Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 43 из 227
Показано с 421 по 430 из 2264.
    Sir
    Новачок

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а порадьте мені, шановні кіномани, зубозробільню душевну. таку, шоб після неї тряхало і думалося про всяке. Тіки не хорор, де "бу!" і ти маєш лякатися, а таке щоб пробирало. бо якось тей-то як його... скуучно
    "Lucía y el sexo".

ри?

Подивилася і я "4 месяца, 3 недели и 2 дня" - :( рєбята, ну ви шо?! Хіба можна таке показувать?? Ужас просто!! Шоб три дні снилося, як важко було у 80-х роках дівчатам? Сидиш потім після фільму і дивишся у пустий екран, відчуваючи силу прогресу і медицини в частості...
    Здібна учениця

laithemmer, а я подивилася "Слепота"! Десь посеред фільму було дике бажання перемотати в кінець, подивитися чим закінчиться і ну його (згадався і німецький "Експеримент" і книга "Володар мух"...) Але таки дотерпіла і рада цьому
    Добрий модер ))

А я подивилася Я завжди хотів бути гангстером

Смішнеееееееееееее
    Завсідник

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    А я подивилася Я завжди хотів бути ганстером
    Смішнеееееееееееее
    А я подивився "Рассекая волны" - жорстке та на диво гнітюче... Якщо дивитися глибого, можна сказати - фільм про кохання та самопожертву, так - основна ідея саме в цьому, але в мене під час перегляду, не йшла з голови думка про тяжкі психічні розлади дівчини, а потім і її чоловіка після травми.
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от DevilsAdvocate Посмотреть сообщение
    А я подивився "Рассекая волны" - жорстке та на диво гнітюче... Якщо дивитися глибого, можна сказати - фільм про кохання та самопожертву, так - основна ідея саме в цьому, але в мене під час перегляду, не йшла з голови думка про тяжкі психічні розлади дівчини, а потім і її чоловіка після травми.
    І я!!! І я ж подивилася!!!
    Фільм дуже сподобався. Трохи розтягнутий, трохи нуднуватий, трохи втомлюючий, але кльовий. Фільм про залежність від людини, про крайнощі релігійності, про відданість і самопожертву, про віру .... дуже багато про шо ... думати, думати і ще раз думати...
    А щодо психічних розладів, то це, мабуть, особливість медиків, акцентувати на хворобливості
    Пророк

І я!!! І я ж подивилася!!!
    Фільм дуже сподобався. Трохи розтягнутий, трохи нуднуватий, трохи втомлюючий, але кльовий. Фільм про залежність від людини, про крайнощі релігійності, про відданість і самопожертву, про віру .... дуже багато про шо ... думати, думати і ще раз думати...
    А щодо психічних розладів, то це, мабуть, особливість медиків, акцентувати на хворобливості
    Я от.....скільки читаю тебе, Руде, весь час дивуюся: ти завжди дуууууууууууууужеееее дивно характеризуєш фільми! Після твоїх коментарів я не можу зрозуміти - фільм нудний і втомлюючий чи кльовий? :)
    Це ж прямо протилежні речі!!!!
    ри?

Olio, ну да, і в мене було таке бажання, ну шоб уже знать, чим скінчиться - але ж погодься, такий жах витерпіти одній людині: за всіма доглядати, бачити навколо безлад, "купувати" їжу своїм тілом. Я так собі думаю, вона в кінці трохи схибнулася, ну і почикала ножничками нехарошого пацанчика)))) А потім ВАПЩЕ ПІДПАЛИЛА!
    Зато кінець, як я люблю - всємірний хепі енд з щастям для всіх,....ну окрім почиканого і спалених
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Я от.....скільки читаю тебе, Руде, весь час дивуюся: ти завжди дуууууууууууууужеееее дивно характеризуєш фільми! Після твоїх коментарів я не можу зрозуміти - фільм нудний і втомлюючий чи кльовий? :)
    Це ж прямо протилежні речі!!!!
    Фільм дуже сильний. Нудність і втомливість прощається, якшо є над чим думати. Але якшо хочеться просто сприймати перебіг подій, то можна було б на годинку скоротити ...
    Пророк

Фільм дуже сильний. Нудність і втомливість прощається, якшо є над чим думати. Але якшо хочеться просто сприймати перебіг подій, то можна було б на годинку скоротити ...
    А "Гангстера" ти передивилася? Бо воно якось мимо мене пройшло перший раз.
+ Ответить в теме
Страница 43 из 227

Теги для этой темы