Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей647Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 183 из 237
Показано с 1,821 по 1,830 из 2364.
 1. #1821
  Offline
  Новачок

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Вот, посмотрела наконец "Есть, молится, любить". Замечатеотная Джулия Робертс мотивировать радоваться жизни ы простым человеческим радостям, а еще - искать свой Путь. Понравилось))

 2. #1822
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  "Без конца" (1984, К. Кіслєвський) з отаким крутим постером:

  сумний фільм про життя після життя: фільм починаєтсья з монологу головного героя, якшо так можна виразитись, який помирає на самому початку фільма. його дружина і син лишаються самі, лишаються також недороблені справи - він був адвокатом. дружина (Гражина Шаполовська, яку у Кіслєвського можна зустріти ще у "Короткому фільмі про любов") раптом усвідомлює, наскільки сильно вона кохала свого чоловіка, з яким у шлюбі була 11 років, і останнім часом такими близькими стосунки не здавались аж ніяк. Гарно показано присутність померлого навіть після смерті, він тінню виринає скрізь, де буває його дружина.
  Також показано неспокійний період "Солідарності" в Польщі на прикладі однієї родини.

  щойно додивилась чеський фільм "Пупендо" (2003, Ян Гржбейк)
  офігенний фільм, опять таки в продовження тижнів чеського і польського кіно:)
  дивилась в оригіналі з сабами (опять таки дуже раджу саме в такому виді), можна почути дофігіща чудєсних словІчок (це я не чеський манєр шось перерктила). сама історія хароша - про чеського скульптора у 80-х, який не бажаючи вступати в парітю і ліпити ленінів, робить копілки у виді свиней і жоп з вухами. але в якийсь момент його життя змінюється :))) взагалі цей Бейдржик жутко обаятільна каналья, хоть з першого погляду - таке бомжувате кудлате кубло. паралельно там ще кілька сюжетних ліній з його родиною, і гарне закінчення. фільм доволі довгий - 2 години.

  короче, всім раджу Пупендо - хоча б для того шоб узнати шо то таке!
 3. #1823
  Offline
  Пивовар

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Посмотрел Прометея (Prometheus). Что-то как-то он меня не вставил. Вернее, картинка - качественная космофантастика, а вот сюжет... Может, я был не на той волне, но вопросов осталось очень много.
  Начало так и не понял. Судя по пейзажам, растительный мир уже был- наверняка и живтоный тоже присутствовал, фильм же преподносит начало жизни от этого архитектора. Что за корабль был, если у архитекторов они "подковообразные"?
  Потом поперлись "за край света" чтобы просто так встретитьс с творцами. Какой реально мотив миссии? Вернуться с кучей новой информации? На что рассчитывал Вейленд? Что архитекторы его (как самого главного мешка с деньгами) подлатают и он будет жить вечно? Ну ладно, пусть "надежда умирает последней".
  Если планета была базой, где создавались "жизненные формы" - зачем было оставлять ее координаты? Если архитекторы сделали чужих, чужие их всех порешили - куда делись сами чужие? Хотя намек на то, что чужие были в корабле есть - это и "слизь" на самой панели, когда робот первый раз что-то набирал на панелях с высеченным текстом, и трупы архитекторов с "характерными" повреждениями. Хотя почему тогда чужие не заразили последнего живого архитектора (который был в "рубке" в биокамере)?
  Если эксперемент провалился, почему тогда архитекторы "с родины" не зачистили планету...
  Если фильм "приквел" - то где связь между первым Чужим? Концовка получается "скомканной" - Лиза Шоу (последняя выжившая) оставляет "маяк" с передачей "нефик сюда лезть", в Чужом же экипаж засек маяк, передающий серию импульсов. Как дальше развивалась расса чужих?
  С "хищником" прометей вообще не вяжется по сюжету.
  "Ничегонепонимаю"
 4. #1824
  Offline
  Новачок

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Прочитал описание фильма "Свадебная ваза". Угораю до сих пор. Смотреть очкую.
 5. #1825
  Offline
  2.0

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Паук, "Чужі" там взагалі ні при чому. воопще. просто стрілись два старих друга Рідлі Скотт і Ханс Руді Гігєр. вочевидь подумали, а кльово ми в семьсят якомсь там году порвали всіх "Чужими", давай-ка павтарім. ну і як ви бачите, не получилось нічого....
  хоча... може вони цю тему потім і розковбасять і привяжуть і чужих, і хищніка, і покемонов з телепузіками...
 6. #1826
  Offline
  Пивовар

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  nickeler, вроде ж фильм позиционировался как приквел Чужого. Типо "откуда взялся корабль и великан в кресле с вырванной грудью"
 7. #1827
  Offline
  2.0

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
  вроде ж фильм позиционировался как приквел Чужого
  мдя...неісповєдіми путі кіномистецтва....
 8. #1828
  Offline
  Пророк

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Я довго думав - дивитися "Прометея" чи ні. Таки подивися з місяць тому. Імхо фігня повна. Не кіно, а якийсь збірник ідіотизмів і ляпів. Особливо згадується епізод, як чувак, пробувши кілька годин на невідомій планеті, лєхко і нєпрінуждьонно знімає шолом із скафандра і дихає тамошнім повітрям. Йому пофіг на бактерії, віруси і іншу фігню, яка там може бути. Інші члени екіпажу теж недалеко впали - схоже їх підбирали саме за ознакою чим дибільніший - тим краще... Хоча картинкі кльові і Гігєр молодець :)
 9. #1829
  Offline
  2.0

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
  картинкі кльові
  ключовий момент, да... красиво намальовано.
 10. #1830
  Offline
  2.0

  Re: Фильмы, которые мы смотрим


  у кожного фільму є своя критична маса рекомендацій, коли розумієш, що пора б уже переглянути. а ще треба час, коли не хочеться робити нічого і ти можеш нічого не робити. наприклад вночі...
  таким чином переглянула нарешті Іньярріту Biutiful, про який вже всі говорили-переговорили, ахали та охали...
  перше що хотілося б відзначити, це те, як лягає музика в канву подій.
  і невідривно від цього - пошук краси в потворному житті. хтось з рецензентів писав, що у фільмі немає негативних персонажів. як і у житті. просто читаєш життєпис чоловіка і його родини, і не хочеться нікого вбити чи проклясти. задумлива мандрівка людини, яка знає, що до кінця лишилося дуже мало...і ти сам думаєш, а як це - жити за таких умов? і багато смертей. і печаль, виражена операторською роботою. фільм-атмосфера.
  і що найцікавіше, фільм став логічним продовженням реального дня... дочасно, так би мовити. хоча після того дуже погано спалося.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы