Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 186 из 227
Показано с 1,851 по 1,860 из 2264.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    але кожен вкладає в це поняття власне розуміння )
    мені наприклад всі ужастіки з морями кровіщі, погонями і перестрілками це просто нереальний скучняк, я зразу зіваю і виключаю таке кіно. а хтось (лайт прівєт!) тащиться по такому, дай дорогу! багатьом, наприклад, чорнобілі фільми по дефолту скучняки і униле ретро, а мені цікаві фільми 20-30-хх рр., особливо нашого виробництва, та і ненашого теж.

2.0

Ялина, а мені навіть кривава масякра різною буває... от м"ясний "Хеллрейзер" чи "Куб" - це ж класика, яку можна дивитися вічно. "Колиска кошмарів" - чисто поржать, "Funny games" - дратують невідворотністю і цинізмом подій, але цей факт, певно, на користь того, що кіно зняте якісно і своє мети режисер досяг. але є масякра, яка просто скучна...м"ясиво заради м"ясива...
    ри?

Облачный атлас

Дуже довге кіно.
    Коли починала дивитися, було відчуття, шо я конкретно "не доганяю". Відразу спитала, хто режисер. Відповіді не отримала - і ладно. Дето через півгодини захотіла прочитать рецензію на фільм, але якось так і не прочитала. Але дивитися не кинула.
    По сюжету - нада дивитися. Тут і реінкарнація, і боротьба за ідеї, за свободи, права, і за життя ж, мабуть...
    Найбільше сподобалась ясно шо футуристична історія майбутнього з Сонмі-451.

Десь через півдня дотумкала прочитати про кіно. Режисерів три))) Двоє з них - "батьки Матриці". От чого так странно було дивитися, і поніманіє недопоніманія не оставляло. Передивлюся однозначно ще раз.
    Набір акторів отлічний. Жінка-кішка знов має викарабкуватися з води. Парфумер - геніальний композитор-гей-самоубійца. Агент Сміт як всігда убійцо. А Том Хенкс - вівцьопас! Такі діла
    Новачок

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Двоє з них - "батьки Матриці"
    Там же вроде один пол сменил? Теперь у Матрицы и папа и мама есть :O
    ри?

Condor, да, Ларі тепер Лана.

І до фільму Облачный атлас поясніловка (радила б читати після, бо нецікаво буде дивитися)
    Момент з кінолєнти: геній-композитор і його любов крушать фарфор
    2.0

Люблю Кайру Найтлі і вважаю, що нині її пік популярності, всюди цю красуню тягають і запрошують, та власне і не дарма. Найбільше люблю її в фільмі "Доміно"
    але і в стрічці "Небезпечний метод" , 2011 рік, вона теж справилась на відмінно.
    Роздуми про фільм випадково надибала у фейсбуку. Суть фільму - два батька психоаналіза, Фрейд і Юнга, і між ними - психічно неврівноважена Сабіна Шпільрейн, в майбутньому вона теж долучиться до психоаналізу. Фільм з одного боку захоплює і затягує в перегляд, але місцями автор дає якусь слабинку... і враження уривається. Це схоже на те, як поступово розганяєшся, а тоді різко збавляєш швидкість.
    Запамятались деякі фрази як то
    "Боротьба руйнівних сил породжує щось нове" і "Не зважаючи на болючість досвіду він необхідний. Яким інакшим методом ми б пізнали життя?".. Цікавий погляд на досліджень страждань в тому числі, через призму сексуального (ну да, тут же Фрейд)...Але як на мене, фільм можна було б зняти більш насиченішим і трешовішим чи що... Дехто каже, що Кайра переграє, але як на мене, то вони психів не бачили ) В цілому фільм справляє позитивне враження. Гарно підібрані ролі для Сабіни і Емми, дружини Юнга. Такий разючий контраст "добродетели" і "греховности"...
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Дехто каже, що Кайра переграє, але як на мене, то вони психів не бачили )
    А мне тоже не понравилось её игра. Может я таких психов и не видел, но вот это её выпячивание челюсти, когда только можно, как то искусственно выглядело.
    В целом неплохой фильм, но что еще не понравилось: Юнга какой-то тряпкой выставили; как такового антагонизма между Юнгом и Фрейдом не получилось показать.
    2.0

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    как такового антагонизма между Юнгом и Фрейдом не получилось показать.
    \
    о! точно! таке "мілєньке" листування...
    Новачок

Смотрел кто-нибудь "Жить" 2012 года? КиноПоиск: 7.826/10 (607 голосов)
    Пророк

Ответ Сообщение от Taekwon Посмотреть сообщение
    Смотрел кто-нибудь "Жить" 2012 года?
    вот все хотіла написати, но раз уже ви спитали то і напишу, да

з перервою в 1 день подивилась два російські фільми з назвою "Жить". тоже люде насовітували, я почала шукати і зразу найшла не той, шо треба. фільм 2010 року режисера Юрія Бикова став "цвіточками" у порівнянні з красними ягодками "Жить" 2012 року режисера Сігарєва. і перший плавно для мене перетік в другий. Поразительно, но навіть остання сцена в "Жить"-2010 майже ідентична початковим сценами "Жить"-2012, наче дія просто перейшла з покинутого села у місто, як пізня, вицвіла листопадова осінь у сніжну зиму.

скрізь пишуть, шо фільми дуже життєствердні, після них якоби хочеться жить (ну і назва нам кагбе намікає). особисто мені розхотілось після обох.
    "Все мы гниды, когда жить хочется" - слоган "Жить"-2010. "Раньше когда похороны видела, вобще по барабану было, интересно только, кто умер, чё умер. А сейчас я понимаю, что у кого-то мир рухнул, все изменилось навсегда" - з "Жить"-2012.

короче, дєчьки, кому жестяка - дивіться! а я обухом прибита сиділа два дні, тепер жду страшних снів по цьому поводу.
+ Ответить в теме
Страница 186 из 227

Теги для этой темы