Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 21 из 227
Показано с 201 по 210 из 2264.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Фильмы которые мы смотрим

laithemmer, ти ще подивися "Елизавету". цей фільм 1998 року. теж класний. якшо хо, я тобі підкину. тільки спочатку окроплю в зіллячку)))

Пророк

Таіl, ти писав про фільм "Что мы знаем? Вниз по-кроличьей норе"!!! Шукала в сітці, не знаходжу... А назва така інтригуюча! Не пам"ятаєш нік, в кого скачував?
    ри?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Таіl, ти писав про фільм "Что мы знаем? Вниз по-кроличьей норе"!!! Шукала в сітці, не знаходжу... А назва така інтригуюча! Не пам"ятаєш нік, в кого скачував?
    Зараз сиджу в сітці і бачу такий фільм... у ATTILA "Что мы знаем! Вниз по Кроличьей Норе"
    MisanThrope

Сталкер Тарковського по мотивам Стругацких "Пикник на обочине" - СУПЕР!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    не помню. дык ты вечерком попробуй, когда все дома за компами засядут
    2.0

ой, подивилася нарешті "класику жанру" фільм "Голод" (Д. Боуї, К. Денев, С. Сарандон, 1983 р.). Можу сказати одне - стрічка супер! Особливий респект музичному супроводу! Настільки по-естетськи все!! Я в захваті! Єдине, довелося дивитися мовою оригіналу, але то несуттєво: тексту малоі ніц важкого.
    Хтось там в якійсь темі про насилля щось говорив: в цьому фільмі навіть насилля приновить реальне задоволення. Він небанальний...
    ри?

ЛАЙ-ЛАЙ-ЛАЙ!! А я подивилася фільм "Особливо небезпечний". Фільм хароший, бо його прикраша Енджі і гарні трюки, але ще кращі саунди до фільму - тре’ розкопати!!!
    змія болотяна ОЧКОва

Нарешті знашла "Вора".Гіп-Гіп-УРА. Російське кіно з Машковим. буду дивитись))))) і тарчать!!!
    ри?

Людииииии!!
    Подивіться фільм "Хенкок"!! Це шось неймовірне!!!
    Я ридала від сміху в кінотеатрі!! Віл Сміт - комік від народження! Навіть якщо він має бути Суперменом, він все одно показує неперевершену акторську гру!
    Частий гість

"Хеппі піпл" від Олександра Шапіро мене приємно вразив,це виявляється третя "доросла" робота автора.Там йде мова про двох друзів,перживаючих "кризу розваг".Кінчик доволі бюджетний,але від цього не гірший.Гарні києвські краєвиди...
+ Ответить в теме
Страница 21 из 227

Теги для этой темы