Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 194 из 227
Показано с 1,931 по 1,940 из 2264.
    ри?

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Переглянула 89 року народження "Лілі була тут".
    Да, саунд - це краще в цьому фільмі.

Частий гість

1+1 классный фильм
    бог

2.0

а можна я тут поругаюсь... от нахріна, питається... для того, щоб підігріти цікавість молодняка до призабутих шедеврів? і увесь такий робокоп суперменістий... до непристойного схожий на бетмена...
    брррр.. що наступне? Хижак?
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а можна я тут поругаюсь... от нахріна, питається... для того, щоб підігріти цікавість молодняка до призабутих шедеврів? і увесь такий робокоп суперменістий... до непристойного схожий на бетмена...
    брррр.. що наступне? Хижак?
    Робокоп считается франшизой с недоиспользованным потенциалом (со сценаристами не везло, поэтому, говорят, Верховен отказался снимать вторую часть, а Уэллер, кое-как переживший вторую, в третьей тоже участвовать отказался). Ну, и спецэффекты за 25 лет подросли, так что, будет чем отвлекать зрителя от глупостей очередного сценария.
    бог

Вот достойный фильм...рекомендую!

Человек планеты Земля \ The Man from Earth \ 2007

ри?

Волт Ковальські - ветеран Корейської війни, самотня стара людина з твердими принципами, у якої після смерті дружини не залишилось нічого в цьому світі, окрім будинку, гвинтівки, з якою Волт пройшов усю війну, та автомобіля. В той же час довкола оселі Волта все більше і більше будинків купуються азіатами, які втікають від комуністичної влади, і квартал починає перетворюватись на такий собі "чайнатаун" - з молодіжними бандами, наркотиками, грабіжництвом та ґвалтуваннями. Якось увечері він ловить сина своїх нових сусідів на місці злочину - він намагався викрасти у Волта основний скарб його життя: класичний седан Ford Gran Torino 1972-го року випуску. Звісно, це не робить почуття Волта до азіатів більш теплими. Але дуже швидко з'ясовується, що хлопця просто примусила до злочину одна з місцевих банд, яка тепер переслідує його за небажання стати такими, як вони - і тоді Волт стає на його захист і намагається допомогти юному китайцю зайняти гідне місце в американському житті.
    Дивилася в українському дубляжі, дуже сміялася (кажу це, бо хз як в рос). В кінці драма, всі умирають, повне ридалово і вобше - дето хвилин 5-7.
    А так можна посміятися з Нямням і Дауна)
    Новачок

Давно (и безуспешно) ищу фильм Real life (британский, 1984 года). Хочу скачать (или онлайн). Буду благодарен за любые ссылки.
    Новачок

Недавно смотрела фильм Bus Palladium (2010). Очень впечатляющая драма. Правда есть только с субтитрами, но как я заметила, все самое интересное и необычное, почему-то не озвучивают и не показывают.
    Новачок

Ответ Сообщение от nicky Посмотреть сообщение
    Недавно смотрела фильм Bus Palladium (2010). Очень впечатляющая драма. Правда есть только с субтитрами, но как я заметила, все самое интересное и необычное, почему-то не озвучивают и не показывают.
    Странно, что за три года так и не сделали перевод...
+ Ответить в теме
Страница 194 из 227

Теги для этой темы