Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей630Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 180 из 227
Показано с 1,791 по 1,800 из 2264.
    Banned

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Не вірте анотації, вона абсолютно не відповідає змісту фільму. І обкладинка та постери теж не відповідають його суті. Навіть не знаю, навіщо так зробили.
    К своим 16 годам старшеклассник Донни уже знает, что такое смерть. После несчастного случая, едва не стоившего ему жизни, Донни открывает в себе способности изменять время и судьбу. Перемены, случившиеся с ним, пугают всех, кто его окружает — родителей, сестер, учителей, друзей, любимую девушку. Научившись путешествовать в другие вселенные, Донни пытается приспособиться к тому, что теперь любые, даже самые незначительные его поступки вызывают потрясения космических масштабов...
    Там, вроде, все равно все произошло так, как должно было произойти...

Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    "Донні Дарко"
    Іронічний, розумний та глибокий фільм.
    Якщо раптом хтось не дивився, то дуже раджу.
    Знайдіть режисерську версію - там більше діалогів.
    Ось тут наведено кілька діалогів, які дають певне уявлення про атмосферу фільму ))

Rose Darko: I don't think telling any woman to forcibly insert an object into her anus is something that should go unpunished.
    Edward Darko: I think we should buy him a moped.
    Rose Darko: I think we should get a divorce.
    p.s. Не вірте анотації, вона абсолютно не відповідає змісту фільму. І обкладинка та постери теж не відповідають його суті. Навіть не знаю, навіщо так зробили.
    не зря цей фільм так довго чекав, поки я його гляну
    спасіба фабулісту за жирний подгон
    бо цей дарко просто виніс мені мізки!!!! на ніч глядя
    чуствую шо двометровий чорний кролек буде ще довго мені снитись, і цей шизофренічний погляд донні дарко теж!
    хто не бачив - раджу, звичайно, але обережно!
    отлічний саундтрек.
    фільм многослойний як тірт наполеон, як почала я за нього читати... там цілий світ! фільм культовий просто до одурі, іф енібаді кеарз. такоє. вибачте шо так сумбурно, остатки мізків винес чорний кролек)
    2.0

Ялина, полнастью паддєрживаю ))) мені після того снився кінець світу )))) кстать, актор не менш крутий і в "Горбатій горі", але тут з роллю Донні він взагалі справився на отлічно.
    Офтоп:
    лірично-естетичний відступ
    2.0

даю наводку - 4:44 і принагідно питання - як у нас з великим екраном і цим фільмом? і цікаво, чому 4:44 - бо "смерть, смерть,смерть" чи просто по приколу?
    ри?

Вчора благополучно заснула під Донні Дарко. Сьогодні вирішила стойко додивицця (точніше передивицця, бо заснула дето хвилині на дванадцятій).
    Ну шо ж... канєшно, ну канєшно той долбаний двіжок мав пристукнути Донні! Сразу! А не обписувати собі руки фламіком і спати на полі для ґольфу!
    Понравилося про засунути лінію життя у анус))))) А ще мама у Донні якато тоже, такая, інтересна жінка.

І висновок: музика хороша (:
    2.0

laithemmer, та не лінію життя вроді, а карточку із завданням )))) хоча ху кеарз (почті цитую Йолку бггг)
    Офтоп:
    навіяло цією ситуацією: от мені цікаво, чого увесь клас може думать шо хто-то неправ або откровєнний мудак, але варто тобі привселюдно про це сказати, тебе зразу морально лінчують? фєномєн... всім слабо, всі про це говорять в кулуарах, а ти в кінцевому результаті як поц, ну патамушо як про таке можна говорить...
    Зануда

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Вчора благополучно заснула під Донні Дарко.
    сплюха))

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    навіяло цією ситуацією: от мені цікаво, чого увесь клас може думать шо хто-то неправ або откровєнний мудак, але варто тобі привселюдно про це сказати, тебе зразу морально лінчують?
    хех...ну от же, власне, і відповідь:
    Edward Darko: I - I know - I'm not the - best communicator, but... whatever happens to you, be honest, tell the truth, even if they do look at you funny. They will. But what you gotta understand, son, is that almost all of those people are full of shit.
    [laughs]
    Edward Darko: They're all part of this great big conspiracy: bullshit. And they're scared of people like you, because those bullshitters know that you're smarter than all of them. You know what you say to people like that? Hmm? "Fuck you."
    [laughs]
    Едвард та Роуз - такі гарні батьки...)
    Пивовар

У кого какие воспоминания?
    2.0

схоже на рекламу Швепса )))
    ри?

Подивилася "Морской бой". Мені понравилося - красіво
    Лєворуля!!! Азімут 2.0.2, полний назаааад!!!! Заряжай! Трататата, дищь-дищь!!
    ...А потом свайба))))
+ Ответить в теме
Страница 180 из 227

Теги для этой темы