Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей640Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 36 из 232
Показано с 351 по 360 из 2312.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Я собі скачав литовський чб фільм 1965 року "Девочка и эхо" - пам'ятаю, дивився його в віці його героїв, тобто років в 12; він мене тоді вразив, і це враження лишилось надовго. Весь цей час я вважав, що це фільм про зраду; це так і є, але додалась ще одна деталь - також про відмінність між жінкою та чоловіком, незалежно від віку.

2.0

Щас розкажу про естетичне потрясіння минулих вихідних. Отже, фільм "Попіл і сніг", 2005 року випуску. Чесно кажучи, дізналася про нього на одному комерцсайті, де пропонують качати за баулєтки! Але ж мінінова мене не підводила ще, шоб так аж... Тому я знайшла його там. Без перекладу. Це добре і погано, бо з першого перегляду я зрозуміла десь половину. При тому що тексту там майже немає. Але він прекрасний текст. Рівно як і фільм. Я нічого не читала про нього в критиків, я просто його скачала, бо картинка з обкладинки, де пані танцює на тлі давньоєгипетських креслень і за нею летить птах мене підкорила. Єгипет моя слабкість. Але фільм таки більше про Індію, про Тібет. Але і про Єгипет. Фільм - шедевр людини і природи. Тут не треба багато слів, просто іноді так необхідно побачити красу природи, красу людини.
    отут є трохи думки http://seanat.ru/2007/02/02/film-ashes-and-snow/ і (йесззз!) субтітри. але вони поламають трохи враження, відволічуть. краще Бачити і Чути...
    ПупсеГ, супер и умняшка

Вот, посмотрели "Оружейный барон" с Николасом Кейждем. Немного расстроилась, но понравилось очень! Там в начале говорят, что фильм на реальных событиях основан...

Сам фильм:
    [flv="Оружейный барон"]http://195.218.180.212/assets/videos/b5d5610c45805372.vk.flv[/flv]
    Гуру

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Щас розкажу про естетичне потрясіння минулих вихідних. Отже, фільм "Попіл і сніг", 2005 року випуску. Чесно кажучи, дізналася про нього на одному комерцсайті, де пропонують качати за баулєтки! Але ж мінінова мене не підводила ще, шоб так аж... Тому я знайшла його там. Без перекладу. Це добре і погано, бо з першого перегляду я зрозуміла десь половину. При тому що тексту там майже немає. Але він прекрасний текст. Рівно як і фільм. Я нічого не читала про нього в критиків, я просто його скачала, бо картинка з обкладинки, де пані танцює на тлі давньоєгипетських креслень і за нею летить птах мене підкорила. Єгипет моя слабкість. Але фільм таки більше про Індію, про Тібет. Але і про Єгипет. Фільм - шедевр людини і природи. Тут не треба багато слів, просто іноді так необхідно побачити красу природи, красу людини.
    отут є трохи думки http://seanat.ru/2007/02/02/film-ashes-and-snow/ і (йесззз!) субтітри. але вони поламають трохи враження, відволічуть. краще Бачити і Чути...
    Зачечательный отзыв.
    Зашел на форум торренс.ру. После твоего отзыва, и того, чего там юзвери под впечатлениями понаписывали - скачиваю однозначно. В конце недели будет чего заценить! Сенкс!

Мои приятные впечатления этих выходных, к сожалению, не от арт-хауса, а от отпадной лирической комедии "Реальная любовь", где показаны 10 различных романтических сюжетов, итог которых решается к рождеству.

Вообще пробирает неплохо, наподобие фильмов Кэмэрона Кроу, хотя местами просто падаешь со стула от смеха. В двух сценах мелькает незабвенный Аткинсон (мистер Бин), в одной - Клаудиа Шифер.

Длительность: 1:40
    Год выхода: 2008
    Производство: Франция
    Режиссер: Stéphane Kazandjian
    Мировая премьера: 18 Января 2008
    Премьера в Украине: 13 Ноября 2008
    Актеры: Александра Лэми, Стефан Руссо, Берениче Бежо, Pierre-François Martin-Laval, Клотильда Куро, Стефан Дебак, Мелани Бернье, Валери Карсенти, Кад Мерад, Дэвид Ла Эй
    Сам фильм:
    [flv="Фильм: Реальная любовь"]http://83.gt2.vkadre.ru/assets/videos/cffc220d26575684.vk.flv[/flv]
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Мои приятные впечатления этих выходных, к сожалению, не от арт-хауса, а от отпадной лирической комедии "Реальная любовь", где показаны 10 различных романтических сюжетов, итог которых решается к рождеству.
    Вообще пробирает неплохо, наподобие фильмов Кэмэрона Кроу, хотя местами просто падаешь со стула от смеха. В двух сценах мелькает незабвенный Аткинсон (мистер Бин), в одной - Клаудиа Шифер.
    Я цей фільм разів десять дивилася!!!!!! Фраза "что может быть хуже наразделенной агонии любви?", сказана в тому контексті вбиває і на десятий раз
    ри?

Подивилася давно розхвалені Уксус фільми, а саме: "Хаотична Анна", "Катинь". Також додалися "Четыре возраста любви" і "Все могут короли".
    "Четыре возраста любви": осінь лишила осад в душі, зима - великий знак питання, котрий ми обговорювали ще й на наступний день, весна - сміялися страшенно, особливо в кінці, літо - найбільш незрозуміла пора у фільмі, тяжка, сльозлива, ІМХО не таким має бути літо. Треба було пихати його десь всередину стрічки, бо після перегляду довго відчувалася пригніченість...
    "Катинь" дивилася уривками, уривками слухала, уривками спала Ну так вже вишло. Треба переглянути ще раз, хоча не дуже хочеться, бо фільм психологічно важкий - всі оці розстріли, табори, війни, жахіття просто.
    "Все могут короли" - :) дивитися з коханою людиною. Таке добре, як я люблю. В кінці обов’язково хепі енд. Гоша Куценко своєю лисиною прикрасив фільм.

Розшукую фільм "Вікі, Крістіна, Барселона" - поки що не знаходжу. Бачила трейлер на фільм - вразив, але не пам’ятаю чим саме. Та й на Пенелопу Крус приємно було б подивитися.
    part of me

Брати Блюз

Два тижні тому подивився фільм "Брати Блюз", який став одним з моїм улюблених. Неперевершена гра акторів (вираз обличчя, кумедні фрази, музика, пісні), купа знаменитих людей і акторів, 80-ті роки і ще багато чого, залишать байдужим хіба-що нове покоління, яке засипає під Evanescence (це доведено власним досвідом ).

Абсолютно божевільний фільм розповідає про двох братів, які намагаються зібрати стару рок-групу і, заробивши концертами гроші, сплатити податки за рідний дитячий будинок, що йде за борги з молотка. Джон Белуши неперевершений в ролі старшого брата Джейка Блюз, що вийшов з в'язниці, за яким весь фільм полює таємнича жінка (Фішер), що застосовує на нього автомати, гранатомети, вогнемети і вибухові речовини. Ейкройд не гірше справляється з роллю незворушного молодшого брата, за яким весь фільм полює вся дорожня поліція штату і ватажок нацистів разом з скривдженим ансамблем "кантрі енд вестерн" "Старі добрі хлопці". На екрані в масовці можна відмітити осіб Стівена Спілберга, Френка Оза, Стіва Лоуренса, Лі Джона Хукера, Туїгги та інших американських знаменитостей.
    Брати Блюз (трейлер)

До речі, переглянувши цей фільм я також дізнався, що і справді була такий гурт "Брати Блюз", що у Білуши був брат - дуже гарний актор і співець.

Ще я переглянув продовження цього фільму "Брати Блюз 2000" він можливо і не такий гарний як перший, але теж мені дуже сподобався.

Вісімнадцять років пройшло після перших пригод прославлених братів Блюз. Блюз - не тільки їх прізвище, але і стиль життя. Елвуд Блюз виходить з в'язниці і дізнається, що на волі вже все не так, як було раніше. Його брат Джейк на тому світі, група розпалася, а сирітський притулок, де брати провели дитинство, віддали під знос. І ось Елвуд спалахує новою ідеєю - відтворити свою групу, щоб перемогти на конкурсі "Битва ансамблів". Він збирає старий колектив, багато з музикантів давно вже змінили роботу, наживає нових ворогів в особі російських мафіозі, поліції і неофашистів з партії "Білі брати". Починається формене безумство, в процесі якого Елвуду треба провести декілька репетицій, зворушити поліцію магією музики, застосувавши загадковий фірмовий метод братів Блюз...
    Riders In The Sky - Blues Brothers 2000
    Новачок

Недавно посмотрел один из первых фильмов Дарена Аронофски-называется "3,14"(пи)-очень сильно. Рекомендую посмотреть.

Сам фильм:
    [flv="3.14 (пи)"]http://195.218.180.197/assets/videos/455cce8942502867.vk.flv[/flv]
    Пророк

Народ, может у кого-то есть фильм "Эвеленко"? всеравно на каком носителе
    Emerson
    Гість

Посмотрел "Платон", при такой рекламе - и оказалось, фильм никакой. Ни уму, ни сердцу. "Очень русский детектив" неожиданно порадовал, и остроумно, и снято профессионально. Всем желаю хороших фильмов!
    ---------------------------------------------
    лечение в Германии кератоза
+ Ответить в теме
Страница 36 из 232

Теги для этой темы