Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 34 из 227
Показано с 331 по 340 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы которые мы смотрим

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Подивилася два фільми режисера Фатіха Акіна:
    Головою об стіну
    По той бік раю

Другий показували в рамках фесту Нового Німецького Кіно.
    Обидва дуже сподобалися. Між собою досить схожі.Не була здивована, коли дізналася, що це дві частини трилогії Ф.Акіна.
    Подивилася "Головою об стіну" - непогане. Можна глянути. Хоч і не записалося в улюбленці.

ще один фільм...

Фильм: Четыре возраста любви
    Жанр: Драма
    Режиссер: Сергей Мокрицкий
    Актёры: Роман Шмаков, Александра Гонтаренко, Станислав Лесной, Ольга Хохлова, Лия Ахеджакова, Игорь Ясулович, Елена Морозова, Алексей Серебряков, Юлия Рутберг, Наталья Суркова

Описание фильма:
    Фильм в четырех новеллах, рассказывающий о разных духовных ипостасях любви, о наших современниках, которые несмотря на юный или преклонный возраст ищут и находят единственную любовь.

Выпущено: Россия
    Продолжительность: 01:37:17
    http://terabit.biz/video/12787-chety...08-dvdrip.html - тут є лінки для скачування

Гарний фільм, цікавий. Багато над чим подумати можна. Рекомендую!

Инвалид умственного труда

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Война 08.08.08. Искусство предательства
    Кто-то смотрел?
    Пророк

Тільки що додивилася!!!!!!!!!!

Фильм "Всё освещено"
    Оригинальное название: Everything Is Illuminated
    Год выхода: 2005
    Жанр: Комедия, Приключения
    Режиссер: Лив Шрайбер
    В ролях: Джил Казимиров, Сюзанна Ходкова, Яна Храбетова, Юджин Хатц, Джонатан Сафран Фоер, Элайджа Вуд
    Описание: Молодой человек, в жилах которого течет еврейская кровь и живущий в Америке, разыскивает женщину, которая когда-то во времена Второй Мировой Войны спасла его дедушку от нацистов на Украине. "Поисковая команда" отправляется на поиски. Состав: Дедушка - пожилой слепой дед, глазами которому служит его верный непослушный пес-поводырь, ну и сам внук, который плохо говорит по английски, и вдобавок ко всему - у него редкий талант - любую плохую ситуацию он может сделать еще хуже...
    Информация о файлах: Продолжительность: 105 мин.
    Пару днів тому мій основний поставщик фільмів - Уксус, заніс мені кілька фільмів, в тому числі і цей. Я, просто, скинула на комп. Вона НІ СЛОВОМ не обмовилася про "Все освітлено"!!!!!!!!
    А я ж її попереджала! По-харошому просила, щоб одразу бігла до мене, якщо буде в неї таке кіно. ні! Воно мовчки принесло, поклало і пішло!!!!!!!!
    А якби я випадково стерла????!!! Або шо!!!!!!

Фільм вище всяких похвал!!!!!!!!!!!!!!!!

Знаєте...буває..щоб подивитися фільм..треба і вмоститися зручно, і жувати щось, а тут ... відкрила перевірити, шо то в мене за файл...і як сиділа на краєчку крісла, так і лишилася до самого кінця фільма!!!!!
    І дивилася ж САМА!!! А цей фільм треба дивитися з кимось, хто розділить твої емоції, бо можна й на клаптики порватися, коли дивишся...і кожен кадр хочеться спинити!

Смішний? - Дуже!
    Глибокий? - Глибочезний!
    Сумний? - ммм....сумний, але не дуже...скоріше, вдумчивий.
    Душевний? - САМЕ ТАК! ДУШЕВНИЙ!

Елайджа Вуд, Юджин - УХХХХХ!!!! отак!

А додайте до цього всього музичний супровід - Gogol-Bordello і Ленинград!!!

Чомусь мені здається, шо його багато хто бачив, бо я ..таке як колись бачила самий-самий початок по телевізору, буквально перші секунди.

Рекомендую до обов"язкового перегляду!

P.S. Черешня, чесно, - не знаю. Я заплуталася з тобою, чи тобі таке можна, чи ні. Бо мені й "Життя прекрасне" було смішно-сумне, а тобі таке як ні. Так що мабуть краще не ризикувати.
    Пророк

Черешня, чесно, - не знаю. Я заплуталася з тобою, чи тобі таке можна, чи ні. Так що мабуть краще не ризикувати
    Шо такоє...Мені шо, до пенсії "Колобка" переглядати?
    Вчора дивилась фільм Нікіти Міхалкова "12". О! Таке мені давай і давай!. Психологічне, купа відомих акторів, без надміру концептуальності, просто хороше кіно.
    Добрий модер ))

Дивишся перезняте, подивися і оригінал!
    Дванадцять розгніваних чоловіків.
    2.0

а порадьте мені, шановні кіномани, зубозробільню душевну. таку, шоб після неї тряхало і думалося про всяке. Тіки не хорор, де "бу!" і ти маєш лякатися, а таке щоб пробирало. бо якось тей-то як його... скуучно
    сдавайсь!!!

английский сериал, эдак 30-50 годов "Дживс и Вустер"
    вчера закончил смотреть! Куча позитива! Как раз в моем вкусе: 30-50гг, костюмы, шляпы, трости, зоводной свинг и тонкий англ юмор
    фак!!.. не в то время я родился.... опиздав!
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а порадьте мені, шановні кіномани, зубозробільню душевну. таку, шоб після неї тряхало і думалося про всяке. Тіки не хорор, де "бу!" і ти маєш лякатися, а таке щоб пробирало. бо якось тей-то як його... скуучно
    Intimacy ("Інтимність"), британія, порівняно нове кіно.
    2.0

Victorious, дяки. Питання два - де взять?
    сдавайсь!!!

блин жалко себя нельза поблагодарить за отличную идею
+ Ответить в теме
Страница 34 из 227

Теги для этой темы