Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей647Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 57 из 237
Показано с 561 по 570 из 2364.
 1. #561
  Offline
  2.0

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  а кстать, я от подивилася "Ігри розуму". сказати, що дуже сподобалося - ні, але це той фільм про який потім думаєш. так шо це мабуть "харашо", десь на тверду четвірку.

 2. #562
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Только что посмотрел Залечь на дно в Брюгге
  Неадекватная киношка
 3. #563
  Offline
  ри?

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Поміж всіма хорорами, проглянутими за останній час, втрапилися в список стрічки "Лоліта" і "Превращение". Перша, звичайно, по Набокову, і відверто кажучи, не розумію, як я досі цей шедевр не дивилася Бо це той випадок, коли фільм краще за книжку: стрічка мені не такою нудною видалася)
  Ну а "Превращение" відповідно по Кафці. Досить цікаво людина зображувала з себе жука - мабуть варто подивитися.
 4. #564
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  А мені зовсім не подобається Лоліта - фільм. гірше за обидві версії книги (фізіологія замість психології) і за дві бачені теаоральні версії - в театрі Ермітаж у Москві (по-моєму, Віктюка) і в Києві на Лівому березі. Мені у фільмі не переконливий ні Гумберт, ні переросток Лоліта (знімали старшу гьорлу, щоб не дай бог не звинуватили в педофілії авторів, я так думаю).
  Немає в ньому головного, що є у книзі - відчуття непоправної втрати.
 5. #565
  Offline
  ри?

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Victorious, ну в книзі взагалі багато роздумів - фільм легший, не перевантажений філософією. Так, я згодна, і екранізований Гумберт, і екранізована Лоліта відрізняються від своїх книжкових прототипів, але ... книжка мені була дуже вже затягнуто-нудна. Отакі справи)
 6. #566
  Offline
  ри?

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Випадково знайшла фільм про Эржебет Баторі і шось наче вже на форумі про неї писалося. Потім згадалося, що це найкривавіша графка всіх часів, що вона вбивала дівчат і в її крові купалася. І як після такого не переглянути кіно?!

  "Батори / Bathory (2008) DVDRip

  Год выпуска: 2008
  Страна: Словакия-Чехия-Великобритания-Венгрия-США
  Жанр: Исторический, драма
  Продолжительность: 02:15:13
  Режиссер: Юрай Якубиско / Juraj Jakubisko
  В ролях: Анна Фрил, Карел Роден, Винсент Риган, Ганс Матесон, Диана Якубискова-Хорватова, Болек Поливка, Иржи Мадл, Франко Неро и др.

  Описание: Как мы ждали этого торжественного момента! Самый последний, самый свежий Якубиско! Кто ещё посмел бы взять образ Эржебет Батори, "Кровавой Графини", "массовой убийцы всех времён и народов", занесённой в Книгу Гиннесса, и всё перевернуть с ног на голову так, что по ходу фильма невозможно не проникнуться к ней симпатией?
  Исключительная личность Елизавета Батори интересует историков уже столетия. И даже сегодня, без малого 400 лет со дня смерти графини, взгляды на ее жизнь расходятся. В книге рекордов Гиннеса она значится как самая «большая» и кровавая убийца. Фильм о ее жизни и переплетениях самых влиятельных венгерских родов того времени."
  Миниатюры Миниатюры ??????.jpg  
 7. #567
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Подивилася щойно фільм,знятий за романом Анни Гавальди "Просто вместе" - хароше!
  Мені книжка дуже сподобалася, і як не дивно - фільм теж харош. Правда... один з головних героїв виглядає зовсім не так, як в книзі описано... і головна героїня занадто гарна :). По книзі вона несимпатичний глист-глистом, а тут її грає Одрі Тоту - так що трохи прикрасили :)


  Просто вместе
  Ensemble, C'est Tout
  Жанр: Романтическая комедия
  Франция. 2007г.
  В ролях: Одри Тоту.
  Режиссер: Клод Берри.
  Сюжет:
  Молодая девушка Камилла заводит дружбу со своими соседями, Филибером и Франком, а перебравшись к ним в квартиру, находит не только физическое, но и душевное тепло. Трое главных героев, которым не слишком повезло ни с семьей, ни с характером, неожиданно обретают гармонию и вкус к жизни. Ссоры и примирения, споры и согласие. Держась вместе, они становятся сильнее. Не все не так радужно и кокон, который соорудили себе трое друзей, не защищает их от превратностей судьбы. И снаружи и внутри него их счастье находится под угрозой. Возможно, ли избежать проблем, не рискуя при этом упустить что-то важное?
 8. #568
  Offline
  Добрий модер ))

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  А я подивилася Частини тіла і фільм кльовий.
  Смішний, повчальний, просто чудовий.

  А Одрі Тоту для Просто вместе по-моєму дуже схудла.
 9. #569
  Offline
  2.0

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  передивлялася "Пекло" 2007 року, про те як згасає сонце. Таки сильний фільм в рамках свого жанру і взагалі. скачала саундтрек. тоже сильно. моторошно і дуже .. реально.
  а потім прогортала, тобто ще буду передивлятися, німецьке кіно "Експеримент" про в"язницю, про рольову гру і що з того буває. Обидві стрічки про одне й те саме - як поводяться люди, коли капєц стукає у двері. моральний струс мозку. До речі, Експеримент нібито знятий за реальними подіями. Гарна стрічка для тих. хто не боїться копатися у найтемніших сторонах людсько натури. Дітям і слабонєрвним (лайт, прівєт!) - ви предупрєждєни!
 10. #570
  Offline
  Добрий модер ))

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Експеримент і не слабонєрвним краще не дивитися. Дуже тяжкий фільм. Залишає по собі розбитість.
+ Ответить в теме
Страница 57 из 237

Теги для этой темы