Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 53 из 227
Показано с 521 по 530 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    І що цікаво, любов абсолютно не постраждала від того, що по дорозі додому німець мав стосунки з іншою жінкою, і навіть з ніжністю до неї відносився. Це все до глобальної любові не має значення
    та оно ж дело молодое, всякое бывает да и всеравно это тоже любофь, токо разные ее проявления

Добрий модер ))

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Уксус, друг сердешний, я порахувала тільки шо - ти за два дні подивилася 5 кін!!!
    В тебе мабуть вже й пролежні з’явилися?
    Звідки ти знаєш, шо п’ять? Це ж тіко про п’ять написала, а їх могло бути й більше
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Звідки ти знаєш, шо п’ять? Це ж тіко про п’ять написала, а їх могло бути й більше
    руде! я переживаю!!!
    не забувай, шо ти ж сердешне!
    Добрий модер ))

Так через те шо сердешне і дивилося кіна. Бо чим ще займатися на лікарняному?
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Ніч на Землі / Night on Earth
    Режисер: Джим Джармуш, 1991

Наче підглянуті кимось п’ять таксистських історій з п’яти різних міст: Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Париж, Рим і Гельсінкі. У кожної з них своя тема: мрія та кар`єра, зустріч Старого та Нового Світу, зір і сліпота, життя і смерть, самотність … Рідке поєднання гумору та смутка…
    В мене смутку якось..майже й не було.
    Веселе кіно :). Хароше.
    Добрий модер ))

Рада, що тобі сподобалося )
    Ти тепер не віриш моїм таким-сяким коментарям і дивишся кіна, про які я пишу, і я завжди переживаю - сподобається чи ні.
    Смутку трохи таки було.
    Пророк

посмотрел относительно новый русский сериал "Доктор Живаго" - харош фильм. Янковский, Меньшиков - класс конечно
    ри?

Чесно сіла дивитися "Куда приводят мечты". Кобі ж порадила - треба глянути!
    І шо ж? Проплакала перші 40 хвилин з короткими перервами у 3 секунди і зрозуміла, шо більше дивитися фільм не хочу. Тому чим закінчилося - не знаю.

Треба попереджати, шо дуже сопливий фільм взагалі-то!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Чесно сіла дивитися "Куда приводят мечты". Кобі ж порадила - треба глянути!
    І шо ж? Проплакала перші 40 хвилин з короткими перервами у 3 секунди і зрозуміла, шо більше дивитися фільм не хочу. Тому чим закінчилося - не знаю.

Треба попереджати, шо дуже сопливий фільм взагалі-то!!!
    Я попереджала, шо сопливе. Я теж соплила весь фільм. Але ж в кінці там хеппі енд!!!! Ти шо! Треба додивитися, шоб анулювати всі соплі. А то воно все так і зависне!
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Я попереджала, шо сопливе. Я теж соплила весь фільм. Але ж в кінці там хеппі енд!!!! Ти шо! Треба додивитися, шоб анулювати всі соплі. А то воно все так і зависне!

Хтооооооооо попереджав?
    ТИ?!
    Кобі! Та ти брєхаєш! Ти взагалі написала - легкий фільм! Я все помню! Каже, тіпа рєальной любві, отдихнуть! Ніфігово я отдихнула!
    Не хо я його додивлятися! Шоб знову ридать? Мені так жалко його взагалі, і її, і всіх жалко, і дітей....
    Вобщєм, мо’ ти вкратцє розкажеш, як вона вмерла і який вони собі рай видумали?
+ Ответить в теме
Страница 53 из 227

Теги для этой темы