Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 54 из 227
Показано с 531 по 540 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение

Хтооооооооо попереджав?
    ТИ?!
    Кобі! Та ти брєхаєш! Ти взагалі написала - легкий фільм! Я все помню! Каже, тіпа рєальной любві, отдихнуть! Ніфігово я отдихнула!
    Не хо я його додивлятися! Шоб знову ридать? Мені так жалко його взагалі, і її, і всіх жалко, і дітей....
    Вобщєм, мо’ ти вкратцє розкажеш, як вона вмерла і який вони собі рай видумали?
    Ну це просто ужас...
    І написала ж...і попередила, а отака напасть!
    *WRITE* лай-ті-не-ка-за-ти-про-соп-ли-ві-кіна

ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Ну це просто ужас...
    І написала ж...і попередила, а отака напасть!
    *WRITE* лай-ті-не-ка-за-ти-про-соп-ли-ві-кіна
    мабуть я тебе не так зрозумів, або ж ти так написав...нєразбєріха...Не нада мені сопливих кін - я постоянно тоді ридаю, при чому найбільше страдають речі Д.-А. - всі в сльозах і шмарклях.
    Здібна учениця

відрила в себе диск з вже баченим фільмом "Слушатель", буду сьогодні передивлятися))) Дуже позитивне російське кіно. Дюжев не в головній, але в гарно зіграній ролі
    Добрий модер ))

Лайточка, я дуже давно дивилася те кіно, і не пам’ятаю як там і шо, але можу розповісти дещо. Знач так, вона помре і в рай не потрапить. А він буде її шукати. Дуже цікаво там всякі його пізнання довколишнього. А закінчиться все дійсно дуже добре. Так шо прибігла з роботи додомку і додивлятися!!! Не можна непогані кіна на півдорозі кидати!
    ри?

Уксус, ти мені радиш іще крапаль порьовать у подушку? Я канєшно понімаю, шо може воно і хароше, але! Після Белого плєна я заріклась навмисне дивитися фільми, де треба дуже багато плакать - якось не дуже естетично зранку потім лице виглядає. А якщо кудись іти - уууууу!!
    Краще я подивлюся якийсь добрий дитячий мультік. Про Вінні наприклад :)
    Пророк

"Способный ученик" - кино по Кингу, хороший фильм. только от книги немного отошли и не в пользу для сюжета
    Зануда

Є у мене захоплення - дивитися мовою оригіналу з субтитрами.

La Strada (Дорога) Фелліні з українськими субтитрами - дуже добре, отримав задоволення.
    Пророк

Подивилась "Трасса 60" Інцірєсно!
    Вчить гарно реагувати нарізні негаразди. Перечепився-впав? Радуйся! Може через два кроки тебе чекало щось значно гірше.
    І ще: "Бійтесь своїх бажань-вони можуть збуватись".
    ри?

черешня, от правда було б класно, якби мати отакий шарік - потряс, і тобі готова відповідь :) Невпевненим дітям - в самий раз!

Вчора дивилася "Tres dias" - вобщєм, я заснула! Робила креслення, одним оком подивлялася, але воно мене не впєчатліло. Отаке діло. Очнулася сплячою на кресленні з переглянутим уже фільмом))
    "Ніч на Землі" шукала, але не знайшла.

На ніч нормально удалсЯ ужастік "Незванные" - бррррр, жутко бути псіхом, мало лі шо тобі привидиться! А вдруг те, шо ти бачит, плід твоєї фантазії?! Страшнінько!
    2.0

рекомендую "Giorgino". емоційний, ні разу не позитивний, по-смурному красивий фільм. Головна принада - Мілен Фармер і музика Буттона.
+ Ответить в теме
Страница 54 из 227

Теги для этой темы