Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 28 из 227
Показано с 271 по 280 из 2264.
    Завсідник

Re: Фильмы которые мы смотрим

була вчора на цьому фільмі, випадково потрапила, не знала нічого про сюжет. Я б не рекомендувала витрачати гроші на перегляд цього фільму в кінотеатрі, доки дивилася змінила мілліон поз, якесь воно розтягнуте дуже, якби якось прискорити перебіг подій чи що. Головний герой дуже не сподобався, не можу зрозуміти чим він там зваблював усіх своїх студенток, особливо в еротичних сценах дід дідом, ще й брехливий. Макого мудрого з себе представляв, а коли його хто що питав, так завжди вираз обличчя отрішонного. Син його також не сподобався, не визначиться з ким хоче бути з дружиною чи коханко, а страждають в цей час вони ободві, хоча мо їх так влаштовує. Так описала, що все погано, а взагалі-то подивитися раз можна

Добрий модер ))

Переглянула і я Елегію. Нудоооота. Хоча, якшо стане терпіння, то можна таки шось для себе винести.
    А щойно подивилася Girl, interrupted/Дівчину, яку зупинили Джеймса Менгольда з Вайноною Райдер та Анжеліною Джолі. Цікавий фільм, емоційний, актуальний для людей, схильних до депересій. Залишив гіркоту по собі, але не шкодую, шо подивилася. Бувають такі фільми - переглянеш і впадаєш в задуму, глибокий сум, але розумієш, шо все на краще.
    Добрий модер ))

Щойно подивилася Життя прекрасне/La vita e'bella (1998) Роберто Беніньї.
    "Сміх крізь сльози" - краще не прокоментуєш!

Фільм "Життя прекрасне" отримав неймовірну кількість нагород у різних країнах, загальна їх кількість близько сорока. У 1998 році фільм отримав Гран-прі Канського кінофестивалю. У 1999 був представлений на Оскара у семи номінаціях - "Краща музика", "Краза чоловіча роль", "Кращий фільм", "Кращий іноземний фільм", "Кращий сценарій", "Краща режисура", "Кращий монтаж". Дві статуетки Оскара отримав Роберто Беніньї, як кращий актор і кращий режисер іноземного фільму, за музику до кінофільму Оскара отримала Нікола Пьовані.
    За словами кінокритиків, "Життя прекрасне" - перший фільм після геніального Чарлі Чапліна, в якому так дивовижно поєдналося комічне і трагічне. Деякі навіть порівнюють Роберто Беніньї з великим Чапліном. Актор, сценарист та режисер - в усьому він майстер.
    Добрий модер ))

Зламані квіти/Broken Flowers (2005)
    Джим Джармуш

Добрий модер ))

Водка-Лимон

Пророк

подивився сьогодні отаке гарнесеньке кіно:

його торік крутили на Молодісті, а ще воно щось там отримало в Каннах. Але суть не в тому, а в тому, що оце румунське кіно, в кращих (східно)європейських традиціях, без багатомільйонного бюджету і наворотів, дасть неабиякої фори голівудському (на мій хлопський розум). Сюжет не без цікавинки: 1999 рік, американці везуть через Румунію РЛС для стеження за Югославією, все дуже секретно і важливо; і от в якихось румунських Кобеляках начальник станції зупиняє потяг, бо нема митної декларації, відчипляє тепловоз і становить його на запасну колію. Селищем шириться чутка: да нас приїхали американці! прибуває мер; на їх честь влаштовують паті; старшокласниці кидають своїх мачо і всі як одна закохуються в американців, а що в школі вони вчили іспанську, то місцевий ботан, який знає щось англійською, водночас стає зіркою; ну і так далі, купа чудових дрібничок, колоритні типажі з усіх боків, багато фарсу, але за цим - абсолютно реаальні людські характери і серйозні, навіть трагічні стосунки, чого небагато побачиш у тому ж Голлівуді. плюс румунський колорит, у чомусь близький до Кустуриці...
    Ще б додав, що режисер (Крістіан Немеску) загинув, не встигши до пуття змонтувати картину, і взагалі це його перший фільм.
    На цьому фоні згадую слова нашого чудового режисера Олександра Муратова: "у нас режисер не вміє переконливо переповісти просту історію".
    (оце промова в сільському клубі: зправа наліво - капітан морської піхоти США; мер; румунський військовий перекладач. поглядіть в ці обличчя!)
    Пророк

в сети появился 5-й сезон семьи сопрано - щас смотрю
    Частий гість

Подивалась вчора "Валлі".Не знаю,може хтось,щось казав вже тут про цей мультик,вийшов він досить давно,а в мене ніяк руки не доходили. Хто не бачив-раджу всим! Змушує замислюватись над тим,про що ми всі знаєм,але забуваєм за "важливішимими справами"...
    ри?

Переглянула Елегію - дуже вразило...правда в самому кінці я таки заснула (ну вже дуже втомилася за день), але сьогодні ті півгодини додивлюся. Сподобався фільм життєвістю, - адже так досить часто трапляється... А про саму кінцівку - я таки спитала у коханого, шо ж там у кінці...Ну я чогось такого чекала - шо вона або помре, або його паралізує)) От яка я добре. До речі, дивилася я фільм з двома хлопцями - це до того, що їм таке як сподобалося, у всякому випадку вони не знахабніли як я і не заснули:)
    Частий гість

Побачила вчора випадково "99 франків"- я просто вражена! Французи рулз! Кіно звісно ж на любителя,але мене вразило до всих глибин!
    Навіть складно його зхарактеризувати,драма якась феєрична,неймовірно цинічна,так,саме по -нелюдськи цинічна,кишить жорстоким чорним,але по-французьки витонченим гумором,і звісно ж змушує замислитись про глобальне

Головний герой-мегаталановитий креативний рекламщик,схильний до суїциду,і як він сам про себе казав-гидкий покидьок,або іншими словами -сучасна людина.Він керує нашими мріями і бажаннями. Поки ми назбираєм грошей на одне авто,він вже буде піарити нове,він ніколи не допустить,щоб ми були задоволені тим,що маєм,він зробить все,щоб ми завжди хотіли ще чогось...
    А ще щойно наґуґлила,що цей фільм знятий по роману Бегбедера,давно збиралась почитати його книги. Тепер він у мене в списку №1!
+ Ответить в теме
Страница 28 из 227

Теги для этой темы