Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей647Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 212 из 237
Показано с 2,111 по 2,120 из 2364.
 1. #2111
  Offline
  бог

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Не грози Южному Централу, попивая сок у себя в квартале / Don`t Be a Menace to South Centr (1996)


 2. #2112
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  нещодавно хворіла і переглянула кілька фільмів
  1. Мне двадцать лет (1964)
  Зворшуливий фільм про молодість. Красиво показано місто - Москва, шо розбудовується, життя, шо налагоджується після війни. Вразила кількість сцен в натовпі - уявляю, як складно було це знімати. Рекомендую.

  2. Полианна (2003)
  З подивом обнаружила, як давно я не дивилась фільми з хепіендом. Так, шо не розриває на куски в кінці. Хто хоче легкого і приятного кіна - дивіться Поліанну.

  3. Бёрдмэн (2014)
  Знято харашо. І Едвард Нортон, опятьже. Але не дуже пройняло. Думала на одній сцені шо о - кінець, а там ще півфільма було потом. Тому ледве додивилась його.

  серія соціального кіно про дітей
  4. Республика ШКИД (1966)
  Стидно, але дивилась вперше. Дуже хороше кіно з хорошими акторами-дітьми. Трошки чуствується нальот совєтчини в елементах пропаганди піонєрії, але загалом враження дуже кльові. Характери героїв чудєсні. Хочу читнути книжку.

  5. Педагогическая поэма (1955)
  Республіка ШКІД нагадала про нашого земляка Антона Макаренко з його трудовими колоніями для малолітніх порушників в Ковалівці (до речі, колись же поруч лазили, але там не побували). Фільм на 10 років раніше знятий за Респ.Шкід, але набагато більш совєцкій і кондомний. Дивилась впівглаза бо пропаганда страшна. Цікаво було дивитись на місця зйомки. Багато в кадрі курять і саме смішне шо курят даже під час жнив.

  6. Пацаны (1983)
  Фільм продовжує тєму трудових виправних таборів для трудних дітей. Цей фільм я стопроцентів уривками бачила по тєліку в дитинстві. Дуже гарно в стилі 80-х показує проблему дітей-правопорушників і причин такої поведінки. Відсутність уваги і любові з боку рідних батьків штовхає їх на вулицю, де їм швидко знайдеться робота і розвага.

  7. СЭР (1989)
  Історія маленького Саші Грігорьєва, який попадає в спецшколу, з якої вперто тікає на волю, тому шо "свобода - это рай" (СЭР) (так витатуйовано у Саші на лівій руці). Приклад того, як з юного хлопчика, який може ще налагодити своє життя, зробили свідомого злочинця. Сцена, де його вперше забирає мєнт Саша сидить в кімнаті якоїсь дальної родички і читає книжку. Ніхто не питає Сашу, як він, чому втік і шо думає про все це. Саша мріє побачити батька, який відбуває срок в колонії на краю світу. Фільм перетворюється на роад-муві і Саша крок за кроком наближається до єдиної рідної людини в цьому світі - до батька. Хай він злочинець, хай в нього вже давно відібрали батьківські права, але Саша любить його і буде чекати.

  серія фільмів про війну
  8. Они шли на Восток (1964)
  Цей фільм я хотіла глянути через те шо він знімався в Полтаві і в околицях (Нижні Млини, Гора). І у фільмі було цікаво впізнавати якісь об'єкти. Сюжет - просування італійських військ вглиб росії, через україну. Фільм радянсько-італійський, тому в ньому прості солдати показані звичайними людьми - жертвами обставин, які не хочуть воювати, а хочуть працювати на своїх мирних професіях в Неаполі, Римі, Флоренції, Венеції. Натомість винуватими є італійські фашисти, а также німці. Німці у фільмі взагалі не мають людського обличчя і загалом виглядають звірями на фоні даже італійців.

  9. Отец солдата (1964)
  Оце неймовірно зворушливе кіно про війну. Грузин-батько, шо їде провідувати пораненого сина в госпіталь, не знаходить його в лікарні, натомість, сам попадає на війну. Грузинське очарованіє, з яким грає головну роль Серго Закаріадзе, важко описати словами. Дуже рекомендую всім до перегляду.
 3. #2113
  Offline
  Новачок

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  комедии предпочитаю такие как "Одноклассники", "Притворись моей женой" )))
 4. #2114
  Offline
  Новачок

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  последнее время нормальных комендий никто не снимает, один бред в основном
 5. #2115
  Offline
  бог

  Re: Фильмы, которые мы смотрим
  Восхождение Юпитер (2015)
 6. #2116
  Offline
  Banned

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  классный фильм, мне понравился!
 7. #2117
  Offline
  Новачок

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Посмотрела вчера фильм "Пленницы".
  http://dom-filmov.ru/filmy/dramy/184...et-onlayn.html
  Честно говоря, даже не ожидала от Хью Джекмана настолько добротно исполненной драматической роли. привыкла видеть его в роли Росомахи или какого нибудь тренера роботов, а тут убитый горем отец пропавшей девочки, который готов переступить через все только чтобы найти свою дочь. Короче говоря, фильм просто шикарный.
 8. #2118
  Offline
  бог

  Re: Фильмы, которые мы смотрим
  Пилигрим Пауло Коэльё (2015)
 9. #2119
  Offline
  Зануда

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Передивився "Зеркало" Тарковського. Рекомендую, прекрасний фільм. Чудова гра М.Тєрєховой.
 10. #2120
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  А я 8-го попал по ТВ на "Чтец"... Сильный фильм. Редко такие цепляют. Особенно если немного глубже подумать над самим ужасом, который несет тоталитаризм, война, безграмотность (как символ в фильме)...
+ Ответить в теме

Теги для этой темы