Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей639Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 23 из 229
Показано с 221 по 230 из 2281.
    ри?

Re: Фильмы которые мы смотрим

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Я, здається, від Лайт чула, шо їй Гришковец не того...не пішов.
    Сильно дивуюся.
    Треба її допитати, як таке може бути.
    Кобі! Мені було просто дивно бачити чоловіка в диких припадках конвульсій на сцені. Я трохи не догнала, шо він цим хоче передати. Ну і вимкнула зразу - думаю, ще повністю пришелепкуватою стану до своєї ненормальності)
    Я його і не читала, тре’ буде спробувати.

Odo
    -

kobieta, просто, коли когось дуже всі хвалять, то мабуть в силу рефлексу суперечности ніяк саме це не хочеш дивитися, або читати. Власне, у мене саме така реакція на Гришковця. Подивився лише один його фільм "Прогулка". Фільм непоганий, але не так, щоб аж якось пройняло. Почитати, саме з вищезгаданих причин, ніяк не зберуся.
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    kobieta, просто, коли когось дуже всі хвалять, то мабуть в силу рефлексу суперечности ніяк саме це не хочеш дивитися, або читати. Власне, у мене саме така реакція на Гришковця. Подивився лише один його фільм "Прогулка". Фільм непоганий, але не так, щоб аж якось пройняло. Почитати, саме з вищезгаданих причин, ніяк не зберуся.
    Погоджуюсь. Коли хвалять, то не хочеться ні дивитись, ні читати. І ефект такий, що починаєш думати вже: "Ану-ану,подивимось, шо воно за один, чого його так вихваляють", починаєш вже не читати, а шукати недоліи. В мене теж так.
    Тому пощастило, якщо щось хороше ти відкрив сам, або хтось недбало так сказав: "ну читни..не знаю, чи піде тобі...".
    "Прогулянку" не дивилась. Хочу.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    "Прогулянку" не дивилась. Хочу.
    Виглядає на те, що я зробив цьому фільму правильну реклямку
    2.0

kobieta, я Гришковца сприймаю як "одого з". Мені він теж не до смаку. Те о бачила і чула настрій піднімає, але переглянути раз і всьо. Він мені як Жванецкий 21 століття. А Жванецкого я теж не лю...
    Пророк

Хм......
    Розумію Вас, але прикро, шо так сталося з Гришковцем.....
    По-перше: в фільмі "Прогулка" в нього досить епізодична роль, і ...ну...взагалі я б не сказала, шо ця роль показала, який він драматург, актор і літератор. Просто, людина час від часу пробує зіграти десь в кіно. Як от.... в серіалі "Азазель" - по Акуніну(також епізодична роль, по якій його мало хто знає).
    По-друге: треба таки спочатку подивитися вистави, а не читати(це..мені так здається). Після вистав читається так, наче ти це слухаєш від нього - з його інтонаціями і і мімікою.
    Думаю, виставу хоч одну потрібно подивитися обов"язково від початку до кінця.
    По-третє: літературні твори - це окрема розмова і їх також дуже рекомендую почитати, але за умови, якщо сподобаються його вистави.

P.S. Прямо таки..диву даюся, як можна Гришковца назвати Жванецьким....

P.P.S. В мене не з"явилося неприязні до Гришковца, як у Вас, бо коли я перший раз його дивилася, то майже нічого не знала про нього, за виключенням цитат від мого друга з Києва, який дуже гарно його копіював, сипав мініатюрками і цим мене зацікавив. Він був моїм основним поставщиком спектаклів Гришковца. А я почала розповсюдження в Полтаві, бо ніхто з моїх знайомих не чув про такого містера.
    2.0

kobieta, я не знаю чому так...асоціативний ряд якийсь... я не кажу шо вони "один в один"... просто от якось..я цього пояснити не можу...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Хм......
    Розумію Вас, але прикро, шо так сталося з Гришковцем.....
    По-перше: в фільмі "Прогулка" в нього досить епізодична роль, і ...ну...взагалі я б не сказала, шо ця роль показала, який він драматург, актор і літератор. Просто, людина час від часу пробує зіграти десь в кіно.
    Коли я не помиляюся і ніц не плутаю, то ідея цього фільму належить Гришковцю.
    Пророк

Коли я не помиляюся і ніц не плутаю, то ідея цього фільму належить Гришковцю.
    Можливо.
    Але все ж таки... - спробуйте спектакль...скажімо "ОдноврЕмЕнно" або "Как я съел собаку" - для початку.

Раз я тут вже сьогодні розбалакалася, то треба мабуть написати про мої останні захоплюючі враження від фільмів:

Передісторія: з дитинства дуже люблю фільм Захарова "Формула любви". З роками полюбила його ще сильніше, бо в дитинстві навряд чи розуміла все. Отак я його любила, любила, і не підозрювала, що є ще кілька таких же чуууудєєєєснєйших кін того ж режисера.
    А недавно мені відкрили очі і показали ці фільми.
    Всі назви я чула з дитинства, але вони мене чомусь не приваблювали і дуже відштовхували, тому я ніколи їх не дивилася.
    І так:
    "Тот самый Мюнхгаузен"
    "Обыкновенное чудо"
    "Убить дракона"
    "Дом, который построил Свифт"

Я в захваті! Коли дивилася, не могла зрозуміти, де я була раніше, чому я цього всього не бачила.
    Там кожне слово - в цитатник!!!! КОЖНЕ.
    Аби з таких фільмів та одну якусь фразу вирвати і вставити в інший - заурядний фільм, він би спалахнув мільйоном вогнів .
    А про ці і мови нема... - важко описати, наскільки мені вони подобаються. ЯК люди грають!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Грають як дихають!!!! ЯКІ актори!!!!
    Згрубше...подивитися такі фільми - це МЕГА-задоволення.
    змія болотяна ОЧКОва

я навіть заставити себе подивиться чи почитать вищезгаданого пана німагу. щось там кусочками показували, але я шось не прохавала.
    мабуть таки спрацьовує згаданий рефлексу несприйняття всього супер-модного.
+ Ответить в теме
Страница 23 из 229

Теги для этой темы