Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 46 из 227
Показано с 451 по 460 из 2264.
    part of me

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Випадково подивився цей фільм. Хотів надавати тумаків людині, яка його принесла. Дуже не сподобався. Єдині моменти, які порадували: коли вона встромила скло малому в шию, коли збила оту дебілку і коли спалили Павлика Морозова.
    Кінець фільму — тупий, якого дідька вона так протупила? Я чекав, що вона зараз спалить будинок, вона ж знала чий він, бо з початку фільму вони догнали там цих ідіотів.
    Головна думка фільму: полювання — краще ніж дайвінг. Тому наступного разу беріть багатозарядну рушницю, а не балон з киснем…

ри?

fragov, ти подумав про спалення будинку??!! Я думала про те саме, коли вона в ванну залізла!! Найшвидший спосіб убити всіх зразу! І чого було не вибратися з тої ванної - сиділа ждала, поки двері винесуть.
    Взагалі я бачу, емоції фільм викликає у всіх однакові: коли збили дівчину, таке наче дали спраглому води. Абсолютно не жаль було нікого з тих малих виродків, кого вона встигла прикінчити. Жаль, шо не зарізала отого пацана головного....
    ри?

На ніч переглянулася стрічка "Розплата" (Sakebi / Retribution, 2006) режисера Кійоши Куросави. Сюжет: відбувається вбивство жінки. Поліцейський, розкручуючи клубок з невідомих Ж-18, починає підозрювати, що це саме він і є вбивцею. Провали в пам’яті, душевні муки і невпевненість у своїх відчуттях...
    Фільм дуже сподобався. Особливо показом стосунків у японській сім’ї.
    Пророк

пересмотрел две первых части "Наверное боги сошли с ума" - хорошее кино про суету.
    теперь интересует вопрос у кого есть 3-я часть этого фильма? там где про птичку в бутылке?
    Инвалид умственного труда

Доктор Хаус.:"Вы восстановили мою веру в человечество:- Вы Врете!"
    ри?

Шукаю дві стрічки: "BERLIN CALLING" (2008) і "Heaven on earth" (2008).
    Може хтось має? Відгукніться!
    ри?

Переглянула "The Lodger" (Жилец, 2009). Цікавий триллер. Фільм оповідає про маніяка, який копіював горезвісного Джека-Потрошитєля (не повертається палець написати Джека-Різника), ну і ще там є персонажі, на які б варто було звернути увагу :) Окрім маніяка, звісно...
    І чого їх роблять такими симпатичними?:
    орбит

Хулиганы 2 - ничего особо хорошего сказать про этот фильм не могу. Особенно, если сравнить с первой частью
    ри?

Я так довго ждала цього моменту і нарешті - знайшла біографічну стрічку "Джиа", вся з ног до голови обрадувалась, сіла дивитись...
    От дяки декому! І не сказали ж, шоб я була...ну відсторонена чи шо? Ну нарічка, ну жалко ж!
    Ладно, а назагал фільм, я думаю, передає лише маленьку частинку тієї драми, що відбувалася у житті Джіа Каранджі.
    2.0

laithemmer, ну да, кіно непогане, але я чекала чогось такого фєєрічного, ну а тут... но Анжелка кльова тьолка, нічо не скажеш.
+ Ответить в теме
Страница 46 из 227

Теги для этой темы