Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 52 из 227
Показано с 511 по 520 из 2264.
    2.0

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Укса, помойму я таке бачило. харош кіно. але в нього не рука як хобот, а отой нарост на лобі. я не памятаю, але десь читала про це уродство.

Добрий модер ))

nickeler, могла бачити коли завгодно, кіно ж 1980 року.
    Нарости і на шиї, і на черепі скрізь, не тільки на лобі. І на спині, і одна рука довша за іншу, типу хобота, його коли вже в лікарню забрали, він постійно в рукавичці на ту руку ходив.
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    nickeler, могла бачити коли завгодно, кіно ж 1980 року.
    Нарости і на шиї, і на черепі скрізь, не тільки на лобі. І на спині, і одна рука довша за іншу, типу хобота, його коли вже в лікарню забрали, він постійно в рукавичці на ту руку ходив.
    цікаво...хто придумав, шо таке каліцтво називається - слоном....
    якби я побачила людину з однією рукою довшою за другу, то ніколи б не проасоціювала це зі слоновим хоботом...
    Хобот - це ж носо-рот,а не рука.
    Ну і візуально людина не схожа на слона абсолютно...
    2.0

ну отой наріст на лобі і є ознакою слона. але є різні варіації на тему
    http://www.doctorgev.org/ru/peoples/proteus/ але дехто каже так http://h.ua/story/72887/
    Добрий модер ))

Ніч на Землі / Night on Earth
    Режисер: Джим Джармуш, 1991

Наче підглянуті кимось п’ять таксистських історій з п’яти різних міст: Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Париж, Рим і Гельсінкі. У кожної з них своя тема: мрія та кар`єра, зустріч Старого та Нового Світу, зір і сліпота, життя і смерть, самотність … Рідке поєднання гумору та смутка…
    Добрий модер ))

Джиа
    Краса, гроші, наркотики. Знову ж таки на основі тру сторі про відому модель 60х, трохи затягнута кінцівка і досить передбачуваний сюжет, але дивитися можна. Там показують голу Анджеліну Джолі!
    Пророк

Уксус, друг сердешний, я порахувала тільки шо - ти за два дні подивилася 5 кін!!!
    В тебе мабуть вже й пролежні з’явилися?
    Пророк

Кобі, насмішила))
    Вчора подивилась "Побег із ГУЛАГа". Таке переживатєльне, шо якби Кобі заздалегідь не попередила, що закінчиться добре, то не знаю, що і робила б. Цікаве! Про те, як німець тікав з ГУЛАГу додому.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Кобі, насмішила))
    Вчора подивилась "Побег із ГУЛАГа". Таке переживатєльне, шо якби Кобі заздалегідь не попередила, що закінчиться добре, то не знаю, що і робила б. Цікаве! Про те, як німець тікав з ГУЛАГу додому.
    я ж говорил, шо фильм про любофь и любофь таки победит
    Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    я ж говорил, шо фильм про любофь
    І що цікаво, любов абсолютно не постраждала від того, що по дорозі додому німець мав стосунки з іншою жінкою, і навіть з ніжністю до неї відносився. Це все до глобальної любові не має значення
+ Ответить в теме
Страница 52 из 227

Теги для этой темы