Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 55 из 227
Показано с 541 по 550 из 2264.
    ри?

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Переглянула таки "Ніч на Землі" - кльоооооовий фільм! Десь смішний, десь сумний, десь абсурдний. Такий, як треба :)
    А ще перший раз (стидно признатися) подивилася старого ленфільмовського "Вія" - не знаю, чому він видався мені таким цікавим. Звичайна собі казочка начеб, але...шось є.

Пророк

Тільки шо подивилася фільм "Частини тіла" - супер!!!!

Год выпуска: 1997
    Категория: Комедия/Драма Страна: США
    Продолжительность: 1:49:12
    Режисcер: Бетти Томас /Betty Thomas/
    В ролях: Миа Фэрроу /Mia Farrow/, Эди Фалько /Edie Falco/, Стаси Луис /Stacey Louis/, Питер Констанца /Peter Costanza/, Патрик Колмэн Дункан /Patrick Coleman Duncan/, Мэтт Фридмэн /Matt Friedman/, Игги Поп /Iggy Pop/, Ховард Стерн /Howard Stern/, Мэри МакКормак /Mary McCormack/, Фред Норрис /Fred Norris/, Пол Джиаматти /Paul Giamatti/, Кэрол Алт /Carol Alt/, Ричард Портноу /Richard Portnow/, Келли Бишоп /Kelly Bishop/, Хенри Гудмэн /Henry Goodman/, Джонатан Хэдэри /Jonathan Hadary/, Пол Хехт /Paul Hecht/, Эллисон Дженни /Allison Janney/, Майкл Мерфи /Michael Murphy/, Рени Сантони /Reni Santoni/, Мелани Гуд /Melanie Good/, Тереза Линн /Theresa Lynn/, Амбер Смит /Amber Smith/, Джена Джэймсон /Jenna Jameson/, Джон Майкл Болджер /John Michael Bolger/, М. К. Хаммер /M.C. Hammer/, Тед Наджент /Ted Nugent/, Ди Снайдер /Dee Snider/, Ивэн Робертс /Evan Roberts/, Али Марш /Ali Marsh/, Скотт Коэн /Scott Cohen/, Ричард Расселл Рамос /Richard Russell Ramos/, Гордон Джозеф Вайсс /Gordon Joseph Weiss/, Эллисон Фурман /Allison Furman/, Майкл К. Гуинн /Michael C. Gwynne/, Джордан Дервин /Jordan Derwin/, Стюарт Рудин /Stuart Rudin/, Адам Лефевре /Adam LeFevre/, Скотт Лоуренс /Scott Lawrence/, Кристин Туччи /Christine Tucci/, Ким Чэн /Kim Chan/, Николас Уаймэн /Nicholas Wyman/, Кэти Вулф /Katie Wolf/, Люке Рейлли /Luke Reilly/, Питер Якобсон /Peter Jacobson/, Лесли Бибб /Leslie Bibb/, Джоанн Кэмп /Joanne Camp/, Питер Мэлони /Peter Maloney/, Кристин Той /Christine Toy/, Брайан Джонсон /Brian Johnson/, Ангус Янг /Angus Young/, Мэлколм Янг /Malcolm Young/, Фил Радд /Phil Rudd/, Клифф Уилльямс /Cliff Williams/, Сюзан Прэтт /Susan Pratt/, Саша Мартин /Sasha Martin/, Сара Хиланд /Sarah Hyland/, Лэрри Грей /Larry Grey/, Николь Бэсс /Nicole Bass/

По автобиографической книге Говарда Стерна, популярнейшего радио диск-жокея, снявшегося в картине в роли самого себя. Он добился успеха, благодаря своей шокирующей искренности и вследствие этого невероятной скандальности, так как люди обычно не рассказывают о себе, а подбирают для острот выдуманный персонаж. "Почему вы слушаете его?", - спрашивают людей на улице. - "А интересно, что он скажет дальше". Рассказ об этом непредсказуемом комике-импровизаторе построен режиссером от первого лица и начинается с детства, когда будущей звезде эфира было лет восемь.
    Дивилася перший раз. Всім, хто не бачив - раджу подивитися, а хто дивився - передивитися :)
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Тільки шо подивилася фільм "Частини тіла" - супер!!!!
    Всім, хто не бачив - раджу подивитися, а хто дивився - передивитися
    Я в нєдоумєнії! Не те шо не "супер", а на слабу "3" не тягне. Прочитала відгук Кобі, мигом скачала і сіла дивитись. На 13 хвилині написала Кобі, щоб дізнатись, чи це те я дивлюся кіно? Ледь дотягла до середини і виключила. Нецікаве!!!
    І ладно б, повно ж поганих фільмів, але отак було його похвалено...
    Так що я, взагалі-то, не раджу дивитись це пакосне кіно, але якщо хто вже подивився, то цікаво дізнатись враження.
    Инвалид умственного труда

вчера смотрел "Сумерки". Редко хочется посмотреть что было дальше...
    ри?

rust, понаравилося?
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

черешня, фильм "Части тела", по моему скромному разумению зачетный. Несмотря на обилие глупости между строк картинок видеоряда жирными золотыми церковнославянскими буквами написано - Говард позволил себе непозволительную роскошь быть собой. Многие могут похвастаться, что не играют роли? Сам знаю единицы таких людей, и оч. им завидую набело. Даже в фильме Говард никого не играл. Кстати, можно про Стерна в википедии почитать. Он и сейчас радиоведущий на кабельных (платных) радиостанциях, коль мне память не изменяет.
    А чего только стоит его противостояние с менеджерами дабл-ю-эн-би-си, откуда он не мог спрыгнуть в силу условий контракта. Вообще шедеврально. Вывод такой - смотреть и пересматривать, причем неоднократно!
    Пророк

Пришелец-прораб, ти от говориш про реальну історію, восхіщаєшся конкретною людиною і т.д. А я саме про фільм. Якби ось без оцих реальних предісторій, посадили дивитись фільм, не коментуючи. Просто кіно. Про чувака, який пробивається на радіо. Ніяке! ІМХО
    Це так само можна дивитись і передивлятись свій випускний, бо там є знайомі обличчя і казати, яке класне кіно! Це ж реальні люди! І деякі з них такі хороші! Смотреть и пересматривать!
    Якщо ще хтось відгукнеться з восторгом про цей фільм, то доведеться таки мені додивлятись його до кінця Поки що 2:1 на користь "Частей тела"
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    rust, понаравилося?
    Конечно
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    ти от говориш про реальну історію, восхіщаєшся конкретною людиною і т.д. А я саме про фільм. Якби ось без оцих реальних предісторій, посадили дивитись фільм, не коментуючи.
    Так посмотри лучше Титаник, зачем обсуждать то, что не понра? Так ли важна чья-то рецензия при сформированном мнении?
    Пророк

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    Так посмотри лучше Титаник, зачем обсуждать то, что не понра? Так ли важна чья-то рецензия при сформированном мнении?
    Тут я не згодна!
    фільм мені дуже сподобався, але я вважаю, шо обговорення - це висловлення різних думок, в тому числі і діаметрально протилежних.
    А інакше то буде просто одна суцільна хвалєбна ода.
    Я читаю враження про фільм перед тим, як його подивитися, і дуже вдячна, шо відгуки пишуться не тільки медові.
+ Ответить в теме
Страница 55 из 227

Теги для этой темы