Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей647Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 185 из 237
Показано с 1,841 по 1,850 из 2364.
 1. #1841
  Offline
  Нервова, курррва

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
  Да ну, УГ какое-то
  Ви хоч пишіть назву! Бо пориласьна п"яти сторінках і не знайшла про що ж мова!!!! А то вириваєте з контексту по пару слів.... ПРО шо ви???

 2. #1842
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
  Ви хоч пишіть назву! Бо пориласьна п"яти сторінках і не знайшла про що ж мова!!!! А то вириваєте з контексту по пару слів.... ПРО шо ви???
  про "Чарльстон для Огненки" (він же "Слезы на продажу")
 3. #1843
  Offline
  ри?

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Tada, kimi wo aishiteru  Наівно-дівчачо-сопливе кіно. Інколи нада.
 4. #1844
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  кілька останніх фільмів, шо я глянула
  "Труднощі перекладу" (http://www.kinopoisk.ru/film/5930/)
  якось пропустила ажіотаж навколо цього фільма, хоча він був доволі на слуху. не подивилась тоді, а аж оце тільки зараз він до мене дібрався. і я чекала від нього комедії (білл мюррей сьотаке! хоча мюррей мені здався таким собі печальним клоуном вже після Джармушевих "Зламаних квітів"), а виявилось шо це прекрасне кіно про самотність двох людей в чужому місті. дуже раджу його, я б оце хоч і зараз його передивилась, таке класне. тіки така пачка з недивлених фільмів не дає...

  за порадою Фабуліста подивилась "Что гложет Гилберта Грейпа" (http://www.kinopoisk.ru/film/4466/) з молодим красавчиком Джонні Деппом. Гілберт Грейп живе в маленькому захолусному городку в доволі необичній сім'ї - мама, яка розтовстіла до такої міри, шо на неї прибігає дивитись дітвора, розумово відсталий брат (його грає махонький дікапріо). добре шо хоч сестри помагають по дому. його життя змінює приїзд в містечко симпатичної дівки на ім'я Бекі. дуже гарна сцена заходу сонця в круглих копицях сіна. фільм оказався трогатільний і печальний водночас. передаючи естафету Фабуліста, тоже раджу його до перегляду.

  давно вже мені прожужжали всі вуха фільмом "Через вселенную" (http://www.kinopoisk.ru/film/102531/). от шо можу сказати: треба дивитись! хоч я і сама не дуже люблю мюзікли, але цей фільм якось випадає з цього розряду, бо там звучать лише пісні Бітлів. у фільмі їхня музика набуває об'ємних образів (взагалі весь фільм доволі класно і красиво знятий), і слова, які раніше просто чув, ти тепер починаєш бачити. ну і головний актор англієць такий красавчик, дєчьки, мені дуже понравився).

  оооо, невимовне враження на мене справив фільм "Четыреста ударов" (http://www.kinopoisk.ru/film/510/). фільм показує уривок з життя малого Антуана Дуанеля, який ввиду обставин шо склались в його житті попадає в списки малолітніх злочинців, хоча хлопчик всього лише мріяв побачити море.... У фільмі такоє гарно показано Париж 50-х. Одне з найяскравіших кіновражень 2012.

  поки готувала новорічне олів'є, подивилась "Чужой билет" (http://www.kinopoisk.ru/film/618/) з беном афлеком. сюжет таков, шо афлек віддає свій квиток на літак сім'янину, який спішить додому на різдво. літак розбивається, всі пасажири гинуть. через деякий час афлек рішає подивитись, як живе сім'я того чувака, який замість нього попав на злополучний літак. хто отримав чужий квиток ввиду подальшого розвитку подій ще невідомо ... доволі посередня кіношка, а може просто я надто увлєклась новорічними приготуваннями на момент перегляду)

  для пущого новорічного настрою глянула ще "Інтуїцію" (http://www.kinopoisk.ru/film/821/) - романтічна лавсторі з загогуліной. і ще радянське "Старый Новый год" (http://www.kinopoisk.ru/film/43986/) - коно шо називається з "відкритим кінцем", сюжет завязувався динамічно, продовжився в бані а кончився в таксі... гра Євстєгнєєва (Адамич) просто више похвал, і вопше це самий симпатичний персонаж мені у фільмі ) хто не бачив - дивитись однозначно.

  сьодні глянула сербський фільм "Парад" (http://www.kinopoisk.ru/film/575658/). дуже класний! сюжет такий, шо пара геї які живуть в Белграді постійно страждають від дискримінації суспільства, аж поки один з них не ініціює проведення гей-параду. тіки не ето, не спугніться! бо фільм, хоч і поданий у веселій манері, підіймає ще одну болючу тему: розпад югославії, стосунки між її народами. птахи які приносять наркотіки - це крута ідея:))) ("а у вас нет синичек, которые приносят экстези??"). короче раджу подивитись (всі сербські реалії легко переносяться на українську почву, кста)
 5. #1845
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
  кілька останніх фільмів, шо я глянула
  Прикольно. По Вашему описанию мне понравились 1, 4, и 5. Буду рекомендовать !
 6. #1846
  Offline
  2.0

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
  "Что гложет Гилберта Грейпа"
  Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
  "Через вселенную"
  оці два фільма колись стали особистими відкриттями. перший навіть був куплений на диску.) вразив.
  а у мене новорічні вихідні пройшли в повторному перегляді французького "1+1" і фільму 1976 року "Таксист". оцей другий фільм глибоко на любителя, бо там не стільки сюжету, скільки атмосфери. кіно про такого собі молодика, який пройшов В"єтнам, а оскільки вночі його мучає безсоння, пішов працювати таксистом. і от зі своєї машини він спостерігає за світом, відсторонено... але деякі речі (любов та бажання врятувати людину з хибного шляху) змушують його стати учасником цього життя, в яке він, попри те, так і не інтегрувався. коротше, мені дуже припав до смаку, але категорично не рекомендую тим, хто не любить нудотину і відсутність динаміки....
  ну і передивлялась уривками вибрані стрічки Тарантіно... да, треба прожити певний час, щось пережити, аби осягнути наскільки цей чувак крутий ) а музика до його стрічок, а добір акторів... ех, красота )
 7. #1847
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
  Наівно-дівчачо-сопливе кіно. Інколи нада.
  "три метра над уровнем неба"

  седня подівівся,таке шо надо
 8. #1848
  Offline
  Пивовар

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  таке шо надо
  Как-то оно дЮже синтетично и натянуто за уши...
  Из того, что вспонимается - Flipped (у нас его почему-то обозвали Привет, Джули)
 9. #1849
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Смотрю часто с неувядающим интересом "Ва-банк". Очень неплохой - "Олигарх" с Машковым и Андреем Краско. Советую - фильм очень нескучный, качественно поставлен и снят. Интересен будет всем - от любителей боевиков до ценителей "розовых соплей". Посмотрите старый (1973) "Афёра" с Полом Ньюманом. Для меня главный критерий хорошего фильма - нескучность, это именно такие фильмы.
 10. #1850
  Offline
  2.0

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от Андрей04 Посмотреть сообщение
  нескучность
  але кожен вкладає в це поняття власне розуміння )
+ Ответить в теме

Теги для этой темы