Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 209 из 227
Показано с 2,081 по 2,090 из 2264.
    Banned

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Офигенский фильмец:

Дурак (2014)

Фильм о простом сантехнике, который будучи честным человеком, борется с целой системой повязанных друг с другом чиновников. Цена вопроса: жизни 800 жителей старого общежития, которое, вероятнее всего, рухнет в течение ночи.

Пророк

був на днях в місті Берегові на Закарпатті, в тамтешньому музеї. серед багатьох повчальних речей є стенд, присвячений вихідцю з сели Білки Іршавського району силачу Івану Фірцаку. людина феноменальна, був борцем, важкоатлетом, виступав в цирку, сидів в тюрмі... мав іменний Форд від Форда - і розбив його кувалдою, коли угорці конфіскували машину після захоплення Карпатської України.

про нього знято фільм Іван Сила , який якось пройшов був повз мене. і от я його нарешті подивився. дітям буде цікаво, дорослим теж. ось він:

а справжня драма людини почалась, звичайно, з приходом Радянської Влади. це вже були не угорці, які уонфіскували автомобіль.
    вікі пише:
    Після встановлення радянської влади НКВД конфіскувало у Кротона всі його нагороди, відзнаки і навіть фотографії.
    У замовчуванні феномена Івана Сили в радянські часи відіграла значну роль доля його сина. 18-річний Іван Фірцак-молодший у повоєнні роки був засуджений за приналежність до ОУН на 25 років таборів
    . при чому його син був чемпіоном УРСР з боксу.
    і помер він через ту ж радянську владу - ще до війни йому закрили золотою пластиною пробиту голову, а в СРСР не могли зробити операцію, ну і, звичайно, випустити за кордон батька ворога народу.

кіно позитивне.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    про нього знято фільм Іван Сила , який якось пройшов був повз мене. і от я його нарешті подивився. дітям буде цікаво, дорослим теж. ось він:
    https://www.youtube.com/watch?v=7vIy-Exfljo

кіно позитивне.
    Офтоп:
    Виконавець головної ролі Дмитро Халаджі - активний прихильник ДНР.
    Пророк

отакої...
    але кіно все одне добре.
    Banned

Таможня дает добро (2010)

История двух недотеп-таможенников, француза и бельгийца. Не испытывая особой приязни друг к другу, они, тем не менее, вынуждены стать напарниками и принимать участие в рискованной операции…

https://my-hit.org/film/11535/
    Пророк

Хомса можу передивлятися декілька разів
    Пророк

бог

бог

Новачок

Игра в иммитацию - хороший фильм про то как из дешифровальной машины создали первый в мире компьютер.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы