Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 22 из 227
Показано с 211 по 220 из 2264.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Фильмы которые мы смотрим

подивилася нарешті фільм "Катинь".
    нічогенький такий. любителям історичних загадок раджу.

ри?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    подивилася нарешті фільм "Катинь".
    нічогенький такий. любителям історичних загадок раджу.
    Оце хтіла глянути Катинь, але дуже боюся, шо там купа справжньої, з реальності, жорстокої долі, тому все не наважуюся...
    Шо скажеш стосовно цього?
    змія болотяна ОЧКОва

та шо ж? виягуїш ти з мене правду обценьками))))
    єсть мальохо. він тим і бере, що як такої смерті там небагато, але вона десь постійно є. тобто поряд із живими та їхніми переживаннями постійно поряд вже мертві, а разом з ними система,загадка і ненависть.
    мені фільмєц дуж сподобався.
    ри?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    та шо ж? виягуїш ти з мене правду обценьками))))
    єсть мальохо. він тим і бере, що як такої смерті там небагато, але вона десь постійно є. тобто поряд із живими та їхніми переживаннями постійно поряд вже мертві, а разом з ними система,загадка і ненависть.
    мені фільмєц дуж сподобався.
    Нє, не бу’ дивитися Катинь - бо дуже по моїх дитячих нервах буде бить, вже відчуваю...і ридатиму знову...
    2.0

laithemmer, йа кусочками Катинь дивилася... часу не було... але фінальні сцени, де навіть слів немає справді жахливі. І все те було в житті... ось де найстрашніше... і жаль тих людей, які могли бути прототипами кіногероїв...
    О, подивилася Красу по-американськи. Не сказати, що фільм зовсім пафнюжний, але не вразив ні разу... багато про нього чула, чекала коли він в мене буде - і нате... бррр... не лю коли очікування розвіюються.... такий фільмец на троєчку з плюсом...
    Гуру
    Cool

последнее что реально меня наполднило был , как ни странно "Волли" -красивая мультяшная история о любви роботов и очень толстых люддяхх
    Постійний відвідувач

"Искусственный разум" - потрясный фильм Стивена Спилберга
    Пророк

Подивилась спектакль Гришковца "По-по".
    Талантіще!
    Грає разом з Олександром Цекало. І цей харош...
    Але ж Гришковец! Що за чудо-чєловєк! Як же ж можна бути таким...
    Одне абідна, чула про нього тільки отакі відгуки - захват! А хотілося, щоб це було тільки моє відчуття, бо аж лякає така єдинодушність!
    Пророк

Вчора подивився Shine a Light Мартіна Скорсезе – документалістика про Rolling Stones, власне один концерт із вставками інтерв’ю і хроніки починаючи з 60-х років. Режисури як такої там небагато; більше операторської та звукооператорської роботи. Тусовка: Клінтони, Хіларі й Біларі, Кваснєвський... Але я якось не почувався чужим серед цих персонажів. Не було ліричних хітів, таких як Angie, Paint It Black, Lady Jane; було більше драйву і рок-н-ролу. Але справжнє свято почалось, коли до них вийшов Buddy Guy, і вони заграли Champagne and Reefer. Абсолютно простий програш, повторюваний до отупіння, має просто гіпнотичну дію... а в Києві був клуб Buddy Guy, де грали музику отакого штибу, і чомусь він закрився. А потім Джеггер пішов собі геть, а замість нього франтменом виступив Кіт Річардс – він співав You got the silver, і робив це так, що я подумав, а на фіга їм взагалі Джеггер?.. Для мене це було відкриття. Я вирішив, що я теж такий собі Річардс, тільки веду інший спосіб життя.
    Ефекта присутності автори фільму досягли. Я був частково винагороджений за зірваний концерт Ролінгів в Києві в липні минулого року. Чого і вам бажаю.
    you got the silver
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Подивилась спектакль Гришковца "По-по".
    Талантіще!
    Грає разом з Олександром Цекало. І цей харош...
    Але ж Гришковец! Що за чудо-чєловєк! Як же ж можна бути таким...
    Одне абідна, чула про нього тільки отакі відгуки - захват! А хотілося, щоб це було тільки моє відчуття, бо аж лякає така єдинодушність!
    Я, здається, від Лайт чула, шо їй Гришковец не того...не пішов.
    Сильно дивуюся.
    Треба її допитати, як таке може бути.
+ Ответить в теме
Страница 22 из 227

Теги для этой темы