Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 191 из 227
Показано с 1,901 по 1,910 из 2264.
    Новачок

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Кто смотрел "Легенда №17"? Как фильм, смотреть нужно?

модератор

Ответ Сообщение от trener Посмотреть сообщение
    http://www.kinopoisk.ru/film/601564/
    бог

Ответ Сообщение от trener Посмотреть сообщение
    ...если Вы любите хоккей-этот фильм доставит Вам удовольствие. Классно снят и довольно дотошно выдержан исторический контекст главного героя. Можно сказать "не слабо для Российского кинематографа"
    Пророк

хотіла б написати за кілька фільмі з Одрі Хепберн, які я проглянула під час фороби, яка скосила мене на кілька днів, але якось не сложилось. фільмів я тоді глянула кілька, і всі вони мені сподобались, більше чи менше, але такого шо не годилося чи недодивилась бо скучно не було. а недавно я вирішила продовжити дивитись фільми з нею, і побачила, шо один "рейтинговий" фільм я ще не бачила - це "Детский час" (Вільям Вайлер, 1961). думаю: включу поки не схочу спати, а тоді додивлюсь, я так фільм за кілька вечорів буває продивлююсь. а тут - як захватило мене, як понесло! відірватись не змогла, ще й ридала півфільма і півночі. сюжет такий:
    Фильм "Детский час", поставленный по пьесе Лилиан Хеллман, рассказывает историю двух молодых учительниц, Карен (Одри Хепберн) и Марты (Ширли Маклейн), открывших в провинциальном городке частную школу и ложно обвинённых одной из учениц в лесбийских взаимоотношениях. Против подруг ополчаются родители учеников, они проигрывают в суде дело о клевете и лишаются возможности преподавать. К финалу истина выясняется, и жители городка, издевавшиеся над несчастными женщинами, готовы принести им извинения, однако уже слишком поздно...

актори у фільмі круті, гарно грає дівчинка, шо зіграла малу брехуху, сплєтніцу і шантажистку. головні актриси (серед яких і хепберн) тоже на всиоті. ну і тема, навколо якої розгортаються події (на мінуточку, 60-ті роки!) не втратила своєї актуальності, скажем так, і досі.
    стронглі рекомендед, особенно якшо любите хепберн. хепіенда нема, фільм чорнобілий, плакати будуть всі.
    бог

Посмотрел Паркер / Parker (2013) с Стэтхэмом, ожидаемый сценарий...боевик на один раз...
    Новачок

"Я буду рядом" - качественная русская драма. Рекомендую)
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    Посмотрел Паркер / Parker (2013) с Стэтхэмом, ожидаемый сценарий...боевик на один раз...
    Возвращение героя c Арни, ожидаемый сценарий...боевик на один раз..

также Побочный эффект, отстой, я думаю утонченным стражилам форума понравиться.
    Зануда

Офтоп:
    Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    также Побочный эффект, отстой, я думаю утонченным стражилам форума понравиться.
    коли бажаєте когось образити, краще висловлюватись конкретніше.
    2.0

я тут після репліки 23q ніби і обламалась писать... і все ж...
    "Клуб невдах" , Туреччина, 2011
    Фільм про радіоведучих інтерактивної програми, про життя і самотність. Дуже люблю фільми про радіо, але цей понад всі сподівання. Цікаві монологи героїв, якісний гумор і доля скептицизму. Дуже очікуване завершення стрічки. Чесно, я боялась, що турки підуть шляхом американців і намалюють солодкавий хепі-енд. Але на щастя вони намалювали те, що могло би трапитися в житті... Кожен пішов своїм шляхом.
    Ще цікавий фільм тим, що зазвичай емотивну складову змальовують через призму жіночої сутності. А тут - філософські роздуми чоловіків. І як вирок - "а все таки ти правду казав про самотність"...
    Фільм сповнений крилатими висловами на зразок "у жінок є така особливість: спочатку вони закохуються в ті твої якості, які роблять тебе тобою. а тоді намагаються їх знищити"
    І от стало мені цікаво - чи є зараз десь нормальні, вдумливі інтерактиви на радіо? Такі, як "Клуб опівночників" з Олегом Буреніним на Довіра-ФМ, чи те, що колись ми мали на радіо Лтава-2?
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    "Клуб опівночників" з Олегом Буреніним на Довіра-ФМ,
    о, да! не одну ночь пришлось в свое время недоспать )) только мне больше нравился Олег Морозов - намного интересней вёл, а еще у него отличная программа была "Зал славы рок-н-ролла", еще на кассеты записывал )

Вот тут вроде, что-то возрождали, хз насколько успешно http://nostalgie.kiev.ua/%D0%BA%D0%B...A%D0%BE%D0%B2/
+ Ответить в теме
Страница 191 из 227

Теги для этой темы