Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 33 из 227
Показано с 321 по 330 из 2264.
    Добрий модер ))

Re: Фильмы которые мы смотрим

Ох і чудо ...
    Я ж тут пишу не даремно. Пишу, щоб не сказали - "жадне, само подивилося, а від інших приховує", ділюся. А якшо хтось прогавив, то і в асі нашкрябати можу, шо "а подивися такий-то фільм"
    А взагалі-то приємно радити комусь, а воно сподобалося )
    Хоча, цей фільм не міг не сподобатися. Дуже добрий, смішний і сумний.

Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Ох і чудо ...
    Я ж тут пишу не даремно. Пишу, щоб не сказали - "жадне, само подивилося, а від інших приховує", ділюся. А якшо хтось прогавив, то і в асі нашкрябати можу, шо "а подивися такий-то фільм"
    А взагалі-то приємно радити комусь, а воно сподобалося )
    Хоча, цей фільм не міг не сподобатися. Дуже добрий, смішний і сумний.
    Це ж вже не перший прокол на твоєму рахунку!!! Всіх не згадаю, але от одразу в голові постає "Айсберг" !!!!!!!!!!! Ти на диск записала мені, але реклами не було. Я його подивилася хтооо-знааа коли. А він же неймовірно харош!
    Добрий модер ))

Дивина!
    Я сама подивилася - не змовчала, на форумі написала. Мабуть, же ж і сказала кілька разів, а потім ще й записала на диск!!! і вручила!!!
    Не можу я наполягати дуже, згадай, он як Черешня відреагувала на Айсберг ... звісно, з тобою такого не сталося б, але всяке в житті трапляється )

От я подивилася два фільми недавно - Красива / Arumdabda і 2046.
    Про них я нічо не писала, бо: Арумдабду краще не дивитися. Оповідання, що послугувало основою сценарію написав Кім Кі Дук, а зняв фільм Чайхон Юн, який насправді є музикантом, чи був музикантом, згрубша, краще б він музикою і далі займався... А 2046 я взагалі не додивилася. Може, колись буде щастя фільму і я таки переміщу його у папку "Уже", але поки що пилитися йому на компі невідомо скільки часу. Хоча, фільм, зрештою може виявитися і непоганим.
    Пророк

Дивина!
    А 2046 я взагалі не додивилася. Може, колись буде щастя фільму і я таки переміщу його у папку "Уже"
    ужо
    Пророк

А 2046 я взагалі не додивилася.
    это случайно не про один из номеров отеля фильм? по кингу снят? если да, то имхо лучше не смотреть - зря время тратить.
    из кинга лучше позырить "Бурю столетия".
    а еще недавно "Завет" Кустурицы смотрел - накрутил он там сильно, имхо из-за этого ощущение легкости присущее его фильмам не дает о себе знать, скорее наоборот - фильм кажеться затянутым и надуманым. имхо конечно
    Добрий модер ))

Угу, саме про номер готельний і про рік і ще шось таке ... я не додивилася.
    Пророк

Щойно подивилася Життя прекрасне/La vita e'bella (1998) Роберто Беніньї.
    "Сміх крізь сльози" - краще не прокоментуєш!
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Тільки що подивилася........................................ .......
    ... я сміялася...

Дивитися! Тільки дивитися!!!!!!!!!!!!!!
    Тааак.... Дівчата...треба ж попереджувати! І де тут сміх???
    Теж ось щойно подивилась. Не хочу я такого. Наступного разу ставте міточку "Для всіх, крім вразливої Черешні". Я хочу, щоб до моєї психіки ставились так само бережно, як і до психіки того хлопчика з фільму. А коли я виросту, то вже ж нехай...
    Звичайно, фільм високомайстерний, але на таку тему я можу переглянути одну стрічку і з мене досить. Це як з фільмом про аборт, чи паразитів. Глянув раз і запам"ятав, не треба вдруге.
    Я розумію, що на декого не справляє аж такого враження. А на мене от так. І це ж після перегляду зараз треба лягти і спати мирним радісним сном, так?
    2.0

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Тааак!!! а хто мені принесе Життя прекрасне/La vita e'bella (1998) ??? анусь на перший-другий розрахуйся!!!
    Вчора читала рецензію на кіно "Аноніма. Жінка в Берліні" і прям так мені захотілося подивитися... але "не судьба" точно найближчим часом, а там - хз...подробиці про кіно тут http://umoloda.kiev.ua/number/1281/163/45335/
    Добрий модер ))

nickeler, в локалці поіска є точно цей фільм, я знаходила навіть українською мовою. Але Якщо ти не підключена, то я можу записати. Тільки от коли ми зустрінемося?
    Дякую за посилання. Хо також.

А я подивилася Катинь.
    Черешня, тобі не можна дивитися!!!
    А всім іншим рекомендую. Взагалі, мабуть, я таки люблю польське кіно. Який фільм не подивишся - всі хароші.
    Пророк

Взагалі, мабуть, я таки люблю польське кіно. Який фільм не подивишся - всі хароші.
    шо есть - то есть. я вот уже долгое время ищу старенькое польское кино "Гнев" - история про двух братьев. жаль нет ни у кого
+ Ответить в теме
Страница 33 из 227

Теги для этой темы