Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 192 из 227
Показано с 1,911 по 1,920 из 2264.
    AnD
    Частий гість

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Джек Ричар (с Крузом) понравился, в начале хорошо заворачивали сюжет.

Banned

Пророк

"Рассказы" (2012, реж. М. Сегал)
    Рукопись молодого писателя попадает в литературное издательство и начинает влиять на жизнь любого, кто откроет её и прочтет хотя бы страницу. Четыре рассказа из рукописи — это четыре истории с непредсказуемой развязкой.
    вже й не пам'ятаю, хто його мені порадив, я занесла його у вотч-ліст на кінопоіску, і от на днях до нього дійшла черга.
    всі 4 історії - це такі многослойні розповіді майже із нашого з вами життя:))) там багато комічності із серйозним обличчям, того шо вроді і теми такі... серйозні (весілля, дача взятки, пошук дівчинки, яка загубилась), але ситуації навколо них абсолютно комедійні. хочеться багато розказать, але не хо псувати перегляд тих хто схоче переглянути фільм!

мені найбільше сподобалась тєма про взятки, прямо така анатомія корупції, оберти накручуються по висхідній, аж поки діло не доходить до самих верхів. от верхи, до речі, показані необично))))

приклад харошого російського кіно, як по мені.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    вже й не пам'ятаю, хто його мені порадив, я занесла його у вотч-ліст на кінопоіску, і от на днях до нього дійшла черга.
    *колупа піч* я порадила
    Пророк

а что Великий Гетсби, кто-то уже смотрел? Никак до кинотеатра не дойду )
    2.0

сьогодні випадково натрапила на фільм про Іді Седжвік, музу Енді Уорхола.
    добротно знята стрічка. попри те, що багато думок, вони якось не складаються в слова... раджу коротше. буде до смаку тим, кому сподобалась, скажімо, "Джиа"

За порадою подивилась фільм "Хористи" (2004 р.) Щось на зразок "Клубу мертвих поетів" і "Республіки Шкід" з трудами Макаренка разом взятими.
    Ситуація ніби і стандартна, коли важких дітей виховують важкими методами, замість закопати сокиру війни і простягнути руку любові і допомоги. Але саме любов і розуміння є ключем до людської душі. Про це і фільм. Його варто переглянути і з точки зору естетики, бо такого божественного хлопчика я давно не бачила.

Офтоп:
    шоб далеко не ходить нате вам естетику

а тут він схожий на Хаотичну Ану

Новачок

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    За порадою подивилась фільм "Хористи" (2004 р.) Щось на зразок "Клубу мертвих поетів" і "Республіки Шкід" з трудами Макаренка разом взятими.
    Из этой же тематики можно посмотреть "Императорский клуб".
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    а что Великий Гетсби, кто-то уже смотрел? Никак до кинотеатра не дойду )
    дививсь. Харош Гетсбі. багато зайвої мішури як на мене, але вцілому, непогано. Незрозуміло тільки нашо було оте 3Д, тільки заважало. Ді Капріо, якого я очень не очень, тут очень даже очень. і Тобі Магуайр хароший. В цілому, хароше кіно, сходити варто. Але другий раз я б не пішла.
    Пророк

aneisha, ага, я вчера уже сходил. Хорошее кино, мне только не понравилось музыкальное оформление. Это ж ЭПОХА ДЖАЗА, накой туда репчину и другую современную хрень пихать? Где атмосфера? Хотя момент с трубачом на лестнице был крут ))
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    В цілому, хароше кіно, сходити варто
    только наверное тем, кто книжку читал, у меня друзья не прониклись )
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Але другий раз я б не пішла.
    +1

8 из 10 ставлю )
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Хотя момент с трубачом на лестнице был крут
    мені теж сподобалося. Багато хто мені казав, шо саме музичне вирішення і сподобалося. мені - ні. Можливо атмосферності я саме через це не відчула. з іншого боку, може саме так автори хотіли притягти до екранів тих, хто не чув - не читав. хз.
+ Ответить в теме
Страница 192 из 227

Теги для этой темы