Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 227
Показано с 21 по 30 из 2264.
    Инвалид умственного труда

Re: Фильмы которые мы смотрим.

А по поводу "класики" есть предпочтения?

ри?

Re: Фильмы которые мы смотрим

Найостанніше, шо подивилася і фільм вразив - ГРУЗ 200. Фільм російський. Сюжет дуже життєвий, і, як на мене, реалістично все так відображено, особливо епоху 80-х років. Хоча ...якби мені його не розрекламували, мабуть не дивилася - не дуже люблю російські фільми.
    Частий гість

Последнее время, предпочитаю военную драму, боевики российского производства, наверное старею... Даже фильм "Американский пирог 5" не вызвал никаких эмоций... Правда есть один фильм, который могу смотреть 100 раз... "Ковбой Мальборо и Харли Девидсон"...

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Найостанніше, шо подивилася і фільм вразив - ГРУЗ 200. Фільм російський. Сюжет дуже життєвий, і, як на мене, реалістично все так відображено, особливо епоху 80-х років. Хоча ...якби мені його не розрекламували, мабуть не дивилася - не дуже люблю російські фільми.
    А где посмотреть или купить можно???
    ри?

Ответ Сообщение от Savercore Посмотреть сообщение
    А где посмотреть или купить можно???
    Я знайшла у полтавській сітці ПОІСКА Мо’ де ще єсть, тілько я не знаю
    Добрий модер ))

Подивилася я ГРУЗ 200...
    Треба попереджать, шо то за фільм
    Дуже не люблю посувать свої уявлення, асоціації дитинства щоб заповнити сприйняття дійсності отакими подіями, які змальовані в фільмі. Я ж вірю, усьому, шо показують. Ну, майже, усьому.
    Це мені з розряду Омона Ра Пєлєвіна.
    :(

Подивитися фільм, мабуть, варто, але не надтосприйнятливим
    Завсідник

Вам наверное столько лет сколько и мне-50. Иначе откуда Вы знаете о жизненности и реальности эпохи 80-х.
    В этом фильме правды и реальности ..... Вернее все это было, да и сейчас есть, наверное даже больше чем тогда. Только режиссер Балабанов все возвел в куб, исказил до ..... (приличных слов не нахожу для характеристики этого "шедевра")
    http://forum.ctb.ru/viewforum.php?f=16
    Def
    .

Фільм російський. Сюжет дуже життєвий, і, як на мене, реалістично все так відображено, особливо епоху 80-х років.
    Напомнило... Произведения автора не читал, но осуждаю.
    Смешно читать рассуждения "автора" о том ВРЕМЕНИ, когда он был ещё у папы в яйц@х.
    ри?

Ответ Сообщение от estrangeiro Посмотреть сообщение
    Вам наверное столько лет сколько и мне-50. Иначе откуда Вы знаете о жизненности и реальности эпохи 80-х.
    В этом фильме правды и реальности .....
    http://forum.ctb.ru/viewforum.php?f=16
    Звідки мені знати? Я що в доісторичному часі живу?! Дякую першим людям, які почали корябати закарлюки на стінах....
    Те, що житається в літературі, взагалі то уявляється. До того ж моїм батькам і дідам було що розповісти про ті часи, особливо коли мене це цікавило. Тому користуюся набутим і роблю висновки.
    P.S. Якщо Вам фільм не сподобався - що ж, ...Ваша думка мені цілком зрозуміла. Всі бачать те, що хочуть при перегляді тієї чи іншої стрічки?

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Напомнило... Произведения автора не читал, но осуждаю.
    Смешно читать рассуждения "автора" о том ВРЕМЕНИ, когда он был ещё у папы в яйц@х.
    Якшо Ви, шановний філософе, виражаєте свої думки стосовно яєць мого батька, то будьте так ласкаві, притримайте це поки шо при собі. Не треба бути таким ...мм... не буду виражатися, не личить це...
    До речі, якщо Вам смішно, то посмійтеся... сміх - це корисно
    Ula
    Постійний відвідувач

Найостанніше, шо подивилася і фільм вразив - ГРУЗ 200. Фільм російський. Сюжет дуже життєвий, і, як на мене, реалістично все так відображено, особливо епоху 80-х років.
    Фильм просто ужасный. Даже не хватило сил досмотреть его до конца (стало противно и мерзко). Не знаю что хотел сказать автор этим фильмом и жизненого ничего там тож не нахожу. Просто бред какойто показали.
    Пророк

не дуже люблю російські фільми.
    даремно, росіяни багато нових і хороших фільмів зняли. слід визнати, що у цьому вони нас випередели (я маю на увазі сучасне кіно)
+ Ответить в теме
Страница 3 из 227

Теги для этой темы