Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 27 из 227
Показано с 261 по 270 из 2264.
    2.0

Re: Фильмы которые мы смотрим

Вчора ностальгувала - по тєлеку крутили "Ельвіру володарку темряви"... оссьпаді, мені ще фільм подобається ще більше ніж в дитинстві! Там, як на мене, дуже правильний погляд на речі. І просто красива стрічка. Я в захваті, тре буде десь взяти..
    І ще, нарешті витягла "Доміно", про доньку відомого актора, дівчину Доміно Харві. Блін, ніби й бойовик, але якийсь він ммм.... ніби й менстрімовий, яле якось по-артхаусному знятий... кольори вирвиоко додають експресії...і взагалі... єдине, треба ще раз передивитися з субтитрами, бо деякі діалоги вимагають кращого розуміння.
    А на загал - кіно не для нєрвних штимпів, багато мняса, крові і брутальщини. ПРи цьому всьому фільм заслуговує якщо не п"ятірку, то тверде чотири з плюсякою.
    Ага...ще раз переглянула "Голод"...геніальнл...
    І мюзікл "Джісус Крайст суперстар"..тут без коментарів... вдалий приклад сучасности, що вже стала класикою...

Здібна учениця

А може хтось знає де знайти, чи де шукати фільм "Красотки", французькій, з Жераром Депардье? Така легка романтична комедія - хочеться відпочити
    Пророк

Знайома дівчина наполегливо радила подивитись "Елегію" (як пишуть в анотаціях, еротичну мелодраму) - подивився. Почну з того, що в залі я був єдиним чоловіком серед десь 30-х глядачок. В центрі сюжету - кохання (?) підстаркуватого плейбоя і юної дівчини (Пенелопа Крус), між якими різниця у 30 років (дивлячись на екран, здавалося, що більше). чоловік виглядає брехливим і боягузливим, і ховає це за псевдофілософськими міркуваннями про пошук свободи. свій світогляд він висловив фразою "кохаючись з жінкою, чоловік мститься за свої попередні поразки", що особисто мені видалось вкрай сумнівним. дівчина ж (його студентка), вочевидь, спочатку хоче пригоди з такою відомою особою, а потім закохується. це все ускладнює.
    з позитивів відзначу:
    1) через персонажі другого плану стає очевидним існування таких традиційних цінностей, як шлюб та дружба.
    2) естетам (як от мені) безперечно сподобаються груди Пенелопи Крус, які весь час перебувають у фокусі. Втім, автори відвели їм досить трагічну роль...
    наприкінці з'ясувальсь, що режисер теж жінка:)
    ри?

Щойно переглянула трисерійну стрічку "Потерянная комната" ("Потайная комната"). Для любителів. Фантастика, але така, цікава.
    2.0

Rosinka, мені здається, "Ту, що танцює в темряві" слід сприймати як гротеск. Ну єсть в ній шось таке...
    Передивилася два фільми "з дитинства"
    Екзістенз (eXistenZ)- це все! Про гру, в якій загубилися і не знають де спинитися. Дуже схоже на книгу "Вірт" Джеффа Нуна. Цікавий підхід до "ігрових сюжетів", цікава проекція реальності, незвичний підхід до того, якою може бути гра. Геймерам я думаю сподобається. Однозначно 5 балів!
    Суспільство (Society) - гакож не без елементів гротеску. Родина мутантів виховує хуманського сина і готується його зїсти. Він підозрює, що щось тут не так. Наприкінці трохи чорного гумору, але в цілому , змальовані образи і стосунки можуть мати проекцію на реальне життя де є "вибрані" і "харч". Наприкінці головний герой таки тікає. хепі енд типу ...
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Втім, автори відвели їм досить трагічну роль...
    Вікторіус, навіть боюся запитувати, - шо ж сталося з грудями Пенелопи?
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Вікторіус, навіть боюся запитувати, - шо ж сталося з грудями Пенелопи?
    Ну, можна піти в кіно подивитись.
    Але якщо вам ліньки, то я розповім (всім іншим не читати):
    герої, покохавшись в кадрі кілька разів, розбігаються (бо цей гад її кинув. він взагалі бреше всім хто навколо і називає це свободою). але ж, рухомий власницькими інстинктами, чекає, як павук в павутині, що бідна муха таки повернеться. і от минає два роки. вона йому телефонує на домашній телефон (у них там проблеми з мобільними) і лишає повідомлення, що треба зустрітись. і так шість разів. зрештою приходить до нього в дім, з обрізаним волоссям, сумна і набагато старша, і каже - так і так, рак грудей. (буває таке, на жаль). Вони плачуть, а потім він бере якусь дорогу камеру, штатив, і вони знімають, знімають оцю красу... бо ще трохи, каже вона, і їх не буде. А потім він відвідує її у лікарні - ну тут уже, на щастя, автори пожаліли глядача - не показали результати ампутації на весь екран, тільки якісь бінти нід ковдрою. Він розуміє, що був неправий, і, мабуть, більше ніколи її не покине... отакий умовно happy end.
    змія болотяна ОЧКОва

ага, сіпісіба. мені то не ліньки сходить в кіно, і мабуть таки схожу))))
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    ага, сіпісіба. мені то не ліньки сходить в кіно, і мабуть таки схожу))))
    Напишете вашу думку, якщо виберетесь, окей?
    змія болотяна ОЧКОва

угу, може в кіно і не виберусь, але в домашньому режимі обіцяю подивитись)))
+ Ответить в теме
Страница 27 из 227

Теги для этой темы