ))

nickeler, а мені не дуже сподобався фільм. Розмусолений, нуднуватий. Але героїня, звісно - молодець. Подивитися варто, але я не в захваті.
    Вхожий

Подивився фільм "Район №9"

Сподобалось, але трохи ще якость погана. Чекаю коли вийде у гарній якості, щоб подивитися ще раз!!!
    ри?

boombox, не знаю, шо там мегового в 9-му районі - хоч і люблю такі всякі стрічки, але ж - скукота! Я заснула на перших же хвилинах.... Ну це канєшно моя думка.

Підсіла на серіал - Ее звали Никита :) рамантіка
    Здібна учениця

вчора передивилася "Між небом і землею" з Різ Візерспун. От ніби і романтична комедія, а я обридалася))
+ Ответить в теме
Страница 61 из 227

Теги для этой темы