Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей633Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 26 из 228
Показано с 251 по 260 из 2271.
    2.0

Re: Фильмы которые мы смотрим

Uksus, канешна. мені не жалько. але то може бути довгий процес почекаєш?

Добрий модер ))

Так, почекаю ))) зараз почала качати Нелл, буду вчити англійську )
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    І я ридала довго. Багато чому вчить. І знаєте, шо цікаво, після перегляду я думала саме про неї, про те, шо бувають чесні люди. Чесні перед собою, які не будуть виправдовуватися і комусь шось пояснювати. Вони прямо відповідають на питання і не замислюються навіть над тим, як розуміють оточуючі їх відповіді. І хотілося навчитися саме цьому ... бути отакою ... нехай все тупо, нехай є підлі люди, нехай все так сумно ... але є мрії, є прагнення, є шлях, де себе не загубиш ...
    погоджуюсь. але я думаю, що все таки з психікою у героїні не все було добре.. надто вона неземна і нє от мира сего...не знаю.
    а мені ще сподобалось, як вона весь час уявляла себе актрисою мюзиклу. навіть при роботі за станком. Я теж пробувала цю методику) Уявляти, що в житті не все так погано, що це просто така гра...

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Uksus, я таки напряглася і найшла! http://www.mininova.org/search/?sear...glickeho+krale тут три файла. Єдиний мінус - це торрент. І тільки в одному з трьох є англ. субтитри. Але мене те задовольнить. Тому почну тягнути...а там побачимо...
    а до речі! класний http://www.poltavaforum.com/klub-sha...html#post58384... такий про дикість і про почуття...і про нерозуміння. раджу переглянути! Росінка, тобі має теж сподобатися (нічо, що я так зразу на "ти"?)
    Дякую, навіть не чула про такий) вже починаю складати новий список фільмів, щоб поскачувати при нагоді.
    а ти дивишся фільми англійською? можеш, пліз, дати якісь назви чи лінки? пошукаю в неті. бо у нас в сітці такого немає.. (((

драстє) звичайно на "ти") що ми - чужі люди чи шо?!
    До речі, якшо українською, то я Росинка - через "и". ну це так - для протоколу)
    змія болотяна ОЧКОва

Rosinka, агліцькою (і не тільки) хароші фільмєци можна качать на www.mininova.org там багато чого цікавого єсть. воно ж іноді чогось такого хоцца, але рідною його ніде нема - доводиться вслухатися в англійську.
    Нел - класний фільмєц.
    чогось згадала "Три екстріма" - про них вже, здається йшлося. ото де жесть
    Добрий модер ))

Згадала ще про один. Вчора подивилася американо-британсько-ірландську драму Всередині я танцюю/Inside I’m Dancing режисера Деміена О’Доннелла

Так, Три екстрима - кльовий. Тільки ти не згадала про двох прекрасних маленьких гімнасток. Хоча, мені два інші також більше сподобалися
    змія болотяна ОЧКОва

Uksus, так "ящик" же частина "Екстрімів")))) гарний фільмєц іще "Объект любви". оце да в нього навіть сайт єсть http://www.loveobject.ru/
    любителям того, що потяжелей - раджу
    Постійний відвідувач

ой, дівчатка, дякую)
    2.0

Rosinka, отой сайт МІНІНОВА дюж кльовий! там багацького цікавого і рідкісного. При чому майже все англійською. Але мене задовольняє, є з чого практикувати слух і сприймання. А з субтітрами так ваще красота! От тіки той факт шо то торренти декого стрьомає... але нічо, через якийсь менеджер закачок пре як німе, тому я думаю все вийде. Я там знайшла Голод, якого ніде і ніяк.
    От ще питання, хто зна таке кіно "Ельвіра Мадіган" 1967 року? де взять? бо я не можу знайти. там ще саундтрек - композиція Моцарта.
    змія болотяна ОЧКОва

еееееее, народ, а нема нівкого фільму "Король танцює"? так хоцца. а качать буде довго((((((
    ри?

"Татуировщик", "Выпускной", "Секретные материалы. Битва за будущее", "Хеллбой 2", "Мумия-3. Гробница Императора Драконов", "Не оставляющий следа".
+ Ответить в теме
Страница 26 из 228

Теги для этой темы